risani filmi (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Čvekamo o naših otrocih



Sporočilo


janaž -> risani filmi (16.5.2014 19:44:40)

Hej,

mene pa zanima katere celovečerne risanke so vam všeč oz priporočate za 3,5 letnika. Rada bi take lušne, s čimmanj specialnimi efekti, z lepo zgodbo in brez streljanja oz podobnega nasilja.

hvala




čivčiv -> RE: risani filmi (17.5.2014 11:54:37)

Pri nas so nori na Strela Mcqueen ali pa kakšne Disneyeve risanke.




alda -> RE: risani filmi (17.5.2014 12:11:28)

Avtomobili, Malo pišče, Čebelji film, Horton, ...
še več jih je pa za malo večje [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Izabelina -> RE: risani filmi (17.5.2014 14:32:52)

naša 3,5 letnica ima rada levjega kralja, strelo mkvin, zverjasec, road to eldorado, žabji princ, pa zdej je gledala o neki vili tinkerbell se mi zdi...

drgač pa dežela konjičkov kr po vrsti, vse epizode vse sezone... obsedeno mal, ker se skoz sam o tem pogovarjamo in "kupujemo" podsedlnice in hodmo na nočne trekinge [sm=smiley36.gif]




jona klara -> RE: risani filmi (17.5.2014 22:12:46)

naš 3,5 letnik ima rad nodija, strela mkvin,, pujsa pepa, mojster miha,bratovščina sinjega galeba




m_o_i -> RE: risani filmi (18.5.2014 11:55:53)

a bacek jon se pa samo pri nas gleda!?
(se meni je vsec[sm=bravo.gif])




dreamhorse -> RE: risani filmi (22.5.2014 9:32:40)

bacek se tudi pri nas gleda... zdaj sicer več ne toliko, ampak včasih sva se še pa midva krepko nasmejala zraven.
Drugače pa so meni všeč Divjina, Delfin, vse Ledene dobe, Kako izuriti svojega zmaja... Imaš celovečerca in pa po epizodah, so nam full všeč, pa še in še bi se našlo.....Obuti maček, Zlatolaska, ....




liliana -> RE: risani filmi (23.5.2014 17:38:33)

IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

bacek se tudi pri nas gleda... zdaj sicer več ne toliko, ampak včasih sva se še pa midva krepko nasmejala zraven.
Drugače pa so meni všeč Divjina, Delfin, vse Ledene dobe, Kako izuriti svojega zmaja... Imaš celovečerca in pa po epizodah, so nam full všeč, pa še in še bi se našlo.....Obuti maček, Zlatolaska, ....


Naše dete pri 3,5 letih ni gledalo nič od tega, recimo celovečernih risank......so bile aktualne risanke na baby tv in telebajski......[sm=smiley36.gif]

Prva celovečerna risanka, ki jo je pa do konca pogledala, pa je bil Nemo.....




malaMravljica -> RE: risani filmi (24.5.2014 19:50:29)

Nemota smo pa mi zadnjic videli v akvariju [sm=smiley1.gif] se dobro, je pa pogeldal ene 15 minut filma in mu je bilo zadosti, pa v 3D smo ga gledali. No, jaz sem si pa DVD pol kupila, da sem ga doma v normalni verziji celega videla. Moj pogleda kaksno risanko in to je to.




ursiiika -> RE: risani filmi (20.8.2014 14:24:34)

Naš rad gleda nodija, backa jona, od celovečerne je the nut job. Je bila še meni všeč :-)




josephine27 -> RE: risani filmi (20.8.2014 20:14:46)

Moj 3 letnik trenutno gleda najraje Gasiec Samo, Pujsa Pepa in Bibi in Tina.




Stran: [1]