vprašanje za ženske (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Spolnost



Sporočilo


nike28 -> vprašanje za ženske (19.5.2014 13:48:33)

Sem radoveden očka, ki ga zanima nekaj stvari. Oba s partnerko sva še mlada (pod 25) in imava 3 letno punčko, katero sva dobila "po nesreči". Podrobneje ne bom. Odločila sva se, da bo to edini otrok. Včeraj sem najdel tablete Tifol in ovulacijske teste, dva negativna, dva pozitivna. Kakšen teden, pa se že dogajajo stvari, ki jih nekako ne dojamem najboljš. Nikoli se še nisem srečal z naluknjanim kondomom do prejšnjega tedna in to kar dvakrat zapored. Čez vikend sva se ga napila in mi je hotela kondom snet ona, sem rekel vredu, inšpekcija je pokazala prazen kondom, očitno želi zanositi brez, da bi se strinjal. Da omenim še, da je tudi v spanju že poskušala kaj iztisnit. Ko sem ji vse našteto predstavil na današnjem pogovoru ob kavi, je vse zanikala. Zanima me ali je katera kaj takega počela oz. delala vse, da bi zanosila brez njegove vednosti? Če je katera, kakšne trike ste uporabljale? - Da vem na kaj se pripravit če bo šlo res tako daleč. Hvala




nike28 -> RE: vprašanje za ženske (19.5.2014 14:01:19)

pozabil sem napisat, da se zadnje čase dosti prekregava. Misli da jo varam s sodelavko in da se dobivam z bivšo na popoldanskih kavicah. Tudi če kam grem, pa samo do Lidla ki je 200m stran, me vsaj dvakrat kliče kje sem in, da bi rada klepetala, da nebom kakšne spoznal. Me še z enim otrokom hoče privezat nase, se zasigurat tako, da sem samo njen? Sej sem samo njen a nevem s kje to kar naenkrat.




nanka -> RE: vprašanje za ženske (19.5.2014 15:18:07)

Ne, nič od naštetga nisem delala. Z možem imava 4 otroke, vsi so bili zaželjeni z obeh strani. Resen pogovor vama ne uide, povej ji kaj in kako čutiš in kaj si našel. To mora biti resen pogovor.




patrino -> RE: vprašanje za ženske (19.5.2014 15:22:57)

Zanima me ali je katera kaj takega počela oz. delala vse, da bi zanosila brez njegove vednosti?


Ne, nisem med tistimi, verjetno se pa to kje dogaja. Samo tiste dvomim, če se ti bodo oglasile[sm=jezicek.gif].Jaz ti drugega ne vem svetovati, kot to, da če bi morala biti pri vsakem odnosu tako na preži kot ti, da me partner ne bi slučajno kaj nahecal- bi me definitivno vse minilo. Drugače pa, kaj se češ pripravljati - dopovej ženski, da se neumno obnaša, če tega slučajno ni sama opazila. In še to- ali si ti 100% , da je tole vajino prvo dete nastalo čisto po nesreči [sm=smiley24.gif] Mogoče bosta en dva tri tako prišla še do drugega. Ah, svet[sm=smiley36.gif]




nike28 -> RE: vprašanje za ženske (19.5.2014 15:28:30)

Sej sem dal v narekovaje "po nesreči". Naj bi jemala tabletke, jih pa je splahovala v wc.




patrino -> RE: vprašanje za ženske (19.5.2014 15:31:58)

o dej nehi no[sm=zz_spin.gif]




mateyka -> RE: vprašanje za ženske (19.5.2014 15:48:45)

one word - vazektomija.




ronja -> RE: vprašanje za ženske (19.5.2014 17:04:24)

Ne, nikoli si nisem želela zanosit, ne da bi si to želel tudi on... To mi je res tuje.




MTFP -> RE: vprašanje za ženske (20.5.2014 7:13:27)


IZVIRNO SPOROČILO: nike28

pozabil sem napisat, da se zadnje čase dosti prekregava. Misli da jo varam s sodelavko in da se dobivam z bivšo na popoldanskih kavicah. Tudi če kam grem, pa samo do Lidla ki je 200m stran, me vsaj dvakrat kliče kje sem in, da bi rada klepetala, da nebom kakšne spoznal. Me še z enim otrokom hoče privezat nase, se zasigurat tako, da sem samo njen? Sej sem samo njen a nevem s kje to kar naenkrat.


Mislim, da je vsa tezava ravno tukaj...
Mislim, da bi najprej morala zaceti resevati na njeni ljubosumnosti? Je ze od nekdaj taka, ali je postala sedaj? Morda ti delas ona pa doma in ima prevec casa za razmisljati? Po moznosti bere se kake forume, kjer vsi po vrsti zatrjujejo, da zvesti ne obstaja...., ali pa ima kak razlog?
Predvidevam, da res to pocne zato, da bi te imela zase, da bi okolici (oz. pravim ali namisljenim tekmicam "dokazala" da si se vedno njen...
Moje mnenje je, da morata res najprej odkriti vzroke, najboljsa resitev bi bila obisk kakega terapevta...
Veza brez zaupanja pelje slej kot prej v pogubo... Ni lahko ne tebi, ce te po krivem obtozuje, kakor ni lahko njej, ko jo vedno ko te ni ob njej napadejo grde misli.

Otrok res ne bo resil nobene tezave, le poglobil bo nezaupanje med vama... S tvoje strani, ker si je izbrala podel nacin za dosego svojih ciljev, z njene pa tudi ljubosumnost zaradi tega ne bo minila...

Poskusaj jo razumeti (ceprav tezko), probita z lepim pogovorom in kot sem rekla z obiskom terapevta, ker ce zelite biti srecna druzinica mora najprej zaupati tebi in ti njej... Tega pa pri vama ni....




kalbo -> RE: vprašanje za ženske (20.5.2014 14:49:32)

In ti si še vedno s takšno manipulativno žensko? Ne razumem. Otrok je seveda tudi tvoja odgovornost da se razumemo.




ronja -> RE: vprašanje za ženske (20.5.2014 16:37:40)

Po moznosti bere se kake forume, kjer vsi po vrsti zatrjujejo, da zvesti ne obstaja...

Recimo rr[sm=smiley36.gif]

Moram priznat, da bi sama rahlo znorela, da bi lubi brez moje vednosti luknjal kondome... Pretentat partnerja v otroka se mi zdi res zelo narobe. Ok, če se pregovarjata, pa ga prepriča, to ajde, da pa bi rekla, da je tablete, pa jih ne... to se mi zdi pa grozno. Sem vedno mislila, da so to bolj bajke - ne predstavljam si čisto, kako bi mu zaupala, če bi take počel... Vsekakor se morata ornk dol usest in pogovorit.




Frodo Bisagin -> RE: vprašanje za ženske (20.5.2014 20:19:06)


IZVIRNO SPOROČILO: nike28

Če je katera, kakšne trike ste uporabljale? - Da vem na kaj se pripravit če bo šlo res tako daleč. Hvala


Ona je nezrela, ti se bolj...




Stanislava_ -> RE: vprašanje za ženske (20.5.2014 21:19:26)

IZVIRNO SPOROČILO: nike28

Nikoli se še nisem srečal z naluknjanim kondomom do prejšnjega tedna in to kar dvakrat zapored. Čez vikend sva se ga napila in mi je hotela kondom snet ona, sem rekel vredu, inšpekcija je pokazala prazen kondom, očitno želi zanositi brez, da bi se strinjal. Da omenim še, da je tudi v spanju že poskušala kaj iztisnit. Ko sem ji vse našteto predstavil na današnjem pogovoru ob kavi, je vse zanikala. Zanima me ali je katera kaj takega počela oz. delala vse, da bi zanosila brez njegove vednosti? Če je katera, kakšne trike ste uporabljale? - Da vem na kaj se pripravit če bo šlo res tako daleč. Hvala


Mogoče izklopiš Nintendo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image], ni za velike otroke. Tudi majhni otroci niso za velike otroke.




jabuk -> RE: vprašanje za ženske (21.5.2014 8:06:46)

Tej svoji zenski moras ti postavit meje, ker drugace z njo ne bos zdrzal. To, da hoce zanosit brez tvoje vednosti, to pac ni normalno in to ji moras povedat in ji dat vedet, da je to grdo in da samo poslabsa vezo. Kar rec ji, da te ne sme klicat, ce gres v lidl- stroge meje ji postav. Obenem ji pa daj vedet, da jo imas rad, jo kaj pocrkljaj...Je razlika med ljubosumnostjo in posesivnostjo in ina je posesivna.




ronja -> RE: vprašanje za ženske (21.5.2014 10:03:42)

Ampak se pozna tu ženska solidarnost... Če bi ženska napisala, da moški luknja kondome, da bo zanosila brez njene vednosti, bi ga za jajca na križ pribile in mu spakirale kufre. Res je, da fant sam ni nič napisal, da bi jo poslal nekam, ampak tudi če ženska ne bi, mislim, da bi bili odgovori drugačni...




mateyka -> RE: vprašanje za ženske (21.5.2014 11:20:07)


IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Ampak se pozna tu ženska solidarnost... Če bi ženska napisala, da moški luknja kondome, da bo zanosila brez njene vednosti, bi ga za jajca na križ pribile in mu spakirale kufre. Res je, da fant sam ni nič napisal, da bi jo poslal nekam, ampak tudi če ženska ne bi, mislim, da bi bili odgovori drugačni...


jaz nisem nič solidarna. men je ta ženska one sneaky bitch in jaz bi pobegnila, če bi bla moški.




sombrero -> RE: vprašanje za ženske (23.5.2014 8:27:11)

Predno se še tale tema sfiži: nike28, tudi ženskam ni všeč kondom in hočejo izlive direktno v vagino. Ob varnih dneh to ni problem. Imam pa občutek, da ti hoče dati čim večje veselje, da ne bi povaljal kako drugo. Za nas moške taki skoki pomenijo kot, da bi šel po zobno ščetko v trgovino, ženske pa naredijo iz tega cirkus še preden se kaj zgodi [sm=duda.gif] . Pa svetujem ti, da narediš še enega, ker te bo en sam preobremenjeval.




majkeljanuar -> RE: vprašanje za ženske (28.5.2014 17:01:17)

Ok, če si tako zvest, da še pomisliš ne na kakšno drugo, potem ji to dopovej. Vpraši pa mogoče z drugega konca, če si čist zihr, in sicer, zakaj ona tako dvomi vate? Mogoče ona vara, pa želi ta občutek spreobrnit nate? Drugače pa ji kar povej direktno kar si tu napisal in boš videl, kakšen je njen odgovor in to iskren. Če bo priznala, da si želi še enega otroka, potem zdaj zagotovo še ni po mojem mnenju pravi čas, saj bi bilo prav, da bi ti to povedala. Drugače pa ne vem, kaj se dogaja s to žensko, če kontracepcijo meče v WC in dobita po "nesreči" otroka in tak po "nesreči" bo še kakšen.
Dej ne, vpraši jo, kaj se dogaja z njo in kakšni so njeni nameni.




ronja -> RE: vprašanje za ženske (28.5.2014 20:15:41)

nike28, tudi ženskam ni všeč kondom in hočejo izlive direktno v vagino.

Odvisno od ženske. ene moti, drugih pa ne;). in ne prenašanje kondomov ne pomeni, da tabletke mečeš v wc;).




Stran: [1]