zložljiva posteljica (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


jana-2 -> zložljiva posteljica (5.3.2004 13:05:13)

Zanima me, kakšne izkušnje imate z zložljivimi otroškimi posteljicami.
Doma imamo leseno, a je že precej stara, obenem pa imamo dedke in babice na različnih koncih Slovenije, zato se mi dozdeva, da bi bila zložljiva bolj praktična.




lonna -> zložljiva posteljica (5.3.2004 15:15:19)

Jaz jo tudi imam in sem zelo zadovoljna.Me pa zanima ali uporabljate še dodaten jogi ali samo tisto podlogo?




Ika-2 -> zložljiva posteljica (6.3.2004 17:18:07)

Zdravo, punce! Tudi sama sem v dilemi: nabaviti leseno, klasično posteljico ali zložljivo? Zložljive smo mi všeč na oko, imajo mehke stranice, ki preprečijo buške. Moti me to, da niso svetlih, pastelnih barv in to, da se ne dajo nastaviti po višini. Zdi se mi praktično in zdravo, da se prvi mesec po porodu ne bi preveč sklanjala. Hrbet je treba čuvati, ne. Kaj menite? Obstajo zložljive postelje, ki se dajo nastaviti po višini?




ni -> zložljiva posteljica (7.3.2004 14:50:36)

zložljiva pojsteljica je super. mi imamo doma leseno, ker je boljša za hrbet, pri babici pa zložljivo, kateri smo nabavili dodatno jogi(ker je skoraj vsak 2 ali 3 dan na obisku). drugače pa smo jo imeli s seboj tudi na morju(brez jogija), le eno debelo deko smo dali na podenj in ta mala je spala kot top.Mislim, da je zelo praktična.zato bi jaz doma uporabila leseno , dodatno pa se kupi zložljivo- za dedke in babice,...

zelo poceni se dobijo v italiji, ali pa v e.leclerc v ljubljani- saj ni treba imeti najdražje, a ne?!?

upam, da ti je tale odgovor v pomoč.LP




jana-2 -> zložljiva posteljica (7.3.2004 15:27:30)

Priznam, da si zložljivih postelj sploh nisem dobro ogledala... Če prav razumem je njihova minus točka le dno, ker ni ravno in trdno.
Upoštevala bom vaše nasvete - za doma bomo imeli leseno, za potovanja pa zložljivo. Čudovito, problemček rešen...




Anonimen -> zložljiva posteljica (8.3.2004 21:07:16)

JANA!!!!!!!
v sparu je trenutno zložljiva posteljica 11.900sit!!!!
lp,:fis:




pipi-2 -> zložljiva posteljica (10.3.2004 13:45:37)

Živjo!
Obstajajo tudi take zložljive posteljice, ki se jim "nastavlja višina". V bistvu gre za to, da imajo dodano še eno dno, ki se namontira cca 30cm pod vrhom, tako da se ni potrebno sklanjati. Treba pa je to odstraniti, ko se otrok začne sam dvigovat. Mi smo jo imeli in se je ful dobro obnesla do 6. meseca.

LP P




Ika-2 -> zložljiva posteljica (10.3.2004 18:51:24)

Zanimivo! Take zložljive posteljice še nisem videla. Katere firme?




Anonimen -> zložljiva posteljica (10.3.2004 22:12:51)

danes em jih jaz gledala v katalogu od toysa-biel so od 70-100 evrov, če ti kaj pomaga...
lp,:fis:




Stran: [1]