Sem prepričana, da me vara (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družina in partnerski odnosi



Sporočilo


tecka31 -> Sem prepričana, da me vara (6.11.2014 20:15:38)

Bom kar se da kratka. Z možem sva skupaj 9 let, imava dva sončka. Vedno je bil dvoličen, ko sem bila jaz do njega prijazna, mi je prijaznost vračal, po drugi strain pa kuhal zamero od prejšnjega prepira.
Zadnja 3 leta pa je čuden, do mene se sicer obnaša normalno, pride domov, mi pove da me ima rad, objame hčerki, ju pelje ven...razumeva se vredu. Njegove cunje dišijo pa po različnih parfumih, ki jih sama ne uporabljam.
Vem, da zna dobro obračat besede, lagat v oči in se spretno izmikat. Pravi, da se sodelavke parfumajo in naslanjajo po mizah, na kateri dela. Ker služben avto uporabljajo tudi drugi, verjamem, da vonj parfuma ostane tudi na sedežu, tako
bi naj prišel tudi na njegovo srajco. Nisem bila še tako pozorna in mu verjela, dokler ni ena njegova sodelavka, ki sem jo prepoznala iz njegove službene "piknik" fotografije, čisto slučajno sedela v lokalu nasproti in na veliko blebetala o mojem možu. Kako je privlačen, kako urejen itd.
A da je škoda, da je takšen prasec, da se daje dol z dvema ženskama, pa še sproti na terenu kakšno obdela. Ko sem možu omenila varanje, je vse zanikal in, da je žensko verjetno zamenjala za katero drugo, na videz podobno njej. Ko sem jo pokazala na fotografiji, se mu je videlo, da nekaj ne
funkcionira tako, kot bi moralo, rekel je, da ne dela več pri njih. Grem brskat, najdem jo na facebooku a se z mano noče pogovarjat. Minilo je leto in sem pozabila, najina tamala pa mi reče, da je vidla, ko so bili na izletu atija z eno punco, in me spraševala zakaj ati
daje lupčke drugi, če se nimava več rada. Ko sem mu vrgla pred nos, je rekel, da ga je verjetno zamešala s kom drugim. Povedala je, kako je bil oblečen in povedala je prav, čeprav se zjutraj na dan izleta nista srečala. trdil mi je, da je bil ves dan v službi, da še na malico ni utegnil. Šla sem cello na firmo,
kjer je zaposlen, ker me je zanimalo, če je bil res cel dan v službi in njegov šef ter vsi zaposleni so potrdili, da je cel dan popravljal neke papirje za nazaj. Tudi število ur se je ujemalo. Vsi so skoraj v en glas rekli "ja cel dan je delal" kot, da bi se dogovorili, kaj morajo rečt v primeru, da pridem jaz. Obnaša se še zmeraj
enako, govori, da me ima rad, ne vara, da me nikoli ne bi a vem, da me skoraj 100% vara. Kako naj ga dobim, ker ga očitno ščitijo še v firmi. Ne bi rada živela v laži in si zapravljala življenja s takšnim človekom, če je to res. Službenega telefona ne nosi domov, tako, da ne morem brskat, službenih avtov imajo več in vse puščajo na firmi,
ne vozi se z njim domov, da bi mu naštimala en gps, pa še to uporablja več oseb isti avto. Kaj predlagate, ker me žre, res žre, vsakič, ko ga pogledam, si ga zamišljam s to žensko iz bara.




Stanislava_ -> RE: Sem prepričana, da me vara (6.11.2014 20:22:38)

IZVIRNO SPOROČILO: tecka31

Bom kar se da kratka.


Pa nisi bila.

Če na ta način iščeš moža, kako te vara, ti bo trikrat ne enkrat medtem "ušel".

In ne vem, kaj sploh sprašuješ [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Jassika -> RE: Sem prepričana, da me vara (6.11.2014 20:37:09)

Ne razumem, kakšno potrditev sploh še rabiš. če je res, tako kot se bere, imaš vse na dlani. Zakaj se slepiš, veš samo ti. In kaj boš naredila veš tudi samo ti. V vsakem primeru ti želim, da se izteče zate najbolje. Srečno




tecka31 -> RE: Sem prepričana, da me vara (6.11.2014 20:40:56)

Rada bi črno na belem in hočem ga dobit, pa ne znam kako.




Stanislava_ -> RE: Sem prepričana, da me vara (6.11.2014 20:46:07)

In če ga dobiš, kaj potem? Kaj to sploh spremeni?




tecka31 -> RE: Sem prepričana, da me vara (6.11.2014 20:53:28)

Spakiral bo kufre, to spremeni :)




aknela123 -> RE: Sem prepričana, da me vara (6.11.2014 20:57:54)

ajme, majko mila. in potem boš komu/nekomu/sebi? dokazala kaj?




tecka31 -> RE: Sem prepričana, da me vara (6.11.2014 21:19:22)

Sama sebi, da sem imela prav. Najraje bi a nimam dovolj moči, da mu rečem spakiraj. mogoče se cello motim. Nimam potrditve čeprav sem res skoraj ziher. Pikico na i rabim.




LuLu -> RE: Sem prepričana, da me vara (6.11.2014 21:38:15)


IZVIRNO SPOROČILO: tecka31

Pikico na i rabim.


saj ne vem ali si v peskovniku in se kregaš s prijateljico za lopatko ali se igraš samo na RR ali kaj tretjega [sm=smiley36.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (6.11.2014 21:43:31)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




liliana -> RE: Sem prepričana, da me vara (6.11.2014 21:53:57)


IZVIRNO SPOROČILO: tecka31

Spakiral bo kufre, to spremeni :)


Ne bo spakiral.....še ko ga dobiš, ti bo lagal, da te ni varal in si izmislil 100 in en tretji razlog, čeprav ga boš praktično ujela na dejanju....in ti mu boš verjela, ko bo v tvoji bližini.....ko boš pa sama, pa te bo razžiralo....

Če že do sedaj nisi odšla, ne boš tudi takrat, ko ga boš skoraj ujela na dejanju.....

In če se boš posluževala takih ukrepov, kot je GPS, hodila v njegovo službo spraševat kje je bil in kaj je delal, boš sčasoma zgolj ti izpadla tečna in sitna baba, on pa žrtev....in bodo za tvojim hrbtom govorili "ni čudno, da se ****, če pa ima takega sitnega diktatorja doma"......




liliana -> RE: Sem prepričana, da me vara (6.11.2014 21:54:41)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: tecka31

Pikico na i rabim.


saj ne vem ali si v peskovniku in se kregaš s prijateljico za lopatko ali se igraš samo na RR ali kaj tretjega [sm=smiley36.gif]


Lahko, da je tudi kaj tretjega in dejansko tako razmišlja in to dela kar piše......




Stanislava_ -> RE: Sem prepričana, da me vara (6.11.2014 21:57:53)

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

In če se boš posluževala takih ukrepov, kot je GPS, hodila v njegovo službo spraševat kje je bil in kaj je delal, boš sčasoma zgolj ti izpadla tečna in sitna baba, on pa žrtev....in bodo za tvojim hrbtom govorili "ni čudno, da se ****, če pa ima takega sitnega diktatorja doma"......



To so najbrž mislili že prvič..ženska histerična, kaj se gre [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image].

Od njega pa ne bo odšla, ker jo na moža vežejo napačni razlogi. Oziroma napačni so njen razlog, da pakira kufre.




josephine27 -> RE: Sem prepričana, da me vara (6.11.2014 22:51:22)

Jaz bi rekla tako. Škoda tvojega življenja, da se igraš detektiva. Nekatere ženske tako izgubijo več let. Enkrat boš tud sama spoznala, da to nima smisla. Želim ti, da bi se to zgodilo čimprej.





gsatalema -> RE: Sem prepričana, da me vara (7.11.2014 9:21:52)

jaz jo pa razumem...

Ko si skoraj 100% v nekaj, tistega trdnega dokaza pa nimaš, te to žre najbolj. Ravno zaradi tega, če mu brez dokaza reče naj pakira kufre, bodo rekli " tečna diktatorska baba", ki ga zasleduje in mu morda še kaj pripravi , samo da ga dobi....

Moje mnenje je, da se ne obremenjuj več z tem, uživaj z otročki in z njim ko lahko, živi lepo naprej in se bo slejkoprej rešilo kot se mora. Zapravila boš svoja leta, otroka bosta čutila tvojo napetost,.....nima smisla...




sanjasan -> RE: Sem prepričana, da me vara (7.11.2014 11:17:55)

Stvar traja tri leta, v treh letih si mu večkrat vrgla pod nos da "veš" a očitno še kar nadaljuje. Kar pomeni, da tudi ko boš imela črno na belem ti bo priznal a še naprej varal. In mislim, da se boš ti s tem sprijaznila, vse dokler ti bo doma zatrjeval da te ima rad in se ukvarjal z otroci.




Neza007 -> RE: Sem prepričana, da me vara (7.11.2014 11:27:25)

...halo hčerka ga je vidla in ti mu še kar verjameš in rabiš dokaze! Ja kar zamenjala ga je za nekoga druzga, lastnega očeta...dej no dej. A se ti sploh kaj ceniš, če se kaj ceniš mu spakiraj kufre!




Jabček -> RE: Sem prepričana, da me vara (7.11.2014 12:15:06)


IZVIRNO SPOROČILO: tecka31


Vem, da zna dobro obračat besede, lagat v oči in se spretno izmikat.


Nek normalen odnos se iz tega ravno ne more razvit. Jaz bi zaključila že pri tem.




sanjasan -> RE: Sem prepričana, da me vara (7.11.2014 12:19:06)

Vsaka zgodba ima več plati, tako da mogoče pa si ti tista, ki je njega začela prva preverjati in iskati v vsaki malenkosti prevaro in je on to raztrobil okoli in zato ti prihajajo na uho takšne in drugačne zgodbice. Men je pač malo verjetno, da bi neka ženska v lokalu začela na glas razlagati o tvojem možu, razen če te ni hotela namerno malo zaje...ti. Če nekdo toliko vara kot praviš oziroma slišiš od drugih ne vem zakaj ga nisi že na lastne oči videla, ker očitno si ga hudo vzela pod kontrolo, če mu še v službo hodiš in ga preverjaš.





perla* -> RE: Sem prepričana, da me vara (7.11.2014 12:33:56)

Tudi če ga boš dobila na eni, ko bosta v akciji, ti bo rekel, da mu je ponesreči notr padu...in da te ima rad. In ti boš še naprej verjela.
Aja, pa v službo hodit? How low can you go? [sm=zmeden.gif]




RIJA* -> RE: Sem prepričana, da me vara (7.11.2014 12:38:33)

tudi če ga boš dobila "gor" mu bo uspelo te prepričati, da je ravno padel nanjo [sm=smiley36.gif]

ene ste pač take.




tecka31 -> RE: Sem prepričana, da me vara (7.11.2014 12:47:46)

Hvala za mnenja :(




uškinamama -> RE: Sem prepričana, da me vara (7.11.2014 12:48:23)


IZVIRNO SPOROČILO: tecka31

Kaj predlagate, ker me žre, res žre, vsakič, ko ga pogledam, si ga zamišljam s to žensko iz bara.



http://www.psihiater-leser.com/452/27522.html


Predlagam obisk psihijatra. Po končanem zdravljenju - ali se mu opraviči, ker si ga sumničila, matretirala vsa ta leta (če so bile vse to le blodnje) ali se psihično zdrava podaj v ločitev ( če niso bile blodnje ampak resnica).

Vsekakor naredi nekaj na svojem psihičnem zdravju.

Srečno punca.







Neza007 -> RE: Sem prepričana, da me vara (7.11.2014 13:07:04)


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


IZVIRNO SPOROČILO: tecka31

Kaj predlagate, ker me žre, res žre, vsakič, ko ga pogledam, si ga zamišljam s to žensko iz bara.



http://www.psihiater-leser.com/452/27522.html


Predlagam obisk psihijatra.






Nekatere punce sta pa res nesramne...




RIJA* -> RE: Sem prepričana, da me vara (7.11.2014 13:44:10)


IZVIRNO SPOROČILO: Neza007


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


IZVIRNO SPOROČILO: tecka31

Kaj predlagate, ker me žre, res žre, vsakič, ko ga pogledam, si ga zamišljam s to žensko iz bara.



http://www.psihiater-leser.com/452/27522.html


Predlagam obisk psihijatra.






Nekatere punce sta pa res nesramne...



veliko manj, kot njend Dragi [sm=smiley1.gif]




Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>