Katerega ginekologa mi priporočate nujno (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


vrtnica88 -> Katerega ginekologa mi priporočate nujno (17.12.2014 12:15:32)

Lep pozdrav prihajam iz okolice Celja in bi na vsak način rada zamenjala ginekologa saj mi ta h katerim zdaj hodim na odgovarja in me zanima katerega mi priporočate ?




emajulija -> RE: Katerega ginekologa mi priporočate nujno (21.12.2014 20:40:33)

Dr. Filip Simoniti, iz Šentjurja :-) sama hodim k njemu in sem res zelo zadovoljna :-)




Polona31 -> RE: Katerega ginekologa mi priporočate nujno (22.12.2014 11:08:44)


IZVIRNO SPOROČILO: emajulija

Dr. Filip Simoniti, iz Šentjurja :-) sama hodim k njemu in sem res zelo zadovoljna :-)



Enako!!!! Ga ni boljšega!!!!!!




jesse16 -> RE: Katerega ginekologa mi priporočate nujno (22.12.2014 11:37:09)

Živijo
jaz bi ti pa toplo priporočala dr. Korana  Kuštrin ( Leljak) dela v ZD Velenje in je resnično super. Prej je delala v ZD Laško in me je imela med prvo nosečnostjo. Mislim res je super, vedno si vzame čas na vsako vprašnje odgovori. Pri  njej dejansko ni butastih vprašanj.
Je pa tudi Simoniti zelo dober in pa Koren.
LP




vrtnica88 -> RE: Katerega ginekologa mi priporočate nujno (25.12.2014 20:24:29)

Hvala




ŠkratekM -> RE: Katerega ginekologa mi priporočate nujno (28.12.2014 23:32:38)

Jaz hodim k dr. Ocvirk v Dobrno. Je vredu in zelo prijazna. Edino kar mene malenkost moti je to, da zelo nerada reče kaj določenega. Mislim ob splošnih vprašanjih, kot npr. katero porodnišnico bi priporočila in podobno.

Prej sem hodila v trbovlje k dr. Čuku in on je bil res fenomenalen ginekolog, zelo na osebni ravni z vsemi pacientkami. Pa pri njemu sem imela preglede enkrat na leto in kadarkoli sem prišla noter je točno vedel kdo sem in kaj sva se prejšnjič pogovarjala. Tudi o stvareh ki so bile mimogrede, kot je naprimer faks in podobno. Tako da me mogoče tudi zato kakšne malenkosti zdaj motijo.

Sem bila pa pri dr. Levakovi v Velenju na nuhalni par tednov nazaj in lahko rečem samo kapo dol. Žal pa trenutno ne sprejema novih kolikor vem.




Stran: [1]