11 mesecev. (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Čvekamo o naših otrocih



Sporočilo


Kdo -> 11 mesecev. (18.9.2005 17:24:59)

Naši pikici sta stari 11 mesecev in nas zaninma kako se igrate s toliko starimi otročki.Saj malo se že igramo z igračkami samo radi bi da naredimo kaj za njun razvoj!

Hvala pa lep pozdravček!




SaaS -> 11 mesecev. (19.9.2005 7:03:32)

Jaz imam doma knjigico Miselni razvoj dojenčka in malčka; Jackie Silberg - založba Učila, kjer je cel kup igric po mesecih.
Se mi pa zdi, da karkoli se z malim igraš, karkoli si zmisliš in spomniš, pripomore k njegovemu razvoju. Pri nas se veliko z njim igra njegova 6let stara sestrična, ki se sigurno ne gre kakšnih specialnih igric, ampak je od nje že toliko pobral, da včasih kar verjet ne moreš..




frutka_ -> 11 mesecev. (20.9.2005 23:05:44)

Sicer je moj malo starejši (14m) ampak najraje gledava knjigice, veliko mu pojem, kadar je le možno sva zunaj na potepu, zlagava kocke (on podira jaz zlagam!)..največ boste naredili če boste delali kaj njiju veseli (mojega branje knjigic) in sprehodi ter raziskovanje in obračanje VSAKEGA kamenčka in liska po poti.
V bistvu otrok ko shodi potrebuje čimveč gibanja, gotovo ne boste brcnili v temo če boste veliko zuanj, v pesku, gozdu, parku, na kolesu,...


LP




Stran: [1]