Krvavitev po punkciji (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Težave z zanositvijo



Sporočilo


tara.81 -> Krvavitev po punkciji (25.3.2014 7:41:17)

Punce pozdravljene...

prejšnji teden v sredo sem imela punkcijo. Cel čas od takrat sem rahlo krvavela, čisto malo je bilo na WC papirju in še to ne vedno. Včeraj sem to tudi povedala v MB in niso kaj dosti komentirali. Zdaj sem bila pa na WCju in je bila kravitev že taka kot je pri [sm=hudicek1.gif]. Boli me ne nič, jemljem dabroston redno 3x na dan. A je možno, da je že [sm=hudicek1.gif]? A je imela katera tako izkušnjo?[sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]




jona klara -> RE: Krvavitev po punkciji (25.3.2014 8:15:39)

tara- jaz bi poklicala v mb in povedala koliko je že sedaj krvavitve, ker nisi preveč krvavela, niso nič rekli, ker to je normalno, če je pa dosti krva vitve, pa se pejdi pokazati, ker ti si imela težko punkcijo, veliko celic, ni to za telo kar tako.pa čestitke za celice in zarodke, naj bo uspešno pomladi.srečno




limonca* -> RE: Krvavitev po punkciji (25.3.2014 9:29:58)

Če se ne motim, ti ne boš imela ETja ta mesec, kajne? Zakaj pa potem jemlješ dabroston?
Jaz nisem nič jemala, ko nisem imela ET in je M prišla 7 dan po punkciji.




tara.81 -> RE: Krvavitev po punkciji (25.3.2014 10:21:34)

Ja, limonca ne bom imela ETja, rekli so, da ker jajčniki po punkciji ne delujejo normalno, da ga moram vseeno jemati 10 dni, pa tudi da ne bo dvomov kaj je kakšna krvavitev (ali je krvavitev zaradi punkcije ali zaradi [sm=hudicek1.gif]). Sam vseeno ne vem zdaj pri čem sem...[sm=smiley19.gif]. Ko sem jemala Prometrium nisem nikoli krvavela med samim jemanjem, šele po tem, ko sem ga nehala jemat je prišlo do krvavitve.

Za enkrat sem jim mail poslala. Če ne bo odgovora jih potem popoldne pokličem.




tara.81 -> RE: Krvavitev po punkciji (25.3.2014 10:48:20)

So me klicali iz MB [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif], kapo dol. Res takega odnosa ne dobiš povsod!!! Mi je rekla sestra, da dokler nimam težav, kot so bolečine, otrdel trebuh, da je vse ok. Če bi pa čutila, da je karkoli narobe naj se grem takoj pokazat k zdravniku. Sem pomirjena [sm=smiley1.gif]




limonca* -> RE: Krvavitev po punkciji (26.3.2014 9:15:57)

Tudi men jemanjem progesterona (utrogestan,....) lahko dobiš M oz. vsaj krvave izcedke.




Stran: [1]