Drugic v postopek (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Težave z zanositvijo



Sporočilo


pomaranca_anca -> Drugic v postopek (14.8.2014 21:18:09)

Pozdravljene,
imam ze enega otrocka, ki je rezultat postopka pri dr.resu.
S partnerjevm si zeliva se enega otroka in me zanima, ali ima katera izkusnje, kako izgleda, ko prides drugic k resu v postopek. Ali moras znova iti skozi vse preiskave (spermiogram, hsg,..) ali gre drugic kaj hitreje?




valy25 -> RE: Drugic v postopek (15.8.2014 0:23:23)

Super vprašanje. :) Tudi mene zanima kako potekajo predpriprave na ponoven postopek, kajti močno si želiva še kakšnega [sm=duda.gif] [sm=smiley1.gif] Midva sva 25. avgusta naročena na posvet in pregled k dr. Rešu. Zaenkrat vem le to, da ponovno potrebujeva napotnici, kar je itak logično. :) Lahko pa sporočim kaj bova izvedela ...




pomaranca_anca -> RE: Drugic v postopek (15.8.2014 12:53:08)

Kaksne so pa kaj zdaj cakalne dobe?
Te bi res prosila, da sporocis, kako je bilo (spet) pri resu [sm=smiley1.gif]




valy25 -> RE: Drugic v postopek (25.8.2014 21:31:48)

Pozdravljena,
sem obljubila, da poročam. Pri dr. Rešu je bilo super. Mene je pregledal in dala sva kri za spolno prenosljive bolezni (je pa analiza krvi samoplačniška, ker pošljejo v laboratorij... :/ ).
Mojemu ni bilo treba še enkrat delati spermiograma. Ker imam PCO mi je dal tablete za sprožanje menstruacije. Ko se odločiva, pridem k njemu drugi dan menstruacije... Še vedno ob 5 zjutraj. :) Čakalne vrste niso dolge.
Bi rekla okrog 2 oziroma 3 tedne...

Sta že razmišljala kdaj bosta šla ponovno v postopek?

Lp :)




pomaranca_anca -> RE: Drugic v postopek (29.8.2014 14:34:58)

O super, da so kratke čakalne dobe.
Naslednji teden grem po napotnico k svoji ginekologinji in se kar naročim, v postopek pa upam da naju da čimprej.
Pa vidva?




Stran: [1]