|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček za neutrjene terene
26.6.2014 15:24:47   
Meti_
Zdravo punce,

pozimi bom prvič postala mami, zato močno razmišljam o vozičku. Ob prebiranju raznoraznih mnenj, gledanju spletnih strani in obisku parih trgovin sem čedalje bolj zmedena. user posted image
V začetku sem imela v mislih trikolesnika, sedaj mi število koles ni bistveno; predvsem si želim voziček, ki bo primeren za neutrjene terene (makedam, poljske poti, hkrati lepo vodljiv po asfaltu).
Verjetno so pomembne napihljive gume, rotirajoče prve gume, športni del, ki se obrača in udobna košara.

V mislih imam npr. Jane Trider, Bebeconfort High trek, Maxi Cosi Mura 3 ali Mura 4, Bugaboo Buffalo, Peg perego GT3, Tutek Tirso, Concord Wanderer, Easywalker Qtro, kakšen Mutsy...
Kupila bi ogrodje s športnim delom in košaro; lupinica pa bo sigurno MaxiCosi in mi je vseeno, če ne gre na voziček.

Kakšni so vaši predlogi, kritike kakšnih teh modelov; mogoče predlog kakšnega cenejšega&super vozička? Predvsem me res zanimajo izkušnje glede uporabnosti.
HVALA vam!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voziček za neutrjene terene
26.6.2014 18:19:41   
pejka
Sestra ima Jane Triderja in pride z njim povsod. Je zelo vodljiv po asfaltu. Voziš ga lahko z eno roko. Samo je cena kar navita. se pa globoka košara lahko uporablja kot lupinica in avtosedež.
Jaz imam Quiny Buzza. Je trikolesnik in smo dokupili prvo gumijasto napihljivo kolo in se fino vozi po makadamu. Utrjenem. Ko so malo večji kamni mal trokira in trese. Tudi po poljski poti sva šla, kjer je bil makadam. Po travi pa ne gre najbolje. Kar se pa tiče asfalta je pa super za vozit

(odgovor članu Meti_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček za neutrjene terene
26.6.2014 20:21:28   
december2054
Mi smo doma malo višje imamo samo makedam, vzela sva quinny speedi model 2013, napihljive gume, trikolesnik... Odličen voziček, šli smo tudi v 20 cm snega brez problema, izredno vodljiv, sicer športni del se ne obrača... Zlozen je ogromen, to je edina slabost, zato sva za drugi voziček vzela buzza- tudi več kot super...

(odgovor članu pejka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voziček za neutrjene terene
27.6.2014 8:42:06   
zlatolasek
Živjo, bom še jaz povedala svoje mnjenje glede omenjenih vozičkov, sem namreč že v prvi nosečnosti doktorirala iz vozičkov, sedaj pa točno vem kaj hočem, ko pride drugi user posted image user posted image

Skratka, za teren bi sama izmed naštetih absolutno izbrala Bugaboo buffalo. Ima napihljiva kolesa, kar je za teren super, ker ne boš nikoli imela počene zračnice (se zelo pogosto dogaja), ima sedež v obliki lupine (sicer nekateri so striktno proti, jaz pa sem zagovornik tega, ker v primerjavi s kakšnim GT3 se otrok v njem ne bo nepravilno zvijal, ko še ne bo samostojno sedel in je to za hrbtenico sigurno boljše), ima ogromno strehico, ki se še podaljša, ima ogromno nakupovalno košaro, ki je npr. Jane trider nima itd.

Sama sem imela prej Quinny Buzz, dokupila še napihljivo kolo, ravno za teren, pa sem bila zelo razočarana, ker je kolo skos vibriralo in če nista bili obe gumi enakomerno napihnjeni, je še bolj teslo vse skupaj, tako da je to za moje pojme mestni voziček. Itak ima minimalistično strehico, praktično nič od nakupovalne košare, ampak ko prvič kupuješ niti ne več, čemu moraš dati poudarek.

Kar se pa Bebe High treka tiče, je bil tudi v ožjem izboru, ampak ima eno veeeeeeliko pomanjkljivost, ki sem jo opazila in tudi že slišala od mnogih in sicer ima ZELO zelo kratek športni del, kar pomeni, da otrok, ki še nima 1 leto, z glavico že presega konec naslonjala user posted image Tako da to je pri meni takoj odpadlo.

KAr se mi zdi še posebej pomembno pri zimskih dojenčkih je velikost košare. Zimski otročki imajo veliko več oblačilc, zimskih vreč itd, zato košare prej prerastejo, kar je škoda, in tudi ni priporočljivo že pri npr 3 mesecih zaradi prostorske stiske menjati za športni del. Bugaboo Buffalo ima zagatovo najdaljšo in najširšo košaro na trgu, kar je seveda velik plus.

Edini minus, ki je pri BB je cena, ampak če si ga lahko privoščiš, jaz na tvojem mestu sploh ne bi več razmišljala in bi ga kupila. Se pa splača počakati na akcije v BC, ko za vsakih 50€ nakupa dobiš bon za 10€, in profiteraš cca 200€, kar pa ni malo. Po spletu ga nikjer ne boš ceneje dobila, ker so povsod enake cene, ni pa še tok star (prišel je ven marca 2013), da bi mel kakšne stare modele.

To je moje mnjenje, upam, da sem bila komu v pomoč, user posted image

(odgovor članu december2054)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voziček za neutrjene terene
27.6.2014 8:43:39   
zlatolasek

IZVIRNO SPOROČILO: zlatolasek

Živjo, bom še jaz povedala svoje mnjenje glede omenjenih vozičkov, sem namreč že v prvi nosečnosti doktorirala iz vozičkov, sedaj pa točno vem kaj hočem, ko pride drugi user posted image user posted image

Skratka, za teren bi sama izmed naštetih absolutno izbrala Bugaboo buffalo. Ima napihljiva kolesa, kar je za teren super, ker ne boš nikoli imela počene zračnice (se zelo pogosto dogaja), ima sedež v obliki lupine (sicer nekateri so striktno proti, jaz pa sem zagovornik tega, ker v primerjavi s kakšnim GT3 se otrok v njem ne bo nepravilno zvijal, ko še ne bo samostojno sedel in je to za hrbtenico sigurno boljše), ima ogromno strehico, ki se še podaljša, ima ogromno nakupovalno košaro, ki je npr. Jane trider nima itd.

Sama sem imela prej Quinny Buzz, dokupila še napihljivo kolo, ravno za teren, pa sem bila zelo razočarana, ker je kolo skos vibriralo in če nista bili obe gumi enakomerno napihnjeni, je še bolj teslo vse skupaj, tako da je to za moje pojme mestni voziček. Itak ima minimalistično strehico, praktično nič od nakupovalne košare, ampak ko prvič kupuješ niti ne več, čemu moraš dati poudarek.

Kar se pa Bebe High treka tiče, je bil tudi v ožjem izboru, ampak ima eno veeeeeeliko pomanjkljivost, ki sem jo opazila in tudi že slišala od mnogih in sicer ima ZELO zelo kratek športni del, kar pomeni, da otrok, ki še nima 1 leto, z glavico že presega konec naslonjala user posted image Tako da to je pri meni takoj odpadlo.

KAr se mi zdi še posebej pomembno pri zimskih dojenčkih je velikost košare. Zimski otročki imajo veliko več oblačilc, zimskih vreč itd, zato košare prej prerastejo, kar je škoda, in tudi ni priporočljivo že pri npr 3 mesecih zaradi prostorske stiske menjati za športni del. Bugaboo Buffalo ima zagatovo najdaljšo in najširšo košaro na trgu, kar je seveda velik plus.

Edini minus, ki je pri BB je cena, ampak če si ga lahko privoščiš, jaz na tvojem mestu sploh ne bi več razmišljala in bi ga kupila. Se pa splača počakati na akcije v BC, ko za vsakih 50€ nakupa dobiš bon za 10€, in profiteraš cca 200€, kar pa ni malo. Po spletu ga nikjer ne boš ceneje dobila, ker so povsod enake cene, ni pa še tok star (prišel je ven marca 2013), da bi mel kakšne stare modele.

To je moje mnjenje, upam, da sem bila komu v pomoč, user posted image



pardon, ima s peno polnjena kolesa, oblečena v gumo

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voziček za neutrjene terene
27.6.2014 11:26:39   
naja17
Ko prebiram forume, se mi zdi, da sem ena izmed redkih mam, ki sem izredno zadovoljna z nakupom vozička in ga ne bi nikoli menjala in tudi ne kupujemo dodatnih marelc in ne vem kaj še. V prvi nosečnosti sem bila odločena, da hočem 4-kolesa, to je bil glavni pogoj, nato sem spoznala mutsy urban rider-ja, prebrala vseh 120 strani tule na RR in bila odločna, da zberem denar za ta voz. Ni boljšega! Ljudje so me ustavljali in spraševali o njem, prilezli smo lih kamor smo hotli z njim, oba otroka sta bila več kot 6. mesecev v košari. Upam, da bo morda tudi še kašnega dal skozi. Edino kar je, se je treba sprijaznit, da je velik, eni pač mormo kolesa dol in gor ves čas dajat, ampak nama to ne predstavlja nikakršnega problema. Na morje se natovorimo bp, nimamo karavana in nimamo montane, s sabo vzamemo veliko več kot kšn s karavanom, tko da te izgovore naj nihče ne prodaja.
Uspešen nakup!

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Voziček za neutrjene terene
27.6.2014 11:51:39   
Hope2
Definitivno BB

(odgovor članu Meti_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Voziček za neutrjene terene
3.7.2014 12:32:47   
Meti_
Hope2, ga imaš in uporabljaš?
Razmišljam, ali se "splača" dat za BB cca 1100€, za npr. High trek-a pa cca 550€. Je res taka bistvena razlika? V lepoti je, vem...samo v uporabi?:)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
3.7.2014 19:47:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zlatolasek)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Voziček za neutrjene terene
3.7.2014 19:56:43   
Mistica

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: zlatolasek
Kar se pa Bebe High treka tiče, je bil tudi v ožjem izboru, ampak ima eno veeeeeeliko pomanjkljivost, ki sem jo opazila in tudi že slišala od mnogih in sicer ima ZELO zelo kratek športni del, kar pomeni, da otrok, ki še nima 1 leto, z glavico že presega konec naslonjala user posted image


tole po mojih izkušnjah ne drži.


Se strinjam, tudi jaz sem mnenja, da to ne drzi.
lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Voziček za neutrjene terene
3.7.2014 20:33:42   
constanca

Tega Bugaboo Buffalo ima soseda. Vsecna zadeva. Tako bolj punckasat se meni zdi.
Kako se obnese na tezjih terenih ne vem. Jo vidim samo na asfaltu.

Vem pa zelo dobro kako se obnese ta: https://www.youtube.com/watch?v=fKxRtPUjc90

TFK Joggster twist.

Ga ne menjam in ne dokupujem nikakrsnih marel. Dokler ga ne prerasteta bo pri hisi.
Povsod prides z njim.

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Voziček za neutrjene terene
4.7.2014 7:57:04   
zlatolasek

IZVIRNO SPOROČILO: Mistica


IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: zlatolasek
Kar se pa Bebe High treka tiče, je bil tudi v ožjem izboru, ampak ima eno veeeeeeliko pomanjkljivost, ki sem jo opazila in tudi že slišala od mnogih in sicer ima ZELO zelo kratek športni del, kar pomeni, da otrok, ki še nima 1 leto, z glavico že presega konec naslonjala user posted image


tole po mojih izkušnjah ne drži.


Se strinjam, tudi jaz sem mnenja, da to ne drzi.
lp


Se strinjam z vama, da to ne velja za vse dojenčke, saj niso vsi po jusu, eni so pri 1 letu že veliki in imajo 12kg, drugi spet mali in le 8kg. Sigurno je razlika tudi, če gre za zimskega dojenčka ali poletnega. Pozimi je otrok toplo oblečen, kar sigurno doda nekaj cm v višino in širino (vem iz lastnih izkušenj pri AS), potem pa je tu še kakšna zimska vreča za voziček itd. Verjamem, da je HT super voziček, kot rečeno je bil tudi v mojem ožjem izboru, a dejstvo je, da ima ta voziček manjši športni del kot BB. Ko sem sama kupovala voziček, bi bila vesela, če bi mi kdo povedal vse + in - za voziček, ki sem ga kupovala, ker bi verjetno v tem primeru kupila drugega. Saj vsi vemo, da pri prvem otroku niti ne veš točno na kaj je treba gledat, to izveš šele iz lastne prakse. In vse uporabnice imamo različne zahteve, ene smo malo bolj zahtevne (jaz user posted image
) in nas zmoti vsaka malenkost, drugim so ti detajli čisto odveč in so zadovoljne s svojim nakupom. Potem pa je tu še finančni faktor, ki ni zanemarjiv in ima pogosto veliko vlogo pri nakupu vozička.

Tako da: veliko sreče in potrpljenja želim pri bodočih nakupih, upam, da bo vsaka našla pravi voziček zase. user posted image user posted image user posted image

p.s. popolnega vozička baje itak ni user posted image

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Voziček za neutrjene terene
4.7.2014 8:33:19   
Mistica
zlatolasek- dobro si to napisala. Popolnega vozicka ni, vsak ima tako + kot -.

Moja kritika do HT je teza kosare Windoo, ker zivimo v nadstropju in jo je zelo tezko prenasati. A za nekoga, ki mu tega ni treba ali ki lahko z vozickom in kosaro zapelje direkt v hiso, to pac ni motece. Vsak ve zase, je pa res tezko vse to ugotovit/ presodit, ko prvic kupujes opremo za bebija.


P.s. Vse oz. zelo velik o HT je zapisanega na sosednji temi- priporocam.

lp

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Voziček za neutrjene terene
4.7.2014 8:35:08   
Mistica
2x objavljeno

< Sporočilo je popravil Mistica -- 4.7.2014 8:36:51 >

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Voziček za neutrjene terene
4.7.2014 8:35:32   
Mistica
2x objavljeno

< Sporočilo je popravil Mistica -- 4.7.2014 8:37:40 >

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Voziček za neutrjene terene
4.7.2014 9:00:31   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Meti_

Hope2, ga imaš in uporabljaš?
Razmišljam, ali se "splača" dat za BB cca 1100€, za npr. High trek-a pa cca 550€. Je res taka bistvena razlika? V lepoti je, vem...samo v uporabi?:)


Ne, nimam ga, je pa bil zdaj v ozjem izboru za drugega otroka.
Mi zivimo pac na terenu, kjer so velike gume vec kot dobrodosle. Zato od vozickov prevladujejo bugaboo-ji (cameleon, buffalo, donkey), ter ted and phils (za razlicno stare otroke). High trecka v vseh teh letih nisem videla. Moj prvi otrok je imel cameleona, jaz sem z njim bila zadovoljna vec kot prevec- ga res ne bi menjala nikoli. oBvladali smo vse terene, od pescenih plaz, mivke-puscava, do gozdnih poti v sloveniji, kamnitih terenov na morju, zasnezeni plocniki.... Vozicek vreden svojega denarja.

Zdaj za drugega otroka sploh nisem razmisljala o kaki drugi firmi. In ker stalno gledam tele buffale, me je zamikalo, da imam nekaj novega, drugacnega. Sem sla sprobat po pescenem terenu, in lahk recem vauuu. Itak je potem vprasanje kolk tezek otrok je not, ampak tole je super zadevca. Nic okoren, zelo vodljiv, zaradi 4 koles zelo stabilen, tako ob prehodu cez plocnik, kot po neenakomernem terenu. Cena pri nas pa je se zal vecja kot v sloveniji. In za drugega otroka mi je bilo skoda denarja. Ce bi bil to moj prvi otrok ali ce bi imeli v planu se kakega otroka, potem ne bi sploh razmisljala, ampak takoj kupila. Zdaj sem pa dobila 6 mesecev starega cameleona za 250 evrov, tak da sem zagrabila. Se vedno pa sanjam o buffaluuser posted image .

Ravno predvceraj sem videla tega high trecka, mi je padel v oci, ravno ko je sel dol iz plocnika. Mama bi lahko bila, glede na starost otroka, navajena vozicka, aampak ne vem al je bila kriva mama ali vozicek, vse skupaj je zgledalo tako storasto nestabilno. Ni sans, ni primerjave. Taka kot je razlika v ceni, tako razliko jaz vidim v vozicku. Zastonj ne bi imela high trecka.

Ne vem pa kolk je tezek high treck in moram rect, da kilaza je zame zelo pomembna.

(odgovor članu Meti_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Voziček za neutrjene terene
4.7.2014 10:19:23   
zlatolasek

IZVIRNO SPOROČILO: Meti_

Hope2, ga imaš in uporabljaš?
Razmišljam, ali se "splača" dat za BB cca 1100€, za npr. High trek-a pa cca 550€. Je res taka bistvena razlika? V lepoti je, vem...samo v uporabi?:)



Tole je zelo subjektivno vprašanje, odvisno kako "zahteven" uporabnik si. user posted image Zame osebno je bil voziček 12 mesecev najpomembnejše prevozno sredstvo, ker sem vozičkala po 4-6 ur dnevno in mi je bilo res pomembno vse zgoraj našteto. Vse zahteve, ki jih imamo mame so zelo subjektivne, tako da boš morala pri sebi razmislit, kaj je tebi najpomembneje.

Zase osebno vem, da bom za drugega otroka kupila BB, ker pač vem kaj sem pri prvem vozičku pogrešala in vse moje zahteve zadovolji BB( razen cene sevedauser posted image ). Je pa tukaj še ena stvar za upoštevat, da na bolhi in drugih portalih Bugabooji ohranjajo dost visoko vrednost, in ga lahko kar dobro prodaš naprej, medtem ko drugim vozičkom precej pade cena (vsaj kolikor sem gledala).

Upam, da smo ti lahko kako pomagale pri odločitvi, pa sporoči potem, kaj boš kupila. user posted image

P.s. A je že katera razmišljala o kakšni anketi na RR, da bi naredile seznam vozičkov in bi potem vsaka napisala kateri voziček ima in +/- vozička. Ali to že obstaja pa jaz nič ne vem o temuser posted image

(odgovor članu Meti_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
4.7.2014 12:37:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zlatolasek)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Voziček za neutrjene terene
11.8.2014 13:35:12   
Meti_
Tako...poletje je že v polnem teku in na dopustu sem najbolj opazovala ravno vozičke!user posted image

Glede na vse, se trenutno odločam med Jane Triderjem (komplet športni del, košara in lupinica posebej-torej komplet Strata Transporter 2) in Maxi Cosi Mura plus 4+košara+lupinica, vse v črni barvi. Nov komplet me v obeh primerih pride cca 800€.
Buffalo mi je sicer zelo všečen, ampak se mi zdi trenutno nepotrebno dajati 300€ več, bom raje porabila to za kaj drugegauser posted image

Še malo...pa bo počasi potrebno oddati naročilo. Kaj mislite o moji izbiri?user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Voziček za neutrjene terene
11.8.2014 14:52:51   
zaspancek1
Hm, težka izbira, ker jaz ne vem, če bi sploh izbrala katerega od teh dveh. user posted image Moram priznati, da sem precej razočarana nad kvaliteto Jane vozičkov in lupinic. Izdelava lupinice (konkretno gre za Koos lupinico) in samo blago sta v rangu poceni Nanie (tiste dražje imajo že bojše blago in izdelavo). Res za takšno ceno pričakuješ pa vendarle nekaj več. Voziček pa je sicer ok, je kar lahek, ampak plastični deli pa ravno tako niso neke kvalitete (se hitro kaj odlomi), blago pa je enako kot pri lupinici. No pa občutek, da gre res lahko po slabem terenu - ne vem, jaz ga nisem imela ravno. Ne deluje ravno hudo stabilno.user posted image
Tako da je Maxi Cosi v kvaliteti res daleč pred Jane. To je res robusten voziček, pri katerem te ni strah, da bi kaj odpadlo oz. se zlomilo. Samo glede na ubitačno težo (18 kiluser posted image ) bi jaz res res dobro premislila, če res potrebujem takšno kravo, ki jo bom potiskala povsod naokoli. Plus pa je, da lahko kupiš rabljeno, skoraj novo lupinico za malo denarja, če imaš srečo pa tudi isofix podstavek.
Najbrž nisem v hudo pomoč user posted image , samo res si dobro oglej kvaliteto izdelave in se potem odloči.

< Sporočilo je popravil zaspancek1 -- 11.8.2014 14:55:38 >

(odgovor članu Meti_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Voziček za neutrjene terene
11.8.2014 15:53:05   
Meti_
Zaspancek1, hvala ti za tole poročilo!:)
Saj me je presenetilo...ampak raje prej kot kasneje. Ti si imela Trider-ja? S fantom sva si ogledala oba vozička v trgovini in sta se nama zdela oba zelo kvalitetna (na oko!). Trider lepo fiksen, material bombaž, po ravnem zelo vodljiv, hitro zložljiv. Mura plus 4 ravno tako ful vodljiva, hitro zložljiva... Res pa, da jih ravno tehtala nisem in tudi zlagala jih je prodajalka. Živiva v hiši, tako da bo voziček parkiran v garaži; zlagala ga bova, ko bomo odšli kam naokrog (imam pa tudi že marelo za kasneje).
Se vam zdi teža res tak problem pri življenju v hiši na vasi?

Kar na dan z besedo&kritikami, se bom lažje odločila če bom več kritik slišala.user posted image

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Voziček za neutrjene terene
12.8.2014 7:48:07   
zaspancek1
Voziček ima kolegica. Glede na to, da sem tudi jaz bila prej navdušena nad Jane vozički (temi novejšimi lažjimi), sem sedaj bolj kot ne razočarana. Ja, blago - tisti zgornji del - vložek je ok, iz bombaža, samo vse ostalo pa ne deluje ravno kvalitetno. Sploh je tista strehica bolj tako tako (sploh ko jo sestavljaš moraš res hudo paziti, da je ne strgaš, enako pa je tudi pri lupinici, kjer pa je strehica pravzaprav neuporabna, ker jo moraš dajati dol, če hočeš lupinico fiksirati v avto). Problematičen pa je tudi tisti gumb spredaj za fiksiranje kolesa, ki se (kolikor sem brala tudi na netu) res lahko hitro odlomi. Sama imam največ izkušenj z Maxi Cosi lupinico in vozičkom, sem pa šla še enkrat pogledat Muro plus - ni primerjave glede kvalitete, stabilnosti, robustnosti, res. Samo teža mi je pa čist adijo - če je bila stara Mura težka tam 15, 16 kil, je sedanja še dve kili težja. Saj za samo vožnjo niti ni tak problem, če ne vozičkaš kam v klanec, samo res pa voziček ni ravno vodljiv z eno roko. Ravno tako pa ti sčasoma gre na živce vsaka kila, ki jo moraš dvigniti v avto in iz njega - potem pač hitro nabaviš marelo.user posted image
V izogib temu pa bi danes jaz kupila precej lažji voziček - všeč mi je bila MC oz. Bebeconfort Elea, ki je še vedno kvaliteta MC, samo ni tako glomazna (zlaga pa se tudi na dva načina), samo spet teža ni tako majhna (13 kil). Tisto, da morajo biti kolesa res velika in napihljiva (no, ali pa vsaj penasta - trend je namreč tak, da napihljive zamenjujejo s penastimi) - ne vem no, se da tudi z malo manjšimi čisto lepo voziti. Ker ni vse v teh gumah - npr. Mutsy 4Rider je imel npr. napihljiva kolesa, ogrodje pač klasično Mutsy togo, otroka pa je res premetavalo na malo slabšem terenu.
Kakorkoli že - vsak voziček ima svoje prednosti in slabosti, izberi pač tistega, ki mu boš lažje oprostila tiste minuse.user posted image

< Sporočilo je popravil zaspancek1 -- 12.8.2014 7:55:38 >

(odgovor članu Meti_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?