Sistemstski pregled pri 3.letih (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


RG -> Sistemstski pregled pri 3.letih (22.10.2014 8:37:04)

Moja hcerka je bila stara 3 leta ze pred 10.dnevi, pa se kar nisma dobile vabila za pregled. Namrec prijateljice so dobile vabila ze pred 3.roj.dnevom, zato se mi zdi cudno, da ga jaz se kr nisem dobila. Ne vem, ce b imorala it sama tja ali naj kar se cakam.




josephine27 -> RE: Sistemstski pregled pri 3.letih (22.10.2014 8:43:42)

Imajo prijateljice istega pediatra? Če si v dvomih lahko pokličeš tja pa vprašaš, sicer vem, da imajo nekateri pediatri zamudo. Mi smo vabilo dobili šele en mesec po rojstnem dnevu, poznam pa tud take, ki so po par mesecev z zamudo.




hedviga -> RE: Sistemstski pregled pri 3.letih (23.10.2014 14:07:57)

Mi nismo dobili nobenega vabila. MAlo pred RD sem poklicala in so nas naročili in to je to. Itak potem na pregledu ni bilo nič od njiju :-)




tashq -> RE: Sistemstski pregled pri 3.letih (23.10.2014 14:40:21)

Mi smo tudi dobili po 3. roj. dnevu. Vse troje: zobarja, sistematski in psihologa.
Sem klicala, če so pozabili na nas kakšen mesec po roj. dnevu, pa so rekli, da na nobenega ne pozabijo, pa smo res dobili čez kakšen teden vabilo. Zadnji na vrsti je bil psiholog 4 mesece po roj. dnevu.




šrimpf -> RE: Sistemstski pregled pri 3.letih (27.10.2014 13:38:45)

mi smo dobili vabilo cca 2 meseca po rojstnem dnevu. je pa sin rojen poleti, ko so mi rekli, da ne delajo poleti sistematike pri starejših zaradi dopustov. enako je bilo zdaj bi petih letih, namesto julija smo dobili datum oktrobra.




Stran: [1]