|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kronično pomanjkanje želje
3.7.2014 9:35:22   
Anonimen
Skoraj 20 let skupaj, vse nama klapa, le zadnje čase se mi ne da spravit zraven v torej občevanje. Saj ko že mož da pobudo nekako zagrabim in potem mi je skoraj vedno vrhunsko ampak kar iz prve mi pa tako niiii, da imam zelo slabo vest, ker je vsaj od začetka precej po sili z moje strani.
Kaj je narobe z mano
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kronično pomanjkanje želje
3.7.2014 14:31:04   
RIJA*
mogoče boš morala nehat občevat in začet konkretno seksat user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kronično pomanjkanje želje
3.7.2014 21:55:17   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

mogoče boš morala nehat občevat in začet konkretno seksat user posted image user posted image


user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kronično pomanjkanje želje
11.7.2014 13:54:23   
majkeljanuar
Sicer ne vem tvoje starosti, ampak praviš, da si v zakonu že 20 let. Sklepam, da nisi ravno stara 30 :D ... Torej, možna je tudi mena in hormonske spremembe povezane s njo. Definitivno o tem vprašaj svojega ginekologa :) Srečno!

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kronično pomanjkanje želje
20.5.2019 21:35:18   
Razocaran87


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Skoraj 20 let skupaj, vse nama klapa, le zadnje čase se mi ne da spravit zraven v torej občevanje. Saj ko že mož da pobudo nekako zagrabim in potem mi je skoraj vedno vrhunsko ampak kar iz prve mi pa tako niiii, da imam zelo slabo vest, ker je vsaj od začetka precej po sili z moje strani.
Kaj je narobe z mano


No ce si lahko malo sposodim vaso temo.. Midva s punco sva skupaj 8 let, na zacetku je bilo "sexa" veliko a z leti čedalje manj.. Nato je prisel otrok.. Po porodu je trajalo 7mesecev da sva solih prvic sexala.. Ja, 7 mesecev.. Pa ni bilo nobenih zdravstvenih zapletov, samo njej se pac ni dalo.. Pa sem veliki veliko pomagal okoli otroka, gospodinjstvo in vse ostale stvari, da mamico razbremenim, a ni in ni hotla.. No, sedaj pa sexava mogoce 1krat na 3mesece..wtf a je to normalno??? Skupaj sva 8 let bojim se kaj bo cez 5,10,15 let??? Ona dobro ve da sem jezen ampak se samo smeji.. Mene pa to dobesedno ubija.. Pogovorit se noce ali pa ji je vseeno.. Otroka imam najraje na svetu in nocem da bi sla s punco narazen.. Kaj naj storim, kaj svetujete?? Pogovor odpade, ker ona noce oz bo cez 2 dni isto.. Hvala, pa brez žaljivih komentarjev prosim.. Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kronično pomanjkanje želje
21.5.2019 9:08:16   
Michonne RR
Ko ženska postane mamica, se spremeni marsikaj, tudi njeno telo. Po porodu lahko ostane nekaj odvečnih kilogramov, strije, boki so širši. Mamica nima več toliko časa zase, posveča se dojenčku. Morda se zato počuti tudi manj privlačna ...
V vsakem partnerskem razmerju ima spolnost velik pomen, zato spremembe, ki jih je deležna ženska med nosečnostjo, močno vplivajo na spolnost.

Morda poizkusiš z drugačnimi pristopi? Npr. urediš varstvo za otroka, poskrbiš da bosta imela čas le za vaju, morda gresta na kakšen zmenek kot sta to počela včasih, poskrbiš za kakšno drobno pozornost?

Mogoče ti bodo v pomoč tudi članki na to temo:
Spolnost po porodu
Romantika
Pomen spolnosti v partnerskem razmerju

(odgovor članu Razocaran87)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kronično pomanjkanje želje
21.5.2019 19:14:55   
Razocaran87


IZVIRNO SPOROČILO: Michonne RR

Ko ženska postane mamica, se spremeni marsikaj, tudi njeno telo. Po porodu lahko ostane nekaj odvečnih kilogramov, strije, boki so širši. Mamica nima več toliko časa zase, posveča se dojenčku. Morda se zato počuti tudi manj privlačna ...
V vsakem partnerskem razmerju ima spolnost velik pomen, zato spremembe, ki jih je deležna ženska med nosečnostjo, močno vplivajo na spolnost.

Morda poizkusiš z drugačnimi pristopi? Npr. urediš varstvo za otroka, poskrbiš da bosta imela čas le za vaju, morda gresta na kakšen zmenek kot sta to počela včasih, poskrbiš za kakšno drobno pozornost?

Mogoče ti bodo v pomoč tudi članki na to temo:
Spolnost po porodu
Romantika
Pomen spolnosti v partnerskem razmerju



Pozdravljen oz. pozdravljena.. Najprej najlepša hvala za odgovor.. Hja, kar se tice njene postave in izgleda je vse ok, po porodu slo vse nazaj in je bp.. Mislim da je najvecji problem ker imam jaz velike težave z erekcijo.. Na zacetku sem se hodil okoli zdravnikov in psihiatrov, potem sem nehal.. Tudi ona se ne trudi vec, vseeno ji je zame, glede erekcije.. To vidim ze nekaj let.. Mogoce hoce pravega moskega, mogoce tudi ima drugega, ne vem.. Pa vedno vedno je utrujena, zame.. Sploh ob večerih, bi samo spala.. Za pijacke kavice in koncerte s kolegico pa ni nikoli utrujena, celo noc ce je treba.. 2krat na leto otrok prespi pri babici, ji omenim ce bi kam sla, na veceejo recimo, pa noce.. Dostikrat ji omenim kako erotično perilo.. Haha, nikoli ga se nisem videl.. Ne vem, to me zeli ubija, med nama je ogromno slabe energije, hudo mi je tudi zaradi otroka, saj vem da to vse cuti.. Ko pride domov iz sluzbe, poje kosilo, ki ga ponavadi vedno kuham jaz, nato pa celo popoldne lezi na kavcu in gleda telefon.. Zelo zelo malo pere, lika, pospravlja.. Veliko tega delam jaz.. Sluzbo ima super in zelo dobro placo.. Ne vem kaj je narobe:((

(odgovor članu Michonne RR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kronično pomanjkanje želje
16.5.2022 14:02:46   
Graduate_student

Pozdravljeni!

V okviru izdelave magistrskega dela izvajam raziskavo na temo moške spolne funkcije in moškega spolnega zadovoljstva v Sloveniji.

V ta namen izvajam anonimno spletno anketiranje preko spletne platforme 1Ka:

💁‍♂️ Anketa je namenjena VSEM moškim, ki so starejši od 18 let.

💁‍♂️ Anketa je sestavljena iz 28 vprašanj zaprtega tipa (na klik).

💁‍♂️ S pritiskom na tipko “KONEC” na koncu vprašalnika uspešno oddate anketo, v nasprotnem primeru se šteje anketa kot neveljavna!

💁‍♂️Podatki bodo POPOLNOMA ANONIMNI in bodo služili izključno izdelavi magistrske naloge.

🤝 Zahvaljujem se vam za sodelovanje.

Link📍https://1ka.arnes.si/a/763c4e2f 

 




(odgovor članu Razocaran87)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kronično pomanjkanje želje
14.6.2022 21:43:10   
Zivjo33
Am... Postani dedec ne fantek. Nehaj jo spraševati temveč ukrepaj, povsod, ne le pri spolnosti!!!Ženske vidijo, da vas lahko namudrijo zato jim niste več zanimivi. Spravi se v formo in pokaži, da si gazda pri hiši pa bo.

(odgovor članu Razocaran87)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kronično pomanjkanje želje
28.6.2022 23:27:09   
Lelly28 RR
Ženski horomni se po porodu sicer res spremenijo, ampak jaz mislim, da strast med partnerjma če vse štima ne umre. Morda je res manjkrat, ali pa mace hitrejša ampak to ne pomeni ,da je zamrla. Če pač njej nekako ni do tebe, potem morda obstaja med vama še kakšna neizrečena težava, ki presega spolnost. user posted image

(odgovor članu Zivjo33)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?