tezava z zanositvijo (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Težave z zanositvijo



Sporočilo


Anonimen -> tezava z zanositvijo (23.12.2014 23:36:39)

Ker se ze kr neki casa matrama da bi se dobila eno [sm=modricrtici.gif] sem ze malce obupala, kako naj si izracunam plodne dneve glede nato da imam full neredne M, naj grem k G [sm=hudicek1.gif] hvala za pomoč




Maja1990 -> RE: tezava z zanositvijo (23.12.2014 23:58:05)

Plodne dneve se ne da 'izračunat', lahko pa jih predvidiš s pomočjo različnih metod - merjenje bazalne temperature, opazovanje plodnih znakov (sluz, maternični vrat) in z uporabo ovulacijskih testov. ;)




bskrle -> RE: tezava z zanositvijo (24.12.2014 12:35:32)

Imaš več metod -simptotermalno in druge, poglej si na iskreni.net
Upam, da čim prej zagledaš[sm=modricrtici.gif]




123nina -> RE: tezava z zanositvijo (18.3.2015 19:24:44)

najbolj ploden dan naj bi bil nekje v sredini ciklusa _ 14 dni pred menstruacijo -jaz imam to "srečo v nesreči " da točno vem kdaj imam ovulacijo saj imam obilen izcedek in vsak mesec bolečine v trebuhu kot nekakšno špikanje vsak mesec na drugi strani :) tisti dan se me loteva tudi utrujenost včasih tudi glavobol......sicer pa spolni odnos vsak drugi dan in problem rešen...:) tako da veselo na delo in srečno!
lp Nina




Anonimen -> RE: tezava z zanositvijo (11.6.2015 18:06:17)

Pozdravljene.
S fantom se že nekaj let trudiva za zanositev. Imam PCO in neredne menstruacije. Ginekologinja me je poslala na kliniko neplodnosti. Bila sem na prvem pregledu, in zdravnik mi je predpisal tablete Estima Ge, katere naj začnem jemati 19.6. in sicer za 14 dni. Jemljem naj 2x200g na vsakih 12ur, tableto pa moram vstavit v nožnico. Po tem bo nastopila menstruacija nekje 5.7. in s prvim dnem menstruacije naj začnem piti Clomid 5 dni. Na recept mi je dal 6 škatel Estima Ge, kdaj torej naj začnem piti drugo škatlo, saj mi tega ni povedal? Najlepša hvala za odgovore.




Anonimen -> RE: tezava z zanositvijo (17.6.2015 8:18:48)

Anonimen si verjetno že rešila dilemo,ampak vseeno,če nisi,imaš odgovor v temi bodoče nosečke.




Stran: [1]