Kam Hrvaška (Krk, Dalmacija ali Istra), apartma (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Počitnice na Jadranu



Sporočilo


EVAN78 -> Kam Hrvaška (Krk, Dalmacija ali Istra), apartma (17.6.2014 20:52:46)

Pozdravljene,
rabim nasvet-smo 4 članska družina (pričakujemo 5) in bi rada kak nasvet za morje-ne preveč daleč-max 2 vožnje od meje, apartma blizu kake prodnate plaže, primerne za majhne otroke-miren kraj (ne tako velik kot npr. Makarska, Rabac,..) Nekaj umrjenega blizu lepe prodnate plaže.




EVAN78 -> RE: Kam Hrvaška (Krk, Dalmacija ali Istra), apartma (17.6.2014 21:07:21)

je bila katera tukaj http://www.obmorju.si/apartmaji/ruskamen/apartmaji-mira/7218




josephine27 -> RE: Kam Hrvaška (Krk, Dalmacija ali Istra), apartma (17.6.2014 21:37:02)

Ruskamen je mal več kot 2 urci od meje[sm=smiley2.gif]. Sicer je miren kraj in meni je bil všeč. Sicer ne vem kje se točno ti apartmaji nahajo ampak nekater so kar fajn gor v breg, kar meni vsekakor ni fanj ( tako, da se je pametno fajn pozanimat kje je ta apartma). Tudi plaža z vozičkom ni povsod lepo dostopna. Na slošno se mi to ne zdi fajn kraj za vozičkanje. Plaža je sicer fajn, tudi kakšna senca se najde. Z malčkom bi vsekakor še šla ampak z dojenčkom bi raje izbrala drugo destinacijo.




Urhica -> RE: Kam Hrvaška (Krk, Dalmacija ali Istra), apartma (26.6.2014 10:08:23)

Zdravo,

mi hodimo v apartma v Sukošanu in smo zelo zadovoljni, app je ob morju, senca na plaži, blizu mesto. Skratka nam je zeeelo všeč.[sm=bravo.gif]

Čavči




Stran: [1]