RE: Septembrke 2015 (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


levcka -> RE: Septembrke 2015 (26.1.2015 12:50:55)

Jaz grem na nuhalno k dr. Petri Meglič v Domžale. Mi je tako topla oseba drugače, kakšna je kot ginekologinja pa ne vem. Pregled imam 19.2. Upam, da je vse ok. Včeraj sem namreč povedala svojim staršem in bratu in je mami začela jokat in me objemat, kot zmešana. Pa cel dan se ji je potem še smejalo. Pa drugače se ravno ne razumeva najbolje. No ja, tudi to je za nekaj dobro :)

Slabo mi še vedno ni, tako da pri nas ne vemo kaj bo. Jaz navijam za punčko (da bo še ena devica atiju kravžlala živčke), moj pa za fantka (da bosta lahko fuzbal skupaj igrala).

Lep sončen pozdravček vsem nosečkam :)




anika25 -> RE: Septembrke 2015 (26.1.2015 15:28:56)

Pregled imam šele 16. 2. To je še tako zelooo daleč. Sem že zelo neučakana. Drugače je pa že to moja druga nosečnost[sm=smiley1.gif]
Cele dneve mi je ful slabo, bruham sicer ne, imam pa zelo velik odpor do hrane. Kako pa ve lajšate slabost oz. katera hrana vam najbolj paše??
Superfinofajn največ folne kisline naj bi bilo v listnati zelenjavi...
Lp




adedayo -> RE: Septembrke 2015 (26.1.2015 15:43:23)

Kukuc..kako lepo je videt nove septembrcke[sm=bravo.gif]
jaz mam pregeld drug teden, mene kar malo stiska. Ugotavljamo kaj bo. Glede na znake. Ja slabo je tudi men. Pri nas nihce me ve. Vikend j3 bil za znort dolg. Smo oddali sobo i ocitno moram podnajemnike naucit da ceprav se poznamo da ne morejo delat ko da so doma. Danes sem jih vljidno poslala v trgovino ker nasa hrana kar kopni. Upam da si bota kupili kaj za grickat in kuhat. To ko pazis in mas vs3 popredalckano pa nekdo pride in kar brez vprasanja jemlje [sm=zz_banghead.gif] oprostite mogla sem se spihat.

danes s3 mi lusta solate, no pa saj se mi vsak dan. Heheh




levcka -> RE: Septembrke 2015 (26.1.2015 16:00:34)

Ja to je kar grozno, če ljudje mislijo, da lahko delajo karkoli želijo... Domači in poznani so pa itak največkrat največji problem... ti se kar "spihaj" ;)




metulj80 -> RE: Septembrke 2015 (26.1.2015 18:41:47)

Uf, ste se naklepetale. Sem se komaj prebila cez vse😀.
Res mi je hudo za vse, ki ste na tak ali drugacen nacin izgubile svoje pikice. Drzim pesti, da cim prej zagledate nove pluske.
Meni je drugace zmerno slabo, sem pa ugotovila, da je po tifolu bistveno slabse in sem ga nehala jemat. Mi pa ful disijo kisle stvari in meso, ki ga drugace ne jem prav veliko. Mogoce mi pa manjka zeleza?
Sem dobila obcutek, da nas je tukaj kar nekaj gorenjk. S kod pa kaj ste punce? Jaz sem iz kranja.




adedayo -> RE: Septembrke 2015 (26.1.2015 18:47:35)

Meni tudi kar pase meso. Ni takega odpora kot pri prvih dveh nosecnostih. Cakam da male zaspijo da si solato ustimam. Pa se dragi mi je sendvic prinesel. Ne morem verjet da si je zapomnil. Sem mu prejsnji teden 2 dni tezila za sendvic [sm=smiley36.gif]

jaz sem iz stajerske, ampak preseljena v anglijo.




levcka -> RE: Septembrke 2015 (26.1.2015 19:51:35)

Jaz si pa zdajle kuham jajca. So mi full zadisala . Si bom nadrobila kruh notri, tko kot mi je to delala mami, ko sem bila bolna. Ja vem cudno se slisi, samo tko je ;) Jaz sem drugace Gorenjka iz Kranja ampak preseljena v osrednjo Slovenijo.




azalea -> RE: Septembrke 2015 (26.1.2015 20:04:14)

Joj, jajca ja. Jaz jih ze par let nisem jedla (ne kuhanih, ne pecenih). Pa si jih je moj zadnjic pekel, pa sem se mu kar pridruzla.

Čudo[sm=smiley36.gif]. Pa prezivela sem tudi[sm=smiley36.gif]




baby kiss -> RE: Septembrke 2015 (26.1.2015 20:42:30)

Očitno sem efina zasavka - Trbovlje 😊




anika25 -> RE: Septembrke 2015 (26.1.2015 21:07:19)

Jaz sem iz okolice Celja... [sm=smiley1.gif]




marjanca7 -> RE: Septembrke 2015 (26.1.2015 21:09:05)

Hello.
In še jaz se vam pridružujem, z dolenjskega konca. To bo moj drugi otrok in danes sem že slabe volje, ker sem
SPET zvedela, da imam povišan sladkor in bodo ti tečni pregledi in baj baj milka....
V glavnem , pdp 3.9. In nimam časa, ker sem takoooooo utrujena ;)
Se beremo.




flay -> RE: Septembrke 2015 (26.1.2015 21:52:21)

hej,hej, klepetulje!
Vidim, da postaja vse bolj veselo tukaj [sm=smiley1.gif] držim pesti, da bo tako tudi ostalo...
Dobrodošle vse nove, ki ste se nam pridružile [sm=bravo.gif]
Ja, jaz imam tudi slabosti, počutim se kot da bi me vlak povozo - skoz zaspana[sm=muca.gif]
A vam kaj trebušček raste? Men nič, razen da sem malo napihnjena.
Končno prihaja moj dan - četrtek, še malo. Sicer me je strah, ker ne vem kaj bom izvedela! Ampak samo, da bo konec čakanja in da zvem kaj bo iz tega.
Upam na bitje [sm=smiley27.gif], kaj je pa naredila narava, pa bomo videli...




roca -> RE: Septembrke 2015 (27.1.2015 21:48:52)

pozdravljene punce... tudi jaz imam drugi teden pregled že nestrpno čakam [sm=smiley1.gif]
metulj80 tudi jaz sem iz Kranja [sm=smiley14.gif] katero ginekologinjo pa imaš?
danes mi je čez cel dan mal slabo, nč hudga [sm=smiley1.gif]




roca -> RE: Septembrke 2015 (27.1.2015 21:51:00)

še to me zanima...
a še kateri ful nekej vn teče skoz, jst skoz hodm na wc da ni slučajno menstra.. ali je to normalno? [sm=zmeden.gif]




Zelena.pikica -> RE: Septembrke 2015 (28.1.2015 6:54:00)

Ce bo katera za FB... js bi bila pa z veseljem tam, ker se je prejsnja praksa oz zasbnega foruma lepse in bolj prakticno prelevila na FB. Ampak naj bo katera ptva nosecka admin, ker imam teh skupin ze malo morje...

Jutri je pa drugace moj dan d. Se ze posteno veselim. se pa bojim kakih slabih informacij. Slabosti so pa precej tecne. Za razliko od prvic, ko sm bla ko rozca...




azalea -> RE: Septembrke 2015 (28.1.2015 9:27:18)

S pregleda.
Srcek bije. Smo pa malo mlajsi - tak da je pdp prestavljen na 16.9.


Pri nas pa so se na fb pokregale pol dol pometale ipd.
lahko pa klepetamo na obeh straneh [sm=bravo.gif]




superfinofajn -> RE: Septembrke 2015 (28.1.2015 9:33:52)

Jooooj vam morem neki lepga povedat,...
včer grem do kolegice da ji čestitam za rojstni dan ;) pa pravi da mi mora povedat nekaj... da bo tut septembra še 1x mamica,... joj kok sva vriskale od veselja, pa še skup bova lahko vozičkale :) PDP pa tri dni narazen jupii :D




aspera -> RE: Septembrke 2015 (28.1.2015 9:43:53)

Pozdravljene punce [sm=nosecka.gif][sm=smiley1.gif]

Se vam pridružujem, lahko pa, da se bom še selila [sm=smiley36.gif]. PDP naj bi imela ravno 30.9., mogoče se bo pa celo premaknilo v oktober. Še čakam na pregled in da mi povejo, za 30.9. sem sam izračunala oz. mi je neka aplikacija izračunala.

Zanosila sem z IVF postopkom, to je bil moj drugi postopek. V prvem sem lani ravno tako zanosila, vendar imela v 10.tednu SS [sm=smiley13.gif]. Tako da me sedaj malo skrbi. Prvi UZ imam že 6.2. še tam kjer sem imela IVF, potem pa imam prvi pregled 20.2. pri svoji G.
Danes sem ravno napolnila 5 tednov, tako da sem stopila v 6.teden, ampak sploh nimam nobenih znakov nosečnosti, razen mogoče malo bolj občutljive prsi. Prvič mi je bilo grozno slabo, sedaj pa nič od nič [sm=zmeden.gif]. Takoj v tistih dnevih po transferju zarodka, sem imela nekaj dni občasne slabosti, pa noro so me joški boleli, sedaj se je pa čisto umirilo vse in že komaj čakam UZ, da vidim kaj se sploh dogaja, ker se sploh ne počutim nosečo. Upam, da sem samo tista srečnica, ki pač nima težav s slabostjo. Lahko pa da še vse to pride.

A je še katera tukaj s takšnimi "problemi" kot jaz [sm=smiley1.gif]?




adedayo -> RE: Septembrke 2015 (28.1.2015 11:49:37)

Dobrodosle[sm=bravo.gif]

danes sem ultra tecna. Naj bi bil cas M, pa se polna luna se bliza.

Slabo mi je na kvatre, ne tok pogosto. Plohe nam danes nagajajo pa razmislam ali gremo do vrtca ali bomo doma kuhale.

Otroci zelijo juho, tko da bom naredila neko čorbo. Moram pol se cufte naredit, bomo jih pa jutri jedli.




adedayo -> RE: Septembrke 2015 (28.1.2015 13:12:34)

Lahko naeedim skupino na fb ampak rabim vsaj eno da bo se skupina odprla. A mi lahko tiste ki bi ble na fb posljejo zs da se dodamo?




baby kiss -> RE: Septembrke 2015 (28.1.2015 13:27:20)

Kako te dodamo? Kako misliš to?




lonypg -> RE: Septembrke 2015 (28.1.2015 13:37:47)

Pozdravljene!

Še ena nova:)

Mi smo zagledali[sm=rozacrtici.gif] ze 5.1., vendar , sem še počakala , ker sem mela nek rjavkasto rozast izcedek, no na pregledu je bil srček in plod, to je bilo pri 6t 5d, sedaj pa sem na bolniški in se pazim. ter veselo čakam na naslednji pregled..ki bo čez en teden. Vidim, da vas je ze kar nekaj.
No, jaz že imam skoraj 3 leta staro hčerko. Moj PDP je 12.9.

Lp




adedayo -> RE: Septembrke 2015 (28.1.2015 13:42:24)

Posljite mi zs katere bi ble v skupini. Imena fb da vas dodajam




azalea -> RE: Septembrke 2015 (28.1.2015 13:47:44)

A bo skrita skupina na fb? Ker jaz drugače ne grem gor - ker midva se lep cas nimava namena nikomur povedat




adedayo -> RE: Septembrke 2015 (28.1.2015 13:54:46)

Seveda bo skrita. Tud jaz nikomur nocem povedat se zato pa bo samo za nas clane.objave bodo skrite in nihce ne bo mogel najt skupine sam.




Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>