odpoved delovnega razmerja (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


tinaja33 -> odpoved delovnega razmerja (25.11.2014 18:19:50)

Pozdravljeni!
Zaradi zdravstvenih težav sem 14 dni na bolniškem staležu. Imam pa eno vprašanje za vas, če mi lahko katera pomaga. Odločila sem se, da bom prekinila delovno razmerje (nedoločen čas, odpovedni rok 1 mesec v pogodbi) imam pa še 11 dni dopusta. Verjetno bom še kakšen teden na bolniškem staležu. Kdaj dati odpoved ter ali lahko koristim dopust. V to službo ne mislim iti več nazaj.




Frodo Bisagin -> RE: odpoved delovnega razmerja (25.11.2014 21:30:47)


IZVIRNO SPOROČILO: tinaja33

Pozdravljeni!
Zaradi zdravstvenih težav sem 14 dni na bolniškem staležu. Imam pa eno vprašanje za vas, če mi lahko katera pomaga. Odločila sem se, da bom prekinila delovno razmerje (nedoločen čas, odpovedni rok 1 mesec v pogodbi) imam pa še 11 dni dopusta. Verjetno bom še kakšen teden na bolniškem staležu. Kdaj dati odpoved ter ali lahko koristim dopust. V to službo ne mislim iti več nazaj.


Sama moras izracunati kdaj - ce je 4 tedne odpovedni imas se 1 teden bolniske, potem 2 tedna dopusta in ostane se 1 teden - morda nazaj na bolnisko.... ? In ja, lahko koristis dopust.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (25.11.2014 22:42:19)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stanislava_ -> RE: odpoved delovnega razmerja (26.11.2014 21:03:06)

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

vprašaj delodajalca, če je pripravljen v odpovedni rok vključiti bolniško. sicer pa sm jz pri tem vedno za dogovor.


Se strinjam.
Neke telovadbe in kvazi bolniške so preživete.




Stran: [1]