jemanje klomifena (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Težave z zanositvijo



Sporočilo


želva -> jemanje klomifena (18.9.2005 19:45:52)

Živjo!
sem ena izmed tistih, ki se že dolgo, dolgo trudi za pikico in zato me zanima, po koliko tablet klomifena na dan ste morale vzeti? Meni je ginekolog predpisal kar dve, čeprav v navodilih piše, da se zdravljenje začne samo z eno na dan? Ali je lahko kaj narobe?Po prvem jemanju klomifena 2krat na dan se je prijelo, ampak sem imela tudi SS.Ali je možno, da je to kako povezano?
Ful vprašanj, sej vem




tecka -> jemanje klomifena (18.9.2005 19:55:59)

ne.




Azaleja -> jemanje klomifena (18.9.2005 20:45:09)

Jaz sem imela za vzeti po eno tableto na dan in sicer od 3.-7. dne v ciklusu.


Mislim, da ni nič narobe, če ti je G predpisal po dve na dan. Kako pa je v povezavi z Klomifenom in SS pa ne bi vedla.


Lp, Azaleja





Kalina -> jemanje klomifena (18.9.2005 22:38:04)

Ja jst sm na zacetku pila, 2x po 1, cez 3 mesce sm pila 2x po 2 in tako 1 leto, sam pr men ni blo ucinka..

Aja pa ne ni povezano.

LP, Kalina




Maša26 -> jemanje klomifena (19.9.2005 7:05:56)

Oj želva ,

Jaz sem tudi imela predpisano eno tbl, ampak vem, da jih ima veliko tudi po dve. Na kratki rok mislim, da ti bo to kvečjemu povečalo možnosti in ne škodilo. Sem pa brala, da so pogostejši ss pri nosečnostih, ki nastanejo s pomočjo klomifena. Ne me prosim napadat, ne vem, kako je to povezano. Mogoče zato, ker klomifen največkrat predpišejo ženskam, ki imajo pco, pri pco je pa verjetnost ss že itak večja .

Ampak ne sekiraj se in srečno!




alenkapk -> jemanje klomifena (19.9.2005 7:51:10)

Jaz sem jemala tudi par ciklusov po 2. Pa ni takrat nič pomagalo.

Srečno




Anitka -> jemanje klomifena (19.9.2005 15:51:02)

Jaz sem jemala dve na dan od 5.-9.dneva, če je bilo jemanje uspešno pa bomo videli čez slaba dva tedna.




vampirka -> jemanje klomifena (19.9.2005 16:20:34)

Običajno se jemlje od 5. - 9. dne po 2 tableti (ta kombinacija naj bi statistično bila najbolj uspešna). Bomo pa videli kako mi pašemo v statistiko (danes na UZ mi je G povedala, da smo pridelali 3 folikle - mogoče pa bo še kaj iz tega )...

Lep, čeprav deževen dan vsem skupaj !!!




hati -> jemanje klomifena (20.9.2005 7:46:00)

Jutro.

Zdej pa še mene nekaj zanima. A vse ki pijete Klomifen hodite k ginekologu da z UZ spremlja kaj se dogaja?

Jaz sem namreč tudi pila po dve tableti 5 dni, ampak brez spremljanja ginekologa. Sicer pa se ne počutim nič drugače kakor prejšnje mesece. Bomo videli kaj bo čas pokazal.




najci -> jemanje klomifena (20.9.2005 8:09:29)

Jaz sem ena tistih, ki je v tem ciklusu začela s klomifenom (5*1 tableto na dan) in sem tudi dogovorjena za spremljanje ovulacije preko UZ, da vidimo, kako moje telo reagira na tablete, če se kaj dogaja. Na UZ moram pridet 12-20 ur po , ker naj bi se tako že videlo, če se kaj dogaja s plavalčki...
Se že veselim, ker je to zame nekaj novega...




biba77 -> jemanje klomifena (20.9.2005 8:19:02)

Hati, jaz 3 cikluse nisem hodila na UZ (jemanje 5.-9. dan/2 tbl. na dan), zdaj pa je drugi ciklus, ko mi spremljajo z UZ, zaradi IUI postopka.




hati -> jemanje klomifena (20.9.2005 8:58:59)

Tako je torej s to zadevo. Astra zgleda da grem skozi podobno proceduro kot ti. Meni ga je tudi predpisal za obdobje treh mesecev. Po pravici, ne upam na kake večje možnosti zanositve. Čakata me še dva meseca Klomifena in če se ne bo zgodilo nič, bom šla na off. Počasi mi je vsega dovolj in to da je     postal domača naloga in obveza, to je preseglo vse meje. Se bo treba vzet v roke.




emaa -> jemanje klomifena (20.9.2005 12:14:11)

jaz sem jemala dve na dan, pa se mi zdi, da ss se ti lahko zgodi z ali brez klomifena, bi rekla, da ne vpliva




Stran: [1]