Madež od kulija je šel ven z ... (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Gospodinjski nasveti



Sporočilo


Jančika_ -> Madež od kulija je šel ven z ... (18.9.2005 21:46:53)

...Dr. Beckmann's Fleckenteuflom , ki se ga dobi v DM-u.

Moj otrok je pogruntal radosti čečkanja s kulijem in je najprej popisal pokrov mojega laptopa , nato se je lotil še kavča.

Iz previdnosti imamo kavč, katerega prevleka se da sleči in oprati. Včeraj sem se lotila odstranjevanja madeža kulija z zgoraj omenjenim tojflom in najprej je slabo kazalo, pol ure pa je madež že začel bledeti in po eni uri sem ga z drgnjenjem res spravila ven. Po pranju ni sledu o kuliju!

Od zdaj naprej pa ne bomo več puščali kulijev nižje od metra in pol .




kofetek2010 -> Madež od kulija je šel ven z ... (18.9.2005 21:51:06)

to so tiste majhne zelene flaške? mi jih tud uporabljamo, mulc prihaja iz šole čist počečkan, kot da nima zvezka

pa flaška za lepilo tud odstrani madeže


edino rje nisem spravila s hlač




Jančika_ -> Madež od kulija je šel ven z ... (18.9.2005 22:48:00)

Ja, tiste zelene, ki so vsaka za svojo vrsto madeža. Krvi pa nisem spravila ven, verjetno zato, ker je bila majica prej že enkrat oprana.




snorlax -> Madež od kulija je šel ven z ... (18.9.2005 23:12:53)

Kri spraviš enostavno s cot tako, da coto zmočiš, posoliš madež (pa če se še tako smešno sliši), malo pustiš in spereš z mrzlo vodo.

Veliko uspeha pri čiščenju madežev!

L.p.




Jančika_ -> Madež od kulija je šel ven z ... (18.9.2005 23:17:54)

Ja sej, če to takoj narediš, resnično pali! Jaz sem pa nekaj mečkala in se je že zasušilo, pol sem pa pozabila na to in dala majico prat kar tako .




Baldi -> Madež od kulija je šel ven z ... (18.9.2005 23:21:30)

Pri na studi deluje...odstrani sledove kemičnega svinčnika in krvi...pa še par drugi reči...ja, kar nekaj flašk za različne vrste madežev imava v predalu...za banane in korenje pa ni rešitve




Lunca1 -> Madež od kulija je šel ven z ... (19.9.2005 6:05:53)

Meni se pa banane ne zdijo problematične. Jih namažem z Beckmannom - tista z rumeno krtačko, dam še Vanish v stroj in je šla do zdaj vedno ven.




soncece24 -> Madež od kulija je šel ven z ... (19.9.2005 7:35:07)

Joooooooj, a obstaja ta tajfl tud za bučno olje? v soboto smo meli kosilo in sem na taščin bel prt spravla bučno olje , pa bi ga rada ven dobila?? sam kak. nisem pa še oprala, ampak sem ga v radensko namočla. pa konc tedna pride z morja, pa me zadavi, če bo to vidla.




Anja** -> Madež od kulija je šel ven z ... (19.9.2005 20:48:39)

Kaj pa meggllio (al nekak tak se napise). Je pa giftno rumene barve? Se smir in motorno olje gre dol :-)




Tia27 -> Madež od kulija je šel ven z ... (21.9.2005 22:34:25)

Kaj pa če na usnjeno sedežno dobiš kak madež, s čem naj se tega lotimo?hvala in lep pozdrav




Anonimen -> RE: Madež od kulija je šel ven z ... (24.9.2005 23:48:38)

Ja, dr, beckmann je res fajn za vse madeže. Brošuro dobite v DM ali TUŠ drog.




Stran: [1]