Kateri fotoaparat za družinske potrebe - prosim za pomoč (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Tehnika



Sporočilo


karmen83 -> Kateri fotoaparat za družinske potrebe - prosim za pomoč (18.11.2014 9:29:49)

Pozdravljene.
Ker se sama na to kaj dosti ne spoznam, se na vas obračam po nasvet.
Pred prihodom novega družinskega člana bi rada kupila nov fotoaparat. Pomembno mi je, da dela lepe slike - zunaj in znotraj (tudi pri slabši svetlobi - to mi je zelo pomembno, ker je stari bil glede slik znotraj obupen in sem morala isti prizor slikati cca 5x, da je bila ena slika lepa), fino bi bilo, če bi bile ostre slike tudi med gibanjem (da npr. če otrok premakne roko, ni slika zapacana) in da bi se dalo slikati tudi kakšne skupinske portrete od blizu. Pa da ne bi bil preveč požrešen glede baterij.
Skratka iščem en zanesljiv in nezahteven fotoaparat, ki bi mi delal lepe slike. Zanj sem pripravljena odšteti tam do 150 evrov.
Upam, da mi lahko kaj priporočate - že vnaprej hvala in lep dan,
Karmen




kajalin* -> RE: Kateri fotoaparat za družinske potrebe - prosim za pomoč (18.11.2014 14:20:01)

Nikon coolpix, majhen in sposoben.Modelov je je več, tak da malo pogooglaj.




josephine27 -> RE: Kateri fotoaparat za družinske potrebe - prosim za pomoč (18.11.2014 21:35:40)

Mi smo imeli Nikon coolpix L810. Lahko rečem, da je bil fajn aparat ampak pri slabši svetlobi ni bilo najbolj ok. Je pa to kar pri večini kompaktih problem ( no vsaj tistih i sem jih jaz vidla).




Bralec -> RE: Kateri fotoaparat za družinske potrebe - prosim za pomoč (10.2.2015 18:07:23)

Majhnega..za v žep...pa vsaj nekaj naj ima optičnega zooma.





Stran: [1]