beli tok med seksom (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Spolnost



Sporočilo


Anonimen -> beli tok med seksom (12.4.2014 22:22:44)

ojla....zanima me, če se kateri zgodi, da ima kdaj med seksom povečan izcedek in ali to vaše moške moti? Moj je imel zadnjič kar nekaj izcedka na penisu in mi je bilo prav nerodno, on ni nič komentiral...niti meni ni ginekolog rekel, da imam kakšno vnetje( npr.glivice), imela sem pa ginekologa dan pred seksom z mojim..hvala za odg...




eva1 -> RE: beli tok med seksom (13.4.2014 8:25:56)

Ja pa sej to je normalno, nekatere ga imajo več, druge manj, med O je pa sploh povečan. Moški so tega navajeni, nč bat [sm=smiley36.gif]




Anonimen -> RE: beli tok med seksom (13.4.2014 9:06:34)

Ja,sam,da je vse belo od tega izcedka po njegovemu penisu,pa res ni lepo za pogledat-se kr sekiram,kaj si sedaj misli o meni...




Anonimen -> RE: beli tok med seksom (13.4.2014 20:46:11)

kaj pa če je to od njega in ne od tebe..

kok sta pa sploh stara če smem vprašat




Anonimen -> RE: beli tok med seksom (13.4.2014 21:26:17)

oba imava otroke, sva ločena, tako da sva dovolj stara...




mateyka -> RE: beli tok med seksom (13.4.2014 21:38:23)

a tampone uporabljaš?




Anonimen -> RE: beli tok med seksom (14.4.2014 17:19:47)

ne, nobenih tamponov...sploh si nič ne tlačim notri..no, razen[sm=smiley36.gif]....zdaj kar ne upam seksat, da se nebi spet ponovilo, pa da se mu ne zagnusim[sm=zmeden.gif]




mateyka -> RE: beli tok med seksom (14.4.2014 17:59:09)

mogoče bi probala met tampon not nekaj ur prej za kako uro, da ti pobere odvečni tok? mislim, tko razmišljam - jaz mam dost šibko menstruacijo in mi tamponi ful izsušijo nožnico, sploh proti koncu (zato jih skoraj ne uporabljam). znala bi pa to bit zate prednost - da si ga vstaviš nekaj ur pred odnosom? a veš, kakor da bi s tamponom mal "popivnala" tamalo preden je akcija? [sm=smiley36.gif]




lastovica -> RE: beli tok med seksom (15.4.2014 12:05:34)

Moj je tudi nazadnje, ko sva imela odnos rekel, da je spodaj vse belo od belega toka, ampak se zato nisem prav nič slabo počutila, niti njemu se ni nič gnuslo. Ne vem niti, zakaj bi se, saj je vse naravno. Pa še dobro je podmazano. [sm=jezicek.gif] Manj se obremenjuj s tem, pa več uživaj, pa bo. Sicer pa bolje, da se s partnerjem o tem pogovoriš in ga vprašaš, kaj si misli o tem. Mogoče delaš iz muhe slona.




Anonimen -> RE: beli tok med seksom (15.4.2014 13:40:19)

ja, najprej povprašaj partnerja.....če je sploh opazil :)

pa mu razloži, da si bla taaaak narajcana, da je bla cela luža spodaj. sam da se mu potem ne bo za malo zdelo, če kdaj ne bo izcedka ;) (to malo za šalo malo zares.....). sicer pa se sprosti, to je vse normalno. Žnske pač imamo mesečni ciklus in izcedek spada v tak ciklus.

in ja, tudi jaz ga imam včasih!
nič ti naj ne bo nerodno. Predvidevam, da tudi še nimata "kilometrine", da sta bolj na začetku druženja in da ti je posledično morda malček bolj nerodno na nek način? pa vse opaziš? Ne skrbi, to te bo minilo, samo ne preveč razmišljat o tem, sploh, ker je to čisto naravno! uuuuživaj [sm=smiley1.gif]




petea -> RE: beli tok med seksom (15.4.2014 14:59:02)

lahko da gre za t.i. ženski izliv:

Ejakulacija med spolnim odnosom ni domena moških. Tudi vagina med orgazmom sprošča tekočino, podobno mleku, sproščanje te pa se imenuje ženski izliv.




Anonimen -> RE: beli tok med seksom (15.4.2014 19:13:38)

sj sem se res fino imela ja[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]-saaam ne vem, če tolk[sm=smiley13.gif]....v glavnem drugič vrjetn ne bom sproščena, pa bom suha k puščavski pesek[sm=smiley13.gif]




mateyka -> RE: beli tok med seksom (15.4.2014 22:11:22)


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
....v glavnem drugič vrjetn ne bom sproščena, pa bom suha k puščavski pesek[sm=smiley13.gif]


če ne boš nič naredila proti temu, verjetno res..




LuLu -> RE: beli tok med seksom (15.4.2014 22:21:06)

še več lahko doživiš, kot le ta "beli tok", ki je tudi čisto normalen izliv.... kot je petea zapisala

http://www.mladina.si/96685/misterij-zenske-ejakulacije/




daddy -> RE: beli tok med seksom (16.4.2014 10:24:08)


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

pa mu razloži, da si bla taaaak narajcana, da je bla cela luža spodaj.



Odsvetujem .... laž ima kratke noge [sm=smiley36.gif]




sombrero -> RE: beli tok med seksom (18.4.2014 22:48:27)

Huh kolk kompliciaš. Če je izkušen bo vedel, da lahko pričakuje vse 3 tekočine. Beli tok, tekočino iz vzburjene vagine in menstruacijsko tekočino. A ko te je napolnil, se pa nihče ni pritožil nad spermo? Tudi ni mi jasno kako preživljaš dogajanje, ko ti jo liže tvoja je pa vsa mokra...?




Stran: [1]