RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


Aleda -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (21.8.2014 20:52:46)

Perla- super za dve pikici, upam da obe ostaneta pri tebi[sm=pikapoka1.gif] pa naj ti čimprej mine do testa. Aja pa pomoje je boljše da vstavijo dva kot enega, vsaj pri meni sem imela tak občutek

Anonimna- jaz grem septembra v postopek, zdaj čakam M da pošljem prijavnico za postopek. Dogajalo se bo pa itak bolj v oktobru ker imam dolgi postopek in predno bo vse to skozi. Meni je tudi zamujala, sem imela abrazijo, sam sem imela čist normalno, nič rjavih izcedkov. A si bla na pregled pri g po ss.




Anonimen -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (22.8.2014 0:01:25)

Bila na pregledu in je rekel, da je vse BP.

Je pa res, da sem jaz imela te rjave izcedke pred M že pred postopki. Krvna slika hormončkov ni pokazala nobenih odstopanj, tako da hormonske motnje niso.
Jaz sem se sama sčistila po SS.

Imaš prav ja...oktobra se bo začelo dogajati [sm=bravo.gif].




perla* -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (22.8.2014 15:19:24)

Kje ste vse punce?! [sm=smiley36.gif]

Prespala sem in zdej mi je ideja o dvojčkih všeč [sm=smiley36.gif] prav je, da smo se odločili za dva transferja.

Sicer sem ok, nič se posebej ne pazim. Živim normalno, ni da bi zdej neki ležala skoz.
Čustva in misli se mi stalno menjajo iz pozitivnih do negativnih...kaj če ne bo? Kako naprej? Malo mi gre na jok in strah me je.

Želim vam čudovit vikend [sm=smiley1.gif]




sunprincess -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (22.8.2014 15:30:43)

Kateri del celega postopka je bolj naporen? Do transferja ali po :D ?

Kar umiri se, toliko nas drži pestke zate in pikici,da ni variante,da ne rata ;)




perla* -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (22.8.2014 15:40:11)

Hvala draga moja! [sm=smiley31.gif]
Do punkcije se vsaj kaj dogaja. Zdej pa le čakanje, ki ubija....
Če bosta dva, se bomo hitro morali selit [sm=smiley36.gif] Sem začela malo montažne hiše gledat [sm=jezicek.gif]

Kako si ti in inekcije?




sunprincess -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (22.8.2014 16:05:57)

ahahah, dobra si :D Le pazi,da gledaš tiste,ki so dovolj velike [sm=smiley1.gif]

Ne vem kako sem z injekcijami,ker še nisem v postopku, ampak se ne bojim, in mislim,da bo vse ok...Mene je strah samo one veliiiike za punkcijo [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




pejko -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (22.8.2014 20:47:13)

Hej, hej! Danes pa ste se razpisale :)
Perla, [sm=bravo.gif] za 2 -- jaz sem si od vedno želela dvojčka :) Koliko pa se ti jih je oplodilo?
Zdaj pa[sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif] (število ni naključno izbrano :) )

Jaz pa začnem čez dober teden, tudi jaz komaj čakam da se začne dogajat [sm=zz_skip.gif]

Ne vem kako se reš odloča glede postopka. Meni je prvič napisal neko drugo zdravilo pol pa se je kr premislil, prečrtal in napisal na novo.
Glede matičnega mlečka-pri meni je vse OK.

Alo, punce, deejmooo :)




perla* -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (22.8.2014 21:32:38)

Pejko mi čvekamo, tebe pa nikjer! [sm=smiley36.gif]
Sicer se mi zdi moja statistika slaba....14jajčec, 10 jih je bilo ok, oplodili so se 4: 3 bolj slabo, 1 dobro razvit. [sm=smiley13.gif]
Dva so vstavili, dva so pustili še en dan, če bodo kaj boljši, da se dajo zmrznit. Slabo....
Izvem po pošti in sploh si ne predstavljam, da ne bi bilo zmrznjenčkov!? K vragu potem vse!!!! [sm=zz_banghead.gif]

Super, da se čez en teden začne dogajat še eni! [sm=bravo.gif]




pejko -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (22.8.2014 22:25:29)

Perla, pa kaki zmrznjenčki? :) Nisem vedla, da hočeš 4 otroke??[sm=jezicek.gif]




sunprincess -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (23.8.2014 9:38:42)

Perla* Kater protokol pa si imela? Onega z eno injekcijo prvi teden,ali onega,pri keterem si se mogla špikat vsak dan? Baje so pri prvem slabši rezultati?




perla* -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (23.8.2014 11:50:33)

Pejko hahahahaha! [sm=smiley36.gif] Dobra fora - hvala za tolažbo! Sej vem, zdej že mal fantaziram s temi zmrznjenčki [sm=smiley1.gif]
Ampak 3 otroke bi pa vseen imela, tko da bo še dost dela pri nas[sm=smiley36.gif]

Sunprincess imela sem prvi protokol. Od kod ti podatki, da so rezultati slabši, no? Nehite me strašit! [sm=smiley1.gif]




pejko -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (23.8.2014 13:32:33)

Sunprincess, Perla, mislim, da sem jaz prebrala o teh protokolih. Torej ta prvi je kao slabši zaradi števila foliklov, ki pa so potem boljše kvalitete. Po moje če si mlajši ti da prvega (ker naj bi imel itak ok število), če ne pa tistega, ki je bolj "močen" in te bol stimulira za proizvest več jajčec. Tako si JAZ razlagam. Lahko se pa čist motim, saj nisem zdravnica :)




sunprincess -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (23.8.2014 13:39:19)

Jaz imam AMH čez 5, odlične hormone, pa mi je dal vseeno drug protokol [sm=zmeden.gif]

Perla* to so samo pričanja punc,ki so imele oba protokola...so bile izjave vseh enake. Ni pa to nič dokazano,zato sprašujem kakšna je razlika,če katera ve. Bi si prebrala, pa niti ne vem kako se jima reče, njegove pisave pa ne znam brat [sm=smiley1.gif]




Rawa -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (24.8.2014 13:57:53)

Swarovski, ČESTITKE[sm=bravo.gif] To pa je lepa novica [sm=bravo.gif]

Perla, kar 2![sm=bravo.gif] A čez 14 dni te čaka krvni test pri Rešu ali moraš samo doma narediti test? Držim pesti!

No, tudi jaz sem končno v postopku, se je začela akcija [sm=smiley36.gif] Se sama špikam z Dipherelinom in Puregonom, 8. dan cikla imam pa spet UZ. Sem kar presenečena, ker sem mislila, da bom težko sprejela, da grem na IVF, amapk sedaj sem prav srečna, da sem v postopku, me ni M prav nič ganila [sm=bravo.gif]

Nunalie, upam, da si boljše....[sm=pikapoka1.gif]

Srečno tudi vsem ostalim [sm=bravo.gif]




Rawa -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (24.8.2014 14:02:45)

Perla, čigava ideja pa je bila o 2 zarodkih? Vajina ali Reševa? Zdaj bom tudi jaz malo premislila o tem - si tudi jaz želim hiške [sm=jezicek.gif]




sunprincess -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (24.8.2014 14:05:09)

Super Rawa, sržimo pesti za odličen rezultat[sm=bravo.gif] Jaz imam isti protokol. Koliko enot puregona pa imaš?




Rawa -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (24.8.2014 15:03:04)

Hvala! 100, ti? Te Diphereline kaj peče? Jaz imam rahlo rdečico še kake pol ure po vbodu, ampak ni hudo.




pejko -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (24.8.2014 16:01:10)

Jeeee, Rawa, začetek postopka :) [sm=bravo.gif] Srečnooooo[sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif]




sunprincess -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (24.8.2014 16:29:53)

tudi 100, samo šele čez kakih 10 dni :D tako da bom počasi capljala za tabo [sm=jezicek.gif]




hedviga -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (25.8.2014 9:10:24)

Perla*, ma tole moram pa kar pokomentirat... Pa kako slabo?! Ne ga biksat, jaz sem imela samo 4 celice, so se vse oplodile, dve k meni, dve nista bili ok.
Pa ju mamo, dvojčka, ja [sm=smiley36.gif]. Ni vse v kvantiteti in frižiderjih [sm=smiley36.gif]




perla* -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (25.8.2014 10:44:36)


IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

Perla*, ma tole moram pa kar pokomentirat... Pa kako slabo?! Ne ga biksat, jaz sem imela samo 4 celice, so se vse oplodile, dve k meni, dve nista bili ok.
Pa ju mamo, dvojčka, ja [sm=smiley36.gif]. Ni vse v kvantiteti in frižiderjih [sm=smiley36.gif]



Ahahahahaha! Hvalaaaaa [sm=smiley31.gif] Pa res dobro napisano, sem se smejat začela! Občutki pa mešani, dveh me je malo strah, čeprav bi bilo noro super! Potem me spet pesimizem zgrabi, kaj če ne bo nič....pa tko mal begam sem in tja, še vsaj en teden. Itak ne bom zdržala 14 dni in bom siguren že prej firbčno test naredila [sm=smiley36.gif] In tako vsaka beseda pride dobrodošla, zato hvala ker si se oglasila [sm=bravo.gif]




perla* -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (25.8.2014 10:51:39)

Rawa čez 14 dni moram test doma narediti in sporočiti. Kakor poznam sama sebe, bom že en dan prej laufala na krvnega [sm=smiley36.gif] Pa kdo bo to zdržal? En dan več čakanja je v tem primeru ogromnooo [sm=smiley36.gif]
Ful sem vesela, da si v postopku, želim ti vse dobro, da bi dobro prenesla vse. Pred seboj imej samo en cilj: [sm=nosecka.gif] in vse bo lažje. Meni ni bilo nič takšnega.

Ideja od dveh je prišla na dan, ko sem bila na transferju. Transfer mi je delala dr. Reševa. Vse prej pa dr. Reš sam. Predstavljene so nama bile možnosti. Midva do takrat niti govorila nisva o dveh. Odločitev je bila kar hitra tam v ordinaciji. In moram rečt, da me je zato malo panika grabila na momente. Ampak mi je ideja o dveh vsak dan bolj všeč! [sm=smiley1.gif]

In ostale "sošolke"? [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Kdaj se nama pridružite no?




perla* -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (26.8.2014 14:47:31)

Kaj zdej "sošolke" moje? [sm=smiley36.gif]
Kje ste vse? Tuki monologe pišem in še več kot 1 teden imam do testa [sm=smiley13.gif]

Je pa trenutno to edino upanje, zmrznjenčkov ni! [sm=smiley19.gif]

Javite se kej, da ne bom tko sama [sm=smiley36.gif]




sunprincess -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (26.8.2014 15:30:53)

Beremo, stiskamo pesti zate, za napisat pa ni še nič,... do prve injekcije :)

A da ni zamrznjenčkov dobiš tudi obvestilo? Sem mislila,da samo,če zamrznjenčki so.




Jakica 73 -> RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zmrznjenčki (26.8.2014 15:42:14)

Perla,najprej čestitke za dve pikici,...vem kako ti je,ker sem pred kratkim bila na tvojem mestu. Sprosti se in bodi nosečka (meni je moj partner po transferju rekel,da sem nosečka,dokler test ne pokaže drugače in tako sva potem gledala na to ) in nisva čakala na test,da nama pokaže nosečnost,hihihi.....Test sem potem naredila že 10-i dan in je bil pozitiven,tako,da smo sedaj že v 15-em tednu. Vse bo v redu,boš vidla.




Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>