bugaboo buffalo (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Hope2 -> bugaboo buffalo (24.4.2014 10:59:22)

Ga ima katera? se ga da kupit v slo in koliko stane?




Cassiopeia -> RE: bugaboo buffalo (24.4.2014 23:13:56)

Mi ga imamo. Prodajajo ga v Babycentru. Stane okoli 900€. Sprobali pa še ga nismo, ker še čakamo na našo princesko. :)




Hope2 -> RE: bugaboo buffalo (25.4.2014 5:00:42)

A si mogoce v trgovini sprobala se cameleona? Si opazila kako razliko oz kaj je pri vama zmagalo, da sta izbrala buffalo?
Jaz sem prej imela cameleona, sem bila zelo zadovoljna. Zdajle me mika buffalo, predvsem zaradi gum (teren na katerem zivimo) in da se zlozi skupaj s sportnim delom. Moti me pa kilaza, ker je buffalo tezji za skoraj 3 kg. Moram rect, da je tistih 9 kilc cameleona bilo blazenih in idealnih.

Kdaj ga boste zaceli uporabljat? Ce se kasnej spomnis te teme, mi prosim pridi sporocit, kako se obnese[sm=smiley1.gif]




Cassiopeia -> RE: bugaboo buffalo (25.4.2014 23:12:58)

Pri nama je prevagalo to, da je košara višja (sploh zato, ker sem sama visoka) in večja kolesa. Uporabljati pa ga bomo začeli enkrat v maju. :)




Hope2 -> RE: bugaboo buffalo (30.4.2014 10:46:52)

Se eno vprasanje. So na zalogi ali je treba prej narocit- koliko prej?





Meti_ -> RE: bugaboo buffalo (26.6.2014 13:33:05)

Ima že katera izkušnje z Buffalom? Se ga splača ceneje kupiti preko interneta ali je najbolje kar BC? Se mi zdi tak fajn, terenski voziček. Pa še lep povrhu.:)




Meti_ -> RE: bugaboo buffalo (2.7.2014 12:44:28)

Sama sem od BC dobila informacija, da je cena 1200€, kar pa se mi zdi kar malce pretirana. Cassiopeia, ste ga vi ujeli v kakšni akciji ali pač naročili pri njih?




zlatolasek -> RE: bugaboo buffalo (2.7.2014 14:42:04)

Waw 1200€ je pa res velik, jaz sem se orientirala po teh cenah: http://www.babyhuyswebshop.nl/Bugaboo-Buffalo/nl/page/603/

S črnim ogrodjem je dražji 1.109€, medtem ko s srebrnim pride cel komplet 1.049€, kje je BC dobil 1200€ mi ni jasno. V tem primeru bi ga jaz naročila po spletu ali šla kupit v AT.

Zakaj so pri nas še vedno fullllll zasoljene cene? Pa se Bugaboojev res ne da dobit kje drugje v SLO kot v BC????




zlatolasek -> RE: bugaboo buffalo (25.7.2014 8:33:32)

Živjo, imam sveže podatke v zvezi s cenami in dobavnimi roki za BB in sicer:

srebrno ogrodje (košara+šprtni del)= 939€
strehica in pokrivalo za košaro=110€
skupaj= 1049€

Na vse skupaj lahko kadarkoli uveljavljaš t.i. "porodniški popust", ki znaša 11%, zato je končna cena 933€ za srebrno ogrodje.

Dobavni rok pa je 1,5-2 meseca.

Mi smo se že odločili in ga bomo šli po dopustih naročit. [sm=bravo.gif]

Edino kar me zanima, pa sem pozabila vprašat....kako je kaj z dodatki, ali jih je treba naročit ali jih imajo kaj na zalogi (poletna strehica, seat liner, torba, itd...) če mogoče katera ve, sej so za vse Bugabooje enaki (razen strehice)...




Stran: [1]