Krema Melem od Vasića (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Micy -> Krema Melem od Vasića (2.1.2015 20:08:09)

Pozdravljene punce,

Najprej naj vam zaželim vse lepo v letu 2015. Včasih sem bila na RR veliko bolj aktivna. Zaradi pomanjkanja časa in pri dveh otrocih, službi innnnnn blblblalala, sem malo vmes pozabila na RR [sm=smiley19.gif].

Potrebovala bi vašo pomoč. Namreč, nujno bi rabila eno kremo Melem iz srbije - Beograda. Če je katera trenutno dol ali pa ima kakšne veze, da bi to kremo lahko dobila, če jo je sploh še možno dobiti.

Kremo sem že imela 3 leta nazaj in bi jo spet potrebovala. Sin ima hud AD, v zadnjem mesecu je res bogi. Mažem ga z Locoidonom, Protopicom, Fucidinom,... navadno hladilno, skratka res bi prosila, če je kje kakšna, ki bi mi lahko to kremo nekak izbrskala, ker to da reveža mažem z različnimi kortikosterodi mi gre počasi na živce,....

Ja in o testih vem vse, tako da prosim brez kakega žaljenja in neumesnih komentarjev.

Hvala in lep pozdravček

Micy[sm=smiley1.gif]




LuLu -> RE: Krema Melem od Vasića (2.1.2015 21:00:57)

a v Melemu od Vasiča pa ni kortikosteroidov?




JozicaH -> RE: Krema Melem od Vasića (2.1.2015 21:33:15)

Ne razumem to, kako veš vse o testih, po drugi strani pa pišeš, da ga nočeš mazat več s kortikosteroidi... Ne gre skupaj, saj so bili rezultati analiz več kot očitni.

Pa srečno pri zdravljenju AD!




LuLu -> RE: Krema Melem od Vasića (2.1.2015 21:37:22)


IZVIRNO SPOROČILO: Micy

Ja in o testih vem vse, tako da prosim brez kakega žaljenja in neumesnih komentarjev.



ups, to sem pa čisto spregledala [sm=smiley36.gif] sori
Baje je neka fb skupina, ki se ukvarja s tem, nabava, testi ipd




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (5.1.2015 0:27:22)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]