[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (6.6.2014 8:41:05)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




ronja -> RE: 15 tednov mv kratek 2 cm (9.6.2014 10:12:34)

NIsem rodila prezgodaj (ok, 14 dni prej, ampak to ni prezgodaj:). Se potem lahko zadeva umiri. NIsva pa smela spat skupaj več kot pol leta, ker sem še pred tem mela odstop posteljice in sploh celo sranje. V principu bi morala bit v bolnici, vendar sem mela doma 1 letnico in sem bila doma z njo, na bolniški, jemala sem oboje (buscopan in magnesol). Na morje nisem smela, bolelo me je vse,ampak to je bilo vse zaradi rane od posteljice, tam kjer se je odluščila, ne zaradi samega mv. Ta mi niti ni delal nekih preglavic, saj dokler ostane not, ne čutiš kaj dosti razlike:D. Skratka: vse bo ok, vsaj v večini primerov:) Vzemi si malo bolj na izi in odštevaj dneve:).




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (9.6.2014 13:06:12)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Anonimen -> RE: 15 tednov mv kratek 2 cm (9.6.2014 19:37:42)

Tudi jaz sem imela težave z mv, v 24.tednu sem ga imela le 9mm in bila 1,5 cm lijakasto odprta. Do 27t sem ležala v bolnišnici Lj. potem pa sem šla na lastno željo domov. Res pa sem bila skos v postelji, ker je bila to moja prva nosečnost s tem ni bilo težav. Vstala sem toliko, da sem šla na wc in tuš. Uspelo mi je in rodila sem v 38 tednu, sicer je bil otoček mali, 49cm in 2600 težak, ampak ostalo je bilo vse ok. Rodila pa tudi v 45 minutah. Lep dan!




lila5 -> RE: 15 tednov mv kratek 2 cm (9.6.2014 19:45:55)

V prvi nosečnosti tudi kratek maternični vrat, nekje od morfologije naprej sem morala počivat, sem se strogo tega držala, samo doma sem bila, pa samo do wcja sem vstala. Rodila sem pa 2 dni pred rokom , pa komaj, komaj [sm=jezicek.gif]
Tko, da če mi tokrat kaj takega reče , se nekje zadnja 2 meseca ne bom držala teh "pravil" počivanja...

Aja, pila sem pa samo magnezij, buscopana mi ni omenjal...




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (10.6.2014 10:35:18)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]