kako se počutiti ob izjavi (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družina in partnerski odnosi



Sporočilo


Anonimen -> kako se počutiti ob izjavi (20.8.2014 11:10:43)

Kako čudno(ali normalno) je, da prijateljica(njegova) reče mojemu partnerju - love you? In se to smatra kot prijateljski pozdrav ali karkoli že. Sem zmedena in dejansko ne vem kako naj se počutim ob tem? Sem čudna, da me to moti?




josephine27 -> RE: kako se počutiti ob izjavi (20.8.2014 15:38:54)

Mogoče delaš iz muhe slona. Mogoče je to le njen način pozdravljanja prijateljev. Imam sodelavko, ki na a način pozdravlja vse svoje prijatelje oz. prijateljice. Če ni nekih drugih signalov, da se med njima plete kaj več bi jaz kar pozabla na to.




Colt -> RE: kako se počutiti ob izjavi (20.8.2014 16:00:48)

Kufri! [sm=smiley36.gif]




Anonimen -> RE: kako se počutiti ob izjavi (20.8.2014 16:21:53)

No vsekakor hvala za mnenje. ;)
Sicer ne delam neke panike ali karkoli že. Me je pa zanimalo mnenje še koga, ker tega še nisem slišala oz. nisem navajena(očitno) "modernega" pozdravljanja.
No pri njej tega še nisem slišala, da bi tako pozdravljala prijatelje in niti nikoli mislila, da se med njima kaj plete. Tako, da... ja, pozabim.




liliana -> RE: kako se počutiti ob izjavi (20.8.2014 19:07:50)


IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Kufri! [sm=smiley36.gif]


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




LuLu30 -> RE: kako se počutiti ob izjavi (21.8.2014 10:16:09)

Tudi jaz tako pozdravljam vse svoje prijatelje. In ponavadi, če rečem loveU, ponavadi vsi skup rečemo še.. love, love, love....tko na hitro...pa še objamemo se, ponavadi ob odhodu... ne vem, valjda to izhaja iz ameriških filmov, ko se tko pozdravljajo.




RIJA* -> RE: kako se počutiti ob izjavi (21.8.2014 12:33:49)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu30

Tudi jaz tako pozdravljam vse svoje prijatelje. In ponavadi, če rečem loveU, ponavadi vsi skup rečemo še.. love, love, love....tko na hitro...pa še objamemo se, ponavadi ob odhodu... ne vem, valjda to izhaja iz ameriških filmov, ko se tko pozdravljajo.



sorry, kolko pa ste stari tak v povprečju?

ne morem verjeti[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


da od prijateljice možu rečem ob odhodu loveU [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

avtorici: ne sekiraj se, ena glupača pač....




alda -> RE: kako se počutiti ob izjavi (21.8.2014 12:50:33)

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu30

Tudi jaz tako pozdravljam vse svoje prijatelje. In ponavadi, če rečem loveU, ponavadi vsi skup rečemo še.. love, love, love....tko na hitro...pa še objamemo se, ponavadi ob odhodu... ne vem, valjda to izhaja iz ameriških filmov, ko se tko pozdravljajo.



sorry, kolko pa ste stari tak v povprečju?

ne morem verjeti[sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif]


da od prijateljice možu rečem ob odhodu loveU [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif]

avtorici: ne sekiraj se, ena glupača pač....



to tudi mene zanima!

Imam prijatle in to res ta prave že hmm let, pa se nikoli tako ne pozdravljamo.
pa sploh nismo staromodni!
To mi je res kar neki,....ena afnica ,ki se ji zdi da je to IN, ker je tako kot LuLu30 to videla v ameriških filmih[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




liliana -> RE: kako se počutiti ob izjavi (21.8.2014 16:36:38)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


sorry, kolko pa ste stari tak v povprečju?

ne morem verjeti[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


da od prijateljice možu rečem ob odhodu loveU [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

avtorici: ne sekiraj se, ena glupača pač....


Kot mi verjetno.....vendar mladi po srcu in duši......[sm=smiley36.gif] in se jim v primerjavi z "zdravo" zdi loveU taaaaaaaaako kulsko......






Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (25.8.2014 12:59:06)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]