RE: II pričakujemo novembra 2014 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


Neza007 -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (28.11.2014 10:12:08)

Shana86 ČESTITAM!!![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] V katerem poizkusu ti je ratalo?




Shana86 -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (28.11.2014 10:45:17)

V prvo je šlo tam nekje v 20. krogu, zdaj pa smo eno ničlo črtali, tako da v drugo [sm=smiley1.gif]

Hvala [sm=smiley1.gif]




ana_marija -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (28.11.2014 10:52:08)

Shana86, [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] čestitke!
Sem šla brat tvoje prejšnje objave na tej temi in je videt, da ti hormoni šibajo 100/uro in da si [sm=nosecka.gif], ker v določenih izjavah upaš pa spet obupaš ... [sm=smiley36.gif] No, zdaj ko imaš [sm=rozacrtici.gif] veselo upaj naprej. Tudi male šanse in le en SO je včasih dovolj. Pa mala le ne bo edinka. [sm=smiley1.gif]




Shana86 -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (28.11.2014 11:05:09)

Haha verjemi, je tudi pms pri meni dovolj za tako bipolarnost [sm=jezicek.gif] Zdaj ko gledam nazaj, mi je edino sumljivo to, da sem ponavadi v pmsju pojedla tudi celo taveliko Milko naenkrat, zdaj pa mi je bilo po parih koščkih slabo. Sem mislila, da zardi viroze, očitno mogoče ne... [sm=smiley1.gif] In ja, očitno je bil res samo tisti en SO [sm=smiley1.gif]




perla* -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (28.11.2014 12:04:31)

Shana86 čestitke in bravo! Super in hvala ker si vsaj malo popravila novemberski vtis [sm=smiley1.gif]
Še dva dni tegale novembra, rjaši ne bom v nedeljo delala testa, ampak v ponedeljek, ko je že veseli december [sm=smiley1.gif]

Danes sem 24. dan cikla. Ovulacija je bila zgodaj 12-13. dan [sm=smiley1.gif] Počutje? Tko tko mešano, sploh glede znakcov pa vemo kako je in se sploh ne bom razpisala o njih [sm=smiley1.gif]




ela23 -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (28.11.2014 12:41:27)

Shana86, čestitke!!! :) Ne vem, če se spomniš, enkrat sva klepetali, kako nama je uspelo zanositi takoj po operaciji endometrioze in da bova kmalu po porodu začeli ponovno poskušati. Res me je razveselila novica, da je šlo v drugo hitreje! :) Najprej sem se seveda veselila zate, malo pa tudi zase, ker mi tvoja novica daje upanje, da bo šlo tokrat hitreje. :) Čestitke in uživaj v nosečnosti. :)




tajazan -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (28.11.2014 12:58:55)

Perla pol bova pa skupi lulale...js bom tud v pondelk...no upam da me ze prej ne premami tist Cb doma[sm=smiley36.gif]...znaki ja so...ampak so bli skor vsak mesec...edin kar je novo da mam ze 4.dan slabosti, grozno obcutljive joske...ampak nism prevec optimisticna...kmal bomo vedl kaj pa kako




witch -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (28.11.2014 13:00:02)

Shana čestitke še tukaj. Pa lepo nosečnost [sm=bravo.gif]




kris26 -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (28.11.2014 13:05:31)

Shana čestitke in lepo nosečnost [sm=zz_wavespin.gif]



[sm=zz_wavespin.gif][sm=zz_wavespin.gif][sm=zz_wavespin.gif]




SU -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (28.11.2014 13:07:20)

Shana86 bravo!! Čestitam!!! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Super.
Ja, res je... vsaj malce lepši novembrski seznam... ko je bilo tolk govora, da sta nov. in dec. najbolj plodna meseca... [sm=smiley36.gif]
...mogoče bodo decembrski možje toliko bolj obdarili! [sm=smiley1.gif]
Res sem vesela zate! Saj potem, ko gledaš nazaj, vidiš, da so bli "znaki" res ZNAKI! Ampak, ko je PMS tko podoben, kajne?!
Ena je enkrat napisala... zakaj se nam, ko zanosimo, ne naredi na trebuhu eno tako okence, ki bi se obarvalo/označilo ipd., če bi zanosile... vsaj ne bi bilo toliko ugibanj! [sm=smiley36.gif]
perla* držim pesti!! [sm=bravo.gif] Ja... pametno si se odločila... tale november je za en ... [sm=smiley9.gif] (no, razen za nekatere, kajne Shana86) [sm=smiley36.gif] ...raje naredi test decembra!! Zihr je zihr!! [sm=smiley36.gif]
Jaz sem se pa včeraj naročila h G in dobila datum sredi decembra... Tko, da bom še nekaj časa čakala... Če pa me bodo kej bolečine dajale, pa bom itak prej šla tja...
Zaenkrat moje M še ni... [sm=zmeden.gif] ...kr razmišljam, da bi še kak test naredila, ker mi res ni jasno, da kar nimam M...
Ampak zdaj je že 3 dni po M, po moji "teoriji", da se mi cikel "prestavlja nazaj"... [sm=zmeden.gif]
Mogoče ga bom naredila, da bom lahko potem spet piz.... sama nase, zakaj mečem denar stran... [sm=smiley24.gif]
V glavnem, če ne prej... izvem sredi decembra kaj je z mano...
Punce držim pesti. Jaz bom očitno za nekaj časa "prešpricala" temo "II pričakujemo....", ker niti ne vem kdaj jo (ne) pričakovat (oz. zdaj jo v bistvu pričakujem).
Me pa seveda dajte med navijačice dokler ne izvem kaj novega!




kris26 -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (28.11.2014 13:14:29)

Imam malo časa, da se malo javim[sm=smiley1.gif] Pri meni nič novega samo to, da sem trenutno skoraj eno škatlo linških oči pohrustala[sm=zz_eek.png]
Statistika za december pri meni bo verjetno zeloooo slab [sm=sloncek.gif] sva zelo malo skoraj nič, ker sem rekla, da se hočem malo odklopit od vsega tega okrog dojenčka..[sm=zmeden.gif]
in se pripravit na drugo leto , zdaj se bom še naročila pri ginekologu, da vidim kako naprej.[sm=zmeden.gif] Verjetno kakšen spermiogram potem pa če bo vse ok sem na vrsti jaz[sm=smiley6.gif].Upam pa , da ciklus ne bo spet kaj zamujala[sm=hudicek1.gif]
ker se pri meni rado zgodi.
Aha pa glede Klomifena jaz sem ga jemala 4 cikle zdaj sem naredila premor -- Koliko časa naj traja premor, koliko ciklov, da ga lahko zopet začnem uporabljat ?




_pika_ -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (28.11.2014 14:29:53)

Shana86: Čestitke!!![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (28.11.2014 18:08:56)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Shana86 -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (29.11.2014 10:30:58)

Punce hvala vam [sm=smiley31.gif]

Ela23 a vidva že delata na drugem? Koliko je star prvi? Itak bo uspelo, očitno so nas dobro spucali [sm=smiley36.gif]

Moj je bil tako smešen, ko sem mu povedala... [sm=smiley1.gif] Najprej mu nič ni blo jasno, ker sem cel teden okrog letala z vložki in kupovala tampone z v toplice, potem sem mu pa še pokazala CB iz Mullerja in je gor pisalo Schwanger [sm=smiley36.gif] Kaj pa je to, a pomen, da nisi noseča? Ja, zato ti pa kažem [sm=smiley36.gif]

Uglavnem mi letimo v bazen, pa ful navijam še za tistih nekaj, da izboljšate statistiko [sm=bravo.gif]




beba92 -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (29.11.2014 11:54:45)

Shana86 čestitke tudi z moje strani in uživaj v toplicah

MI2 delava na 1. [sm=duda.gif], po koledarčku sem ujela O in upam da mi december prinese prečudovito darilo [sm=smiley36.gif]




bubika86 -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (29.11.2014 13:01:43)

Pozdravljena dekleta :D Čestitke vsem [sm=nosecka.gif]

no pa da se še jaz malo javim...zaenkrat še ni nič novega...itak niti ne vem kdaj naj pričakujem menstruacijo...datum na seznamčku imam za jutri 30. nov. ampak meni so se ciklusi pomešali zadnje 2-3 mesce tak da ne vem. Na vsake tok me špika v jajčnikih tko, da sem kar obupala in je čist možno, da bom v kratkem dobila menstruacijo... ma sita sem že tega čakanja vsak mesec novo razočaranje [sm=smiley13.gif] . Prvi dan zadnje menstruacije sem imela 30.oktober... tko da 4 tedne je od tega.




perla* -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (29.11.2014 15:03:54)

Shana86 bravo in čestitke! Optimistično za vse nas punce z endometriozo. Konec aprila sem mela laporoskopijo in upam, da se zdej še ni vrnila. [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]

Tajazan...še mal pa bo najin ponedeljek. Kako si? Jst se ne počutim prov dobro...vse me boli dol, špika. Sicer niso to še taki obcutki krcev kot pred M. Obcutki so mesani. Upam, da PON ne bo prezgodaj zame, ampak bo 27. dan. Ovulacija je bila zgodnja na 13. dan. [sm=smiley1.gif]

SU kako si ti?




Tikie -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (29.11.2014 16:17:15)

Shana86 iskrene čestitke[sm=bravo.gif] ne morem verjet,da si v bistvu stara toliko kot jaz in boš imela že dva otročka[sm=smiley1.gif]
Zdaj pa hitro pokaj iz decembrske teme,ker si nam vzela vse navijačice,se spomniš[sm=smiley36.gif]
Lepo nosečnost in zdravega,pridnega dojenčka ti želim.




tajazan -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (29.11.2014 18:35:14)

Perla..ah sj sploh ne znam povedat kako se pocutm...itak odkar delava na [sm=duda.gif] je vse neki cudn pa drgac[sm=smiley36.gif]...trebuh mam "poln" ,tišči...nevem kako naj razložim[sm=smiley36.gif]...ponoč se vsako noč zbujam vsake pol ure,zaspana skos pa joške bolijo...itak bo pa na konc M pršla k me vsak mesec ubija...ampak ja itak upamo da v pondelk vseen vidmo plusek...čeprov si kar ne upam testa delat[sm=zmeden.gif]




bubika86 -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (30.11.2014 11:16:48)

živjo.
iVčeraj sem dobila [sm=hudicek1.gif] ... sej sm prov vedla, da že spet ni ratal... [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] spet prejokala... januarja bo eno leto od kar delava na drugem [sm=duda.gif] in me je že use minil....




mamica deklicam -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (30.11.2014 11:29:42)

Pozdravlejne.

Mene lahko obarvate modro, je tečka prišla že pred petimi dnevi[sm=smiley19.gif]. Bova še poskuušala, samo na te sezname se pa ne bom več pisala. Me samo še dodatno potre.

Prosim pa še za eno uslugo. Če ima katera višek klomifena in ga ne potrebuje več, naj me prosim kontaktira na ZS.




tajazan -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (30.11.2014 11:42:24)

Bubika in mamica deklicam [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]...vem kako se počutite...smo vse na istem ko ne rata...in mislim da bom sama na istem čez kak dan dva...vse vemo kako težko je ko se prikaže [sm=hudicek1.gif]...vseeno upam da vama kmalu uspe kot vsem nam ki nam do sedaj še ni




Tikie -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (30.11.2014 16:16:03)

[sm=smiley31.gif] za vse,ki se vam je ulila.
Jaz imam pa eno vprašanje za vse tiste,ki ste oz.ste kadarkoli bile na klomifenu.Ali vam je ginekolog predpisal to zdravilo pred samim pregledom prehodnosti jacevodov(HSG ali laparo) ali po tem?Za vse informacije vam bom zelo hvaležna.




MauMow -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (30.11.2014 16:47:14)

Tikie glede na to da boš šla na zdravilo in glede na to da si vrjetno imela ss ko je bil test + potem pa tečka, bi ti priporočala kak čaj da si utrdiš in zadebeljiš sluznico, kajti če si mela ss je bil lahko razlog to da se ni moglo orng zagnezdid, ta zdravila pa rada pripororejo k temu da je še tanjše. Mogoče kako maco ali plahtico kak mesec. Pa držim pesti za naprej, da ti čim prej uspe obdržati pikico v bušiju.[sm=smiley31.gif]




Tikie -> RE: II pričakujemo novembra 2014 (30.11.2014 18:27:18)

Maumow hvala za nasvet.Vem,da klomifen tanjša sluznico.Sicer pa sem tudi sedaj že 2 meseca pila krvomočnico/plahtico in je na uz ginekologinja rekla,da je sluznica lepo zadebeljena in maternica lepa.Tako,da vurok za ss iščemo drugje.Najverjetneje v previsokem TSH.Na klomifen pa tako ali tako najverjetneje ne bom šla pred pregledom prehodnosti jajcevodov,saj,če to ni ok,tudi klomifen ne bo pomagal.Sicer mormo pa itak počakat rezultate spermiograma v prvi vrsti.Malo sprašujem po izkušnjah...tiste ki jih imajo z zdravili za vzpodbujanje ovulacij.




Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 23 [24] 25   Naslednja stran >   >>