nujno vprašanje glede canastena (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Anonimen -> nujno vprašanje glede canastena (18.9.2014 14:57:35)

Pozdravljene punce,

imam res hude težave in dvome glede uporabe canastena. Sem šele v 9 tednu in pravijo, da ne smeš uporabiti v prvem trimesečju. Zanima me ali lahko uporabljam vsaj kremo, ker se mi bo kar zmešalo in ne vem kako bom zdržala še 3 tedne. Vnetje se mi vleče sedaj že od 4 tedna, pa si ne upam uporabiti niti kreme [sm=zmeden.gif] Groza! Upam, da ima kakšna zame nasvet! Aja z jogurtom tudi nisem rešila težav... Hvala




*cvetka* -> RE: nujno vprašanje glede canastena (18.9.2014 17:17:22)

Jaz sem tudi imela vnetje v prvem trimesečju in mi je ginekologinja predpisala canesten - kremo in vaginalete. Ni bilo nobenih posledic. Posvetuj se s svojo ginekologinjo.




Anonimen -> RE: nujno vprašanje glede canastena (18.9.2014 18:21:27)

Hvala za odgovor :)




neznanka89 -> RE: nujno vprašanje glede canastena (18.9.2014 19:43:56)

Jaz sem bila v 7 tednu, ko sem dobila močno vnetje, pa mi je zdravnica predpisala canesten kremo in kapsule. je rekla, da ne vpliva na plod, tak da kar.




Cita_2 -> RE: nujno vprašanje glede canastena (18.9.2014 19:48:45)

V prvem tromesečju se zdravila Canesten ne sme uporabljati za samozdravljenje. Uporabi se ga lahko samo, ko ga predpiše ginekolog.
Svetujem ti, da zdravilo uporabiš po posvetu z ginekologom.




Anonimen -> RE: nujno vprašanje glede canastena (18.9.2014 20:24:29)


IZVIRNO SPOROČILO: Cita_2

V prvem tromesečju se zdravila Canesten ne sme uporabljati za samozdravljenje. Uporabi se ga lahko samo, ko ga predpiše ginekolog.
Svetujem ti, da zdravilo uporabiš po posvetu z ginekologom.



ja seveda. Je kaj drugače če G reče naj da [sm=jezicek.gif]




bskrle -> RE: nujno vprašanje glede canastena (19.9.2014 10:54:48)

Nujno k G-po recept-Canesten ti bo kvečjemu koristil.




canca -> RE: nujno vprašanje glede canastena (19.9.2014 20:01:10)

Canesten se po novem dobi brez recepta v lekarni. Pri takih težavah ti ga bo ginekolog zagotovo priporočil.




*zvezdica zaspanka* -> RE: nujno vprašanje glede canastena (6.10.2014 18:11:34)

meni se je kar nekajkrat pojavilo vnetje - kandida (sem bila večino časa na dieti brez sladkorja in prečiščenih OH, če sem se pregrešila, se je vnetje hitro spet pojavilo). po navodilu ali medicinske sestre v ambulanti ali ginekologinje, sem uporabljala canesten vaginalete ali natrijev tetraborat vaginalete. lahko v nosečnosti in pomaga ... vseeno pa mogoče greš raje do ginekologinje, da morda ni kaj drugega.




Stran: [1]