Kihanje med nosečnostjo! (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Anonimen -> Kihanje med nosečnostjo! (16.4.2014 13:00:58)


Odkar sem noseča sem začela kihat najprej sem zjutraj okoli 6h in 8h zjutraj zdaj (14 t) še sred noči kiham.Sem tudi opazila da če kakega piškota pojem sred noči začnem kihat....[sm=zmeden.gif]Nos nimam zamašen,ne kašljam ....Kaj bi bilo to?sem omenjala g.in je reku da nima veze z nosečnostjo.Je katera imela take probleme ?




asyka -> RE: Kihanje med nosečnostjo! (16.4.2014 13:21:44)

Ja imam tak problem, samo nisem noseča... jaz mojemu problemu rečem alergija na cvetni prah [sm=smiley2.gif] Vprašaj ginekologa katere tablete proti alergiji lahko vzameš. V lekarni jih dobiš brez recepta Claritine ali pa Flonidan S.




Anonimen -> RE: Kihanje med nosečnostjo! (16.4.2014 13:54:45)


IZVIRNO SPOROČILO: asyka

Ja imam tak problem, samo nisem noseča... jaz mojemu problemu rečem alergija na cvetni prah [sm=smiley2.gif] Vprašaj ginekologa katere tablete proti alergiji lahko vzameš. V lekarni jih dobiš brez recepta Claritine ali pa Flonidan S.



Pa tudi ponoč kihaš?do kdaj pa traja ta alergija na cvetni prah ?




asyka -> RE: Kihanje med nosečnostjo! (16.4.2014 14:04:32)

Kiham, smrkam kaj hočeš in kadar hočem[sm=smiley36.gif]... traja dokler cveti tisto s*r*a*n*j*e na katerega imaš pač alergijo (lahko imaš tudi alergijo na kaj drugega, jaz naprimer trpim še s prišicami, pa mačja in pasja dlaka,...). Od cvetenja mene mučijo leske in breze potem pa še trave. Tako, da jaz imam zabavo celotno pomlad in poletje. Sicer sem sedaj že drugo leto (ali tretje) skoraj brez tablet in jo vzamem res samo ko se mi naredijo že izpuščaji. Smrkanje in kihanje pa se najlažje kroti tako, da si nos čistim z tekočo vodo, da spravim čim več cvetnega prahu ven. Pa po daljšem sprehodu v naravi si obraz vedno umijem z vodo. To pa je tudi vse... (okej še cela gora alternativne medicine pri meni stoji tukaj zadaj).... Pa priznam, da jaz se že pol življenja delam, da nimam alergij in ne kompliciram nič, razen kakšnih ukrepov, ki jih pač lahko izvedem... :) smo imeli tudi doma čisto normalno psa in mačko pa sedaj imam činčila (tudi njihova dlaka mi ravno ne odgovarja)... ampak pač je tu in pač vzameš v zakup da si umiješ roke in je to to :D

Čisto iskreno, če ti ni preveč nadležno bi jaz čim dlje časa proizkušala brez tablet, ker takoj ko eno vzameš daš malo potuhe telesu in jih moraš potem kar ves čas jemati, ker je ko tableta popusti, vsaj pri meni alergija 2x hujša kot prej.

Tebi se je mogoče sedaj pojavila alergija, ker se spremeni hormonsko ravnovesje v telesu in je vse pobrkalo v telesu. Lahko stopiš tudi do svojega osebnega zdravnika, če je zelo hudo te zna napotiti v algergolloško ambulatno kjer ti bodo delali teste na kaj točno si alergična, ali pa ti bo preprosto dal protialergijske tablete.

Mi je pa čudno, da ti ni ginekolog niti omenil, da bi to znala biti alergija...




RIJA* -> RE: Kihanje med nosečnostjo! (16.4.2014 14:31:10)


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Odkar sem noseča sem začela kihat najprej sem zjutraj okoli 6h in 8h zjutraj zdaj (14 t) še sred noči kiham.Sem tudi opazila da če kakega piškota pojem sred noči začnem kihat....[sm=zmeden.gif]Nos nimam zamašen,ne kašljam ....Kaj bi bilo to?sem omenjala g.in je reku da nima veze z nosečnostjo.Je katera imela take probleme ?


jaz ti svetujem, da nehaš ponoči jesti piškote.

pa ko kiharš, prekrižaj noge in stisni vaginalne mišice pa zamenjaj ginekologa....ma mislim, kak kihanje nima veze z nosečnostjo no?!?




asyka -> RE: Kihanje med nosečnostjo! (16.4.2014 14:32:53)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


jaz ti svetujem, da nehaš ponoči jesti piškote.

pa ko kiharš, prekrižaj noge in stisni vaginalne mišice pa zamenjaj ginekologa....ma mislim, kak kihanje nima veze z nosečnostjo no?!?



A bo čudno če rečem, Rija I lav yuuu [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] ob tem komentarju sem pa jaz stiskala vaginalne mišice[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




RIJA* -> RE: Kihanje med nosečnostjo! (16.4.2014 14:37:22)

ne, saj sem že vsega vajena [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Anonimen -> RE: Kihanje med nosečnostjo! (22.4.2014 8:40:00)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

ne, saj sem že vsega vajena [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]



Hvala za odgovore joj sem se nasmejala [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] ma stiskam jaz noge skos [sm=jezicek.gif] sem ugotovila tudi če ne jem piškote kiham...Vsak teden sem v LJ 2 dni in začudeno v LJ ne kiham tako da zgleda da imam doma neki takega ki me draži in začnem kihat.




Stran: [1]