RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


MauMow -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014 (29.7.2014 18:04:11)

angelsi a si z testom za O videla da je bila O za vikend? Ker če te tako špika v jajčniku tako kmalu po O je težko da je že zaradi nosečnosti, lahko da je šele ovulacija (pri meni so namreč take bolečine ko je O)




angelsi -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014 (29.7.2014 18:16:25)

MauMow po izračunih bi mogla O imet čez vikend, a je očitno ni bilo. Špikanje se je pojavilo včeraj, 15 dan ciklusa. Po navadi imam 13 ali 14 dan ciklusa O. Me pa vedno malce špika, tak, da vem, kdaj imam O, a zdaj me full špika. Danes je kar hudo. Brala sem, da pri pitju čaja krvomočnice bolj čutiš O, in ker pijem čaj že nekaj dni, bi lahko bilo to to. Upam, da bo kaj iz tega [sm=zmeden.gif], pa ne [sm=hudicek1.gif] ampak [sm=rozacrtici.gif]. Cikluse imam dolge 27 ali 28 dni, tak, da očitno bo ta kakšen dan daljši. Živčki bodo zato še bolj napeti [sm=zmeden.gif]




MauMow -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014 (29.7.2014 19:00:41)

angelsi jaz imam pri 29-30 dnevnem ciklu šele med 17-21 dan O. Tako da nič čudnega




Anaina -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014 (29.7.2014 19:29:58)

Zdravo punce.
Pa se po daljšem času spet javljam. Še vedno v boju za magičen [sm=modricrtici.gif] Ne pričakujem je 28.8. Sem pa uspela moj cikel in jajčnike lepo uredit z Maco in krvomočnico. Obkrožila sem se tudi z O testi pa da vidimo.
Lep večer in upam da bo čim več [sm=modricrtici.gif]




Dgirl -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014 (29.7.2014 19:32:07)

Js sm si pa tudi kupila krvomocnico. Zacnem jo piti po menstruaciji. Pa da vidimo če res pomaga[sm=smiley1.gif]




Anaina -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014 (29.7.2014 19:42:32)

Digirl upam da ti bo pomagalo. Jaz sem nad rezultatom trenutno navdušena. Ta krog še klomifen in upam da je 28.8. ne bo.




chocolatecake -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014 (29.7.2014 21:35:59)

Zvončica bravo!!!! Tako sem vesela zate, res! Misli pozitivno, vse bo OK, ker si to zaslužiš, želim ti lepo [sm=nosecka.gif] ter zdravega in pridnega [sm=duda.gif].
Punce jaz sem tudi v lekarni naročila krvomočnico. A je v naši lekarni niso imeli, je rekla farmacevtka, da jo bo naročila in se še malo pozanimala kaj in kako bi to delovalo in kako je najboljše jemati. Pa sem bila danes tam in je zgleda pozabila. Tako, da upam, da jo bodo dobili pred morjem. Mi je že žal, ker nisem preprosto šla kam drugam iskat, ampak zdaj, ko so že naročili...
Maco sem jemala tudi jaz, imela sem občutek, da pomaga, a ko sem z uporabo prenehala ni bilo spremembe. V bistvu so se ciklusi šele po prenehanju uporabe zares uredili [sm=zmeden.gif].

Drugače pa še vedno čakam [sm=hudicek1.gif], danes končujem 61-ti dan in se mi že rahlo meša. Občutljiva sem za znoret, vse me spravi v jok, non stop sem živčna, bolijo me jajčniki, trga me v nogah, skratka en zelo hud PMS, [sm=hudicek1.gif] pa od nikoder. Vrjetno lahko odprem kar novo temo [sm=modricrtici.gif] pričakujemo septembra. Glede na to, da [sm=hudicek1.gif] še ni in na mojo na novo pridobljeno ekstremno dolgo dolžino ciklusov, bo še to lep dosežek. Res nevem kaj se dogaja, tako dolgega ciklusa nisem imela že več kot eno leto. [sm=smiley19.gif]




tajazan -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014 (30.7.2014 7:41:21)

Jutro punce...Evo jaz se selim v ta mesec...včeraj zvečer me je presenetila zelo boleča [sm=hudicek1.gif].Upam da je 30.8. ne bo...vsem ostalim pa veliko pluskov :)




perla* -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014 (30.7.2014 9:23:06)

Glede ovulacije...naša telesa niso stroji, mašine ali računalniki...in valda je logično, da je nimamo vsak cikel isti dan. Izračuni so le matematični/statistični na približno.
Najbolj ziher je občutek, če poznaš svoje telo in se opazuješ kdaj se kaj dogaja, sluz, temperatura telesa.
No, ker se jaz ne poslušam kaj preveč hahaha si nabavim O teste in je to to. Ni treba preveč razmišljat, samo narediš ga.
Skoraj vsak cikel so testi pokazali enako, da jo imam pač na sredini cikla. in se mi je enkrat zgodilo, da en mesec jih pa nisem delala, ker sem pač poslušala nasvete "pametne" okolice: kao, dej sprosti se, ne razmišljaj, ko bo bo...bla, bla, bla...No, in sva pridno [sm=sloncek.gif] okoli sredine meseca. Potem pa sem bila ravno na pregledu 19. dan cikla. In mi ginekolog lepo pokaže folikel, ki še ni počil. Pravi: vi sploh še niste ovulirala ta mesec, ampak boste čez dan ali dva. Toliko o teh izračunih, da ne bomo preveč naivne.




perla* -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014 (30.7.2014 9:26:57)

chocolatecake ti pa si potrpežljiva s tole krvomočnico! Ne bi šla jst 3 x v eno lekarno zato, da majo oni biznis, pa če je ne vem kaj. Zakaj ne greš lepo v Sanolabor in bi jo že imela? Svaka čast, jst vas res občudujem ene punce, ker ste tako u izi. Jst sem kot terminator ali buldožer odločna, ko je nekaj zame in ko nekaj hočem.
Sicer pa en [sm=smiley31.gif] in upam, da se tvoj dolg cikel čimprej konča. Srečno! [sm=bravo.gif]




mony213 -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014 (30.7.2014 10:25:31)

Tudi jaz se selim k vam, v upanju, da konec avgusta ne bo rdeče, ampak[sm=rozacrtici.gif].

Tajazan - jaz tudi trpim bolečine danes, vreme mi nič kaj ne pomaga. Sem pa srečna, da je končno prišla, da se lahko nov krog začne!

Držim pesti za vse [sm=bravo.gif]




tajazan -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014 (30.7.2014 11:00:53)

No Mony pa bova skupaj trepetale zadnje dni avgusta [sm=smiley36.gif] Ja tale je pa res pasja ta mesec...ampak saj začnemo lahko nov krog...Danes sem si kar naročila ovulacijske teste da bo mogoče lažje vse skupaj :)

Tudi jaz navijam za čimveč [sm=modricrtici.gif]




MauMow -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014 (30.7.2014 12:02:18)

[sm=duda.gif] A V G U S T [sm=duda.gif]

[sm=hudicek1.gif] NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA [sm=modricrtici.gif]

01.08.2014
Dgirl

02.08.2014
[sm=nosecka.gif] zvončica88 [sm=nosecka.gif]

03.08.2014
LadyJen
perla*

04.08.2014
maja2014
SU

05.08.2014
MauMow

08.08.2014
kris26

10.08.2014
angelsi

14.08.2014
Zewa

15.08.2014
biba85

28.08.2014
Anaina

30.08.2014
tajazan

avgust
chocolatecake
mony213

1x [sm=nosecka.gif]

[sm=bravo.gif] NAVIJAČICE [sm=bravo.gif]
Žabinčica, Katte, _pika_, niinii, mamica deklicam, Anonimen





MauMow -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014 (30.7.2014 12:05:04)

Ste se pa razpisale punce [sm=bravo.gif] Držim pesti za čisto vsako.

Mogoče pa še jaz kupim krvomočnico - samo da počakam da se nova [sm=hudicek1.gif] prikaže, ker znakov za to da je nebi bilo ni. Poleg tega se je že začel obilen izcedek, ki naj bi po mojih izkušnjah v parih dneh prešel v rjavega in potem [sm=hudicek1.gif] [sm=jezicek.gif]

Je pa lepo ko se lahko takole malo skupaj pomenimo in skupaj čakamo, ko vsi tega res ne razumejo, kaj moramo dati skozi za bebija [sm=smiley1.gif]




Dgirl -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014 (30.7.2014 12:38:42)

Perla a to ti je test pokazal ovulacijo ko ti je ginekolog rekel da jo še nimas? ??

Maumow Js tut nobenih znakov. Dan za [sm=hudicek1.gif] je pa že v petek. Če jo dobim je spet ta mesec ne pričakujem[sm=smiley36.gif]

Js tut ne bi tok čakala v lekarnah za krvomočnico. Ko jih j.. chocolatecake pjt jo drugam iskat.




perla* -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014 (30.7.2014 13:12:10)

Dgirl kot sem napisala: ravno tisti mesec nisem delala O testov, ker sem poslušala vse pametne svetovalce okoli, da naj se sprostim [sm=jezicek.gif]




MauMow -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014 (30.7.2014 13:18:16)

Tudi pri meni so vsi pametni sprosti se pa bo.... Ja itak ja... Sej sem sproščena, rada bi pa tut vedela točno kdaj je O da se takrat še bolj potrudim.

Tisti ki so to meni pravili so v prvo zanosili - vauv blagor njim vsem pa ne gre tk hiter pa simpl...[sm=smiley36.gif]




Dgirl -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014 (30.7.2014 13:38:06)

Perla - sem se že ustrašila da tut ovulacijski pravilno ne napovejo[sm=jezicek.gif]

A ne bi bilo fino da bi bila [sm=hudicek1.gif] na 14 dni. Da gre vse po bol hitrem postopku[sm=smiley36.gif]. To čakanje sux




MauMow -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014 (30.7.2014 13:50:59)

Dgirl zdajle bi blo prav fino da bi bla na 14 dni [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Sam potem ko pa nebi delali na bebijo pa bi za mene bila dosti na 2 do 3 mesece [sm=jezicek.gif]





zvončica88 -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014 (30.7.2014 14:42:02)

Hvala chocolatecake, se trudim odmislit slabo izkušnjo ampak žal ne čist ne gre. Se bo treba prepustit in kar bo, bo. Načeloma nimamo vpliva na nič. Zakaj pa se ti ne odločiš, da ti sprožijo M ...jaz ne bi zdržala tolk časa in čakala kdaj pa bo.




angelsi -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014 (30.7.2014 17:57:24)

Naše telo res ni stroj, a na trenutke se mi zdi moje telo skupek nekih zmešnjav [sm=zmeden.gif]. Lahko si še tak govorim, da naj se ne obremenjujem in naj ne razmišljam o tem, a ni dve minuti, ko vidim kakšno nosečnico, ali pa kakšno vozičkom, ali pa preberem kaj o nosečnosti...pa smo spet na začetku....[sm=smiley29.gif]. Težko je odmisliti misel na nosečnost in stvari, ki sodijo k temu....Vsekakor pa moramo biti optimistične. Kdo pa bo, če ne me [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]?




Anaina -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014 (30.7.2014 17:57:38)

Zvončica čestitke in samo pogumno do konca[sm=bravo.gif]
Punce a tudi vas to vreme spravlja v slabo voljo?
Mene danes zraven bolečin v jajčnikih daje še glavobol in slabost. Ne vem kaj je to samo upam da čimprej mine[sm=zmeden.gif]
Kako ste ostale? Je katera na klomifenu? 3-7 dan ali 5-9 dan?
[sm=pikapoka1.gif][sm=pikapoka1.gif]




chocolatecake -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014 (30.7.2014 18:03:10)

Veste punce, moj najbližji Sanolabor je oddaljen cca 20 km, pa se mi neda vozit samo zato tja,ker imam zadnje dni res natrpan urnik, s tem, da to farmacevtko poznam, pa mi je bilo malo lažje, ko je rekla, da se bo o zadevi še dodatno pozanimala.
No če nebo nič bom šla itak drugam.
Zvončica 88 vrjamem, da je težko, kar odmislit, vseeno upam, da si dovoliš, da si vesela in optimistična. Konec koncev je tako kot praviš, nimamo vpliva na nič lahko pa uživamo v trenutku.
Jaz nisem šla do G, ker grem na morje in itak nebi prišla pravi čas na vrsto, pa nevem, če mi bo sploh kaj hotla dat, ker vedno reče to je pač PCO. Enkrat pa mi je dala tablete za sprožit [sm=hudicek1.gif], pa niso pomagale, oz je [sm=hudicek1.gif] prišla mnogo kasneje, kot naj bi glede na napisano na tabletih. Če tudi, ko z morja pridem nebo nič, mi pa drugega ne preostane.




angelsi -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014 (30.7.2014 18:16:18)

Chocolatecake, če ne bo šlo drugače, si krvomočnico naroči preko neta.[sm=smiley1.gif]




Anaina -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014 (30.7.2014 18:50:08)

Chokolatka če ne boš dobila ti jo lahko tudi jaz po pošti pošljem. Mam tri pakete doma:)




Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>