RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


petea -> RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku (19.11.2014 15:26:41)

Še ena iz vrst čudnih izjav:
ravnatelj je najprej povedal, da na posnetku ni on ter da je podal kazensko ovadbo zaradi snemanja, nato pa dodal, da če se potrdi, da če se potrdi avtentičnost posnetka, bo takoj odstopil.


Če torej ni bil on na posnetku, zakaj dopušča možnost, da obstaja možnost avtentičnosti posnetka?




Cuker* -> RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku (19.11.2014 15:59:13)


IZVIRNO SPOROČILO: petea

Še ena iz vrst čudnih izjav:
ravnatelj je najprej povedal, da na posnetku ni on ter da je podal kazensko ovadbo zaradi snemanja, nato pa dodal, da če se potrdi, da če se potrdi avtentičnost posnetka, bo takoj odstopil.


Če torej ni bil on na posnetku, zakaj dopušča možnost, da obstaja možnost avtentičnosti posnetka?



Ker se poskuša izvleči ampak ne ve kako.
Posnetek je pristen!!!




alda -> RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku (19.11.2014 16:14:45)

ma tudi če je posnetek pristen je to samo njuna stvar in ne stvar celotne Slovenije!
Še marsikaj drugega se dela na delovnih mestih,kar bi nas moralo bolj skrbeti  in ne
sex dveh polnoletnih ljudi.




noranate -> RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku (19.11.2014 16:54:45)

http://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/pirc-musarjeva-o-morali-v-seksualni-aferi-dijaki-so-naredili-svinjarijo

Se strinjam, takšne "svinjarije" se dogajajo od bolnice, z. domov, uradov, pisarn, ampak ...Do sedaj še ni prišlo nič v javnost. Torej je eden od udeležencev nekomu bil v napoto....Očitno še en boj za stolček.[sm=zmeden.gif]




liliana -> RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku (19.11.2014 17:07:12)


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27
Seks na delavnem mestu je nekaj povsem vsakdanjega. Precej neumno se mi zdi, da se danes zgraža pol Slovenije.
Žal se ne morem strinjat s tabo. Jaz niti približno nimam toliko prostega časa v službi, da bi se lahko šla te igrice. Ne rečem, da se to nikjer ne dogaja ne zdi se mi pa ravno vsakdanje. Če je pa to res vsakdanja praksa potem se pa res ne čudim, da je naša država tam kot je.


Po mojem ni ravno vsakodnevna rekreacija večine delavcev, najde pa se skozi čas in prostor kar nekaj takšne prakse.

Josephine27, najprej je treba najti (vsaj) še enega akterja za akcijo, šele potem se uskladi še čas in primerno mesto. [sm=smiley2.gif]
Čeprav, če malo razmislim, je solozabave v službi pravzaprav še veliko več, sploh pri tistih, ki imajo dostop do spleta ... [sm=smiley36.gif]


Ne vem sicer kje se ve gibate in kako gledate okrog.....ali ste vse samostojne podjetnice, ki delate od doma in z večjimi kolektivi nimate stika.....ampak seksa na delovnih mestih je zelo veliko......oz. večina t.i. "kur.bar.ije" se zgodi na delovnem mestu......če realno pogledaš, oba akterja, stara okrog 40 let, z družino in otroci tudi druge možnosti praktično nimata, kot na delovnem mestu......

In za seks v službi se pač lahko najde toliko časa kot se ga lahko najde za nakup v trgovini, za obisk frizerja, za kavico, malico.......vse to se lahko dela med službenim časom......odvisno je le, kakšno "prioritete" si postavi posameznik.....nekdo bo v pavzi skočilo v knjigarno po šestilo za mulca, nekdo drug pa si bo privoščil "ta hitrega"......[sm=jezicek.gif]




liliana -> RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku (19.11.2014 17:16:28)


IZVIRNO SPOROČILO: mika


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] zaenkrat ne ...sem pozabila napisat, da upam da ti dve - Vesna in helena, nista preveč svobodomiselni[sm=jezicek.gif]


Maš srečo, da sta precej diskretni.......za njuno srečo, pa upam, da si tudi ti[sm=smiley36.gif]




LuLu -> RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku (19.11.2014 18:01:03)

posnetek pa se najde... kje?




patrino -> RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku (19.11.2014 18:10:13)


IZVIRNO SPOROČILO: aknela123

torej, danes se širi ta sennnzacionaaalna novica po medijih o zasačenem ravnatelju in učiteljici, katera so posneli dijaki. kaj porečete?

Kaj porečem? Hja kaj pa naj bi[sm=smiley36.gif]Mogoče to, da jima po svoje želim da bi jima bog požegnal, vendar bi bilo dobro, če bi se spravila v kabinet brez oken.
Ali pa mogoče to, da sta to zagotovo počela že večkrat, če so to potuhtali tudi mulci in ju brez hudih težav zasačili.
Pa to, da bo treba sedaj pač tole skuhano pikantno župco požret tako kot je pa konec.

Naj je sex še tako lepa in prima stvar - tega nista počela v zasebnih prostorih ( kot določeni trdite- saj nista digidagala v svojem stanovanju temveč v službi) in ko se izkažejo posnetki za resnične ( po moje ni dileme) bosta najverjetneje odšla preizkušat takšne in drugačne apetite in znanja drugam.

Sex na delovnem mestu je pa tako ali tako star kot prve službe v človeštvu. Ne dolgo nazaj se je to počelo zelo aktivno tudi v gospodarstvu, za raznimi paletami, na tekočih trakih in ponkih...Sedaj pa ko je gospodarstvo fuč, delavcev malo in še tisti do daske zgarani, pa več pozornosti pade na javne delavce. Problem je le v tem, da se to raznim politikom, delavcem na upravnih enotah, davčnih uradih itd. ne zameri tako zelo in se to pomete pod preprogo, v izobraževalni in vzgojni ustanovi pa se to obesi na najvišji zvonik. Nekateri pač to vedo in se bolj skrijejo, spet drugi se počutijo preveč varne, pa se jim zgodi tole.




patrino -> RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku (19.11.2014 18:17:41)

Ne vem sicer kje se ve gibate in kako gledate okrog.....ali ste vse samostojne podjetnice, ki delate od doma in z večjimi kolektivi nimate stika.....ampak seksa na delovnih mestih je zelo veliko......oz. večina t.i. "kur.bar.ije" se zgodi na delovnem mestu......če realno pogledaš, oba akterja, stara okrog 40 let, z družino in otroci tudi druge možnosti praktično nimata, kot na delovnem mestu......

In za seks v službi se pač lahko najde toliko časa kot se ga lahko najde za nakup v trgovini, za obisk frizerja, za kavico, malico.......vse to se lahko dela med službenim časom......odvisno je le, kakšno "prioritete" si postavi posameznik.....nekdo bo v pavzi skočilo v knjigarno po šestilo za mulca, nekdo drug pa si bo privoščil "ta hitrega"......


Podpis.
Ja imaš pa tudi take, ki v pavzi skočijo po šestilo za mulčka, poštimajo enega ta hitrega, pojejo cesarsko solato in jim po vrhu uspe oddati poročilo en dan pred rokom. Nekateri so pač ljudje akcije. [sm=smiley36.gif]




liliana -> RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku (19.11.2014 19:08:19)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

posnetek pa se najde... kje?


A to te zanima, da ugotoviš pristnost posnetka (po recimo linijah pohištva.....če vidiš recimo, da je rob omare podoben Hemnesu iz Ikeje, obstaja verjetnost, da gre za fotomontažo), ali gre za dejansko oralno zadovoljevanje (ne bom zapisala oralni seks, ker po definiciji ameriškega kongresa izpred nekaj let, oralno zadovoljevanje baje ni seks), te zgolj zanima kako se "ta hitri" delajo.....ali si kot ostali ljudje, zgolj firbčna in bi se malo muzala, zgražala......[sm=smiley2.gif]




liliana -> RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku (19.11.2014 19:13:23)


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Podpis.
Ja imaš pa tudi take, ki v pavzi skočijo po šestilo za mulčka, poštimajo enega ta hitrega, pojejo cesarsko solato in jim po vrhu uspe oddati poročilo en dan pred rokom. Nekateri so pač ljudje akcije. [sm=smiley36.gif]


Mogoče sta ta dva tudi bila taka....samo sta bila med akcijo zasačena.....




LuLu -> RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku (19.11.2014 19:24:02)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

posnetek pa se najde... kje?


A to te zanima, da ugotoviš pristnost posnetka (po recimo linijah pohištva.....če vidiš recimo, da je rob omare podoben Hemnesu iz Ikeje, obstaja verjetnost, da gre za fotomontažo), ali gre za dejansko oralno zadovoljevanje (ne bom zapisala oralni seks, ker po definiciji ameriškega kongresa izpred nekaj let, oralno zadovoljevanje baje ni seks), te zgolj zanima kako se "ta hitri" delajo.....ali si kot ostali ljudje, zgolj firbčna in bi se malo muzala, zgražala......[sm=smiley2.gif]


saj ne pričakuješ, da ti bom razlagala zakaj hočem posnetek videt in potem čakala na tvoje odobravanje tega razloga? [sm=smiley36.gif]




liliana -> RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku (19.11.2014 19:31:57)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


saj ne pričakuješ, da ti bom razlagala zakaj hočem posnetek videt in potem čakala na tvoje odobravanje tega razloga? [sm=smiley36.gif]



Ne.....[sm=jezicek.gif]




petea -> RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku (19.11.2014 20:09:30)

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
posnetek pa se najde... kje?


na spletu več ni dostopen, tako da le še pri tistih, ki so si ga shranili na svoje naprave




mika -> RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku (19.11.2014 20:22:37)

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: mika


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] zaenkrat ne ...sem pozabila napisat, da upam da ti dve - Vesna in helena, nista preveč svobodomiselni[sm=jezicek.gif]


Maš srečo, da sta precej diskretni.......za njuno srečo, pa upam, da si tudi ti[sm=smiley36.gif]



[sm=jezicek.gif]
[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] hin bom[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] lahko mirno spita[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

lulu, zamudila si[sm=zz_stomp.gif][sm=zz_banghead.gif][sm=smiley36.gif]




LuLu -> RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku (19.11.2014 20:37:20)

Ima katera posnetek shranjen na računalniku? [sm=smiley4.gif]
Mi ga na mail pošlje? Lahko na zs odgovorite, da se ne izdate tukaj [sm=smiley36.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.11.2014 20:46:52)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




petea -> RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku (19.11.2014 20:51:34)

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
Ima katera posnetek shranjen na računalniku? [sm=smiley4.gif]


Ah, če bi človek vnaprej vedel, da bo takšen interes za takšne posnetke ... [sm=zz_banghead.gif]

LuLu, zakaj nočeš povedati, zakaj ga želiš? [sm=zz_cry.gif]




malaMravljica -> RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku (19.11.2014 21:17:50)

[sm=zz_bounce.gif][sm=zz_bounce.gif] ok, tudi jaz ne poznam posnetka in ne morem bit prevec pametna. Recimo temu, da je posnetek resnicen.

Jaz zihr nimam cisto nic cez sex v kaksni pisarnici, sam to se dela, ko te ne zasacijo kolegi, ker pol te naceloma se malo morje let dajajo na tapeto sal.
Sex v soli, ucitelca in ravnatelj, ce ze ne moreta drugace naj ga imata, bog pozegnaj, samo se zaklene vrata, zagrne zavese in se poskusa biti ne preglasen. Ker v soli je naceloma eno malo morje otrok, ki naj bi imeli do uciteljev nek respekt. Sex mi v solo ne spada.




nejcko -> RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku (19.11.2014 21:45:23)

Meni je od vsega najbolj grozljivo, da dandanes človek ni več varen nikjer pred sodobnimi paparaci z mobiči, ki me lahko zasačijo kjerkoli in kadarkoli ter to objavijo na netu. To mi je res od vsega najbolj grozljivo.
In zloba ter privoščljivost ljudi, ki me obdajajo.

Glede celega dogodka pa se strinjam s komentatorjem na sosednjem forumu, ki je zapisal, da se je Slovencem "zgodil dogodek v mestu Goga". Upam, da poznate to literarno delo, predvsem pa da razumete njegovo sporočilo.




LuLu -> RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku (19.11.2014 21:47:05)


IZVIRNO SPOROČILO: petea

LuLu, zakaj nočeš povedati, zakaj ga želiš? [sm=zz_cry.gif]


zakaj, zakaj ...[sm=smiley36.gif]




LuLu -> RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku (19.11.2014 21:49:34)

ful dosti zs-jev sem dobila [sm=jezicek.gif]




liliana -> RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku (19.11.2014 22:04:38)

A onega od Severine tudi rabiš.....?




LuLu -> RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku (19.11.2014 22:05:59)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

A onega od Severine tudi rabiš.....?


imaš na računalniku shranjenega? [sm=smiley36.gif]




liliana -> RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku (19.11.2014 22:06:22)


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Meni je od vsega najbolj grozljivo, da dandanes človek ni več varen nikjer pred sodobnimi paparaci z mobiči, ki me lahko zasačijo kjerkoli in kadarkoli ter to objavijo na netu. To mi je res od vsega najbolj grozljivo.
In zloba ter privoščljivost ljudi, ki me obdajajo.

Glede celega dogodka pa se strinjam s komentatorjem na sosednjem forumu, ki je zapisal, da se je Slovencem "zgodil dogodek v mestu Goga". Upam, da poznate to literarno delo, predvsem pa da razumete njegovo sporočilo.


Že nekaj časa opažam, da Slovenci pravzaprav hrepenimo po "dogodkih v mestu Goga".......




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>