RE: A že kaj hujšate? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


LuLu -> RE: A že kaj hujšate? (7.1.2015 15:38:34)


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

neee... Lulu.. ocitno sem ti vdrla v tvoj racunalnik [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


ti en mali črv! [sm=jezicek.gif]




Stanislava_ -> RE: A že kaj hujšate? (7.1.2015 15:44:35)

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

menjam traso, tudi odvisno ce tecem vsak dan ali spustim en dan. Ce vsak dan potem en dan dolgo in naslednji krajso traso. Tecem pa tko, ene 45 min do 1 urco, vcasih tudi vec, cist odvisno kolko sem naspidirana in ce imam se moza zraven potem se morem izkazat a ne. Je pa fajn, da imas razgibano, klancki so fajn za lepa stegna in rit.


Aha, malo menjaš, hvala. Jaz sem nekje na 45 minut ali nekaj manj, samo ne tečem vsak dan, nekje vsak drugi ali tretji, kar mi je v redu, vsaj za zdaj. Gibljemo se itak pogosto, z izjemo dni, ko na polno lenuharimo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image], tako da vsak dan niti ni mogoče. Oziroma bi bilo mogoče, a bi bilo po mojih merilih že pretiravanje. Je pa tek fini, ker potrebuje najmanj priprav in logistike.


Moji copati so Mizuno, kar tebi sicer ne pomaga cicto nic. Copate za tek se kupi v specializirani trgovini, kjer te da tect na trak in posname tvoj tek, pol ti da par modelov za obut in gres z njimi tect mal ven okol trgovine, da dobis obcutek. Ni odvisno od marke in cene, kar sede na tvojo nogo in tvoj nacin teka bo najboljse zate.


Zdaj si me potolažila.
Ko sem iskala tek za telebane, to je osnovne stvari, ki jih je dobro vedeti, sem čisto na začetku naletela na prispevek za tek potrebujete najmanj 500€. Potem sem nehala iskat, obula adidaske, reklamno majico in anorak in že stokrat oprano navadno trenirko [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]. Kolikor gledam športne copate, je danes ni da ni, tako da ob naslednjem nakupu kupim nekaj zelo primernega, najbrž.




LuLu -> RE: A že kaj hujšate? (7.1.2015 15:49:36)


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

menjam traso, tudi odvisno ce tecem vsak dan ali spustim en dan. Ce vsak dan potem en dan dolgo in naslednji krajso traso. Tecem pa tko, ene 45 min do 1 urco, vcasih tudi vec, cist odvisno kolko sem naspidirana in ce imam se moza zraven potem se morem izkazat a ne. Je pa fajn, da imas razgibano, klancki so fajn za lepa stegna in rit.


Aha, malo menjaš, hvala. Jaz sem nekje na 45 minut ali nekaj manj, samo ne tečem vsak dan, nekje vsak drugi ali tretji, kar mi je v redu, vsaj za zdaj. Gibljemo se itak pogosto, z izjemo dni, ko na polno lenuharimo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image], tako da vsak dan niti ni mogoče. Oziroma bi bilo mogoče, a bi bilo po mojih merilih že pretiravanje. Je pa tek fini, ker potrebuje najmanj priprav in logistike.


Moji copati so Mizuno, kar tebi sicer ne pomaga cicto nic. Copate za tek se kupi v specializirani trgovini, kjer te da tect na trak in posname tvoj tek, pol ti da par modelov za obut in gres z njimi tect mal ven okol trgovine, da dobis obcutek. Ni odvisno od marke in cene, kar sede na tvojo nogo in tvoj nacin teka bo najboljse zate.


Zdaj si me potolažila.
Ko sem iskala tek za telebane, to je osnovne stvari, ki jih je dobro vedeti, sem čisto na začetku naletela na prispevek za tek potrebujete najmanj 500€. Potem sem nehala iskat, obula adidaske, reklamno majico in anorak in že stokrat oprano navadno trenirko [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]. Kolikor gledam športne copate, je danes ni da ni, tako da ob naslednjem nakupu kupim nekaj zelo primernega, najbrž.


edino, kar je pomembno izbrati je dobra obutev. Mora pasati k tvoji nogi, ponavadi niso najbolj poceni ravno taki copati. Moje gledanje je ali zelo dobra obutev ali bos. Vse drugo lahko bolj škodi, kot koristi na koncu




Stanislava_ -> RE: A že kaj hujšate? (7.1.2015 15:51:53)

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


edino, kar je pomembno izbrati je dobra obutev. Mora pasati k tvoji nogi, ponavadi niso najbolj poceni ravno taki copati. Moje gledanje je ali zelo dobra obutev ali bos. Vse drugo lahko bolj škodi, kot koristi na koncu


Lahko definiraš, kaj je dobra?
Meni so običajne adidaske, v katerih drugače hodim, me ne žulijo in me v njih noga ne boli, v redu.




LuLu -> RE: A že kaj hujšate? (7.1.2015 15:55:20)


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


edino, kar je pomembno izbrati je dobra obutev. Mora pasati k tvoji nogi, ponavadi niso najbolj poceni ravno taki copati. Moje gledanje je ali zelo dobra obutev ali bos. Vse drugo lahko bolj škodi, kot koristi na koncu


Lahko definiraš, kaj je dobra?
Meni so običajne adidaske, v katerih drugače hodim, me ne žulijo in me v njih noga ne boli, v redu.


ja, nekak tako, kot si zgoraj napisala. Lahko se v teh trgovinah posvetuješ o tem. Najdi dobrega prodajalca, ti bo vse znal povedat. Različni čevlji so, kot imamo različna stopala, način teka, nagibanje telesa... no, vsaj jaz sem tukaj vse nasvete upoštevala, je itak to edini strošek. Na koncu sem pa še dobila zadnji znižan par idealnih za mene, tako, da niti ni drago prišlo.

Ampak kaj če mi super truper teniske samo za tek, če jih ne obuvam [sm=smiley36.gif]




malaMravljica -> RE: A že kaj hujšate? (7.1.2015 15:59:49)

Jaz sem imela ene Nike copate in ko sem malo bolj zacela tect me je je zacelo koleno noro bolet. Moj je reku, da so krivi copati in sem mu rekla, ce je kaj takega kadil. In sva sla h kolegu v sportno trgovino in sem mu rekla, da me pri teku boli koleno, pa kako boli in je rekel, da so copati. In jaz njemu, da imam Nike. Ko sem menjala copate je bilo ok.
Sej bos vidla, ce bo ok pol imas zate ok copate, ce bo pa zacelo kaj kje prevec bolet bos pa menjala.

Drgac pa, jaz imam sam cevlje dobre. Oblecem pa kar mi pride pod roko, bombazne kratke hlace iz ss casov ali pa trenirko in en top ali bombazno majico gor, pa eno bombazno plenico si zavezem okol glave, da imam lase stran in poleti sciti pred soncem.




LuLu -> RE: A že kaj hujšate? (7.1.2015 16:03:36)


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
pa eno bombazno plenico si zavezem okol glave, da imam lase stran in poleti sciti pred soncem.


če ni bombažne pa http://www.slovenskenovice.si/sites/slovenskenovice.si/files/styles/s_1280_1024/public/2014/05/27/10402529_706025059435811_3545968513721424115_n.jpg?itok=VKqpk1LE [sm=jezicek.gif]




Stanislava_ -> RE: A že kaj hujšate? (7.1.2015 16:30:41)

Štrikane bodo prave zame [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]

[image]https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/ceneje/www/images/products/mother/1024/1074/1074820-0.jpg[/image]

[image]https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/ceneje/www/images/products/mother/1024/1074/1074820-0.jpg[/image]





petea -> RE: A že kaj hujšate? (7.1.2015 17:16:40)

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
bombazne kratke hlace iz ss casov


[sm=zz_eek.png]

sem morala malo pomisliti, kateri ss čas misliš ... [sm=smiley36.gif]




malaMravljica -> RE: A že kaj hujšate? (7.1.2015 17:29:22)


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
bombazne kratke hlace iz ss casov


[sm=zz_eek.png]

sem morala malo pomisliti, kateri ss čas misliš ... [sm=smiley36.gif]


jah, nimam sumnikov, imam pa zato druge crke, nö [sm=smiley1.gif]

srednjesolski casi so misljeni. Ene prastare bombazne rdece kratke hlace so moje najljubse hlace za tek.




LuLu -> RE: A že kaj hujšate? (7.1.2015 20:03:17)


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

bombazne kratke hlace iz ss casov


a ti to dobiš še na sebe? [sm=smiley36.gif]




malaMravljica -> RE: A že kaj hujšate? (7.1.2015 21:01:17)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

bombazne kratke hlace iz ss casov


a ti to dobiš še na sebe? [sm=smiley36.gif]


jp.




LuLu -> RE: A že kaj hujšate? (7.1.2015 21:51:50)

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

bombazne kratke hlace iz ss casov


a ti to dobiš še na sebe? [sm=smiley36.gif]


jp.



pa nikjer ne raztrgaš hlač? Ob šivih vsaj? [sm=smiley36.gif]




malaMravljica -> RE: A že kaj hujšate? (7.1.2015 22:06:13)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

bombazne kratke hlace iz ss casov


a ti to dobiš še na sebe? [sm=smiley36.gif]


jp.



pa nikjer ne raztrgaš hlač? Ob šivih vsaj? [sm=smiley36.gif]


ne. Niti ob sivih ne.




LuLu -> RE: A že kaj hujšate? (7.1.2015 22:08:02)


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

bombazne kratke hlace iz ss casov


a ti to dobiš še na sebe? [sm=smiley36.gif]


jp.



pa nikjer ne raztrgaš hlač? Ob šivih vsaj? [sm=smiley36.gif]


ne. Niti ob sivih ne.


saj res... raztegljivi đersi je! [sm=smiley36.gif]




malaMravljica -> RE: A že kaj hujšate? (7.1.2015 22:12:10)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

bombazne kratke hlace iz ss casov


a ti to dobiš še na sebe? [sm=smiley36.gif]


jp.



pa nikjer ne raztrgaš hlač? Ob šivih vsaj? [sm=smiley36.gif]


ne. Niti ob sivih ne.


saj res... raztegljivi đersi je! [sm=smiley36.gif]



a misles? Da so v tistih casih ze znali tko obdelati bombaz [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




LuLu -> RE: A že kaj hujšate? (7.1.2015 22:15:01)


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

a misles? Da so v tistih casih ze znali tko obdelati bombaz [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]


[sm=smiley36.gif] raztegljivi đersi je zelo stara tkanina... v mladih letih sem imela vse od njega... minice, majice, obleke... kratke hlače [sm=smiley36.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (7.1.2015 22:15:10)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




malaMravljica -> RE: A že kaj hujšate? (7.1.2015 22:20:26)

ja pol pa cist mozno, da je to to.




LuLu -> RE: A že kaj hujšate? (7.1.2015 22:21:48)


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

ja pol pa cist mozno, da je to to.


sem vedla! [sm=smiley36.gif]
Jaz bi tudi raztegljivi đersi spravila na sebe, pa magari je 4 konfekcije manj [sm=smiley36.gif]




Stanislava_ -> RE: A že kaj hujšate? (7.1.2015 23:33:43)

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

bombazne kratke hlace iz ss casov


a ti to dobiš še na sebe? [sm=smiley36.gif]


jp.



pa nikjer ne raztrgaš hlač? Ob šivih vsaj? [sm=smiley36.gif]


ne. Niti ob sivih ne.


Super, saj tako naj bi bilo, da ostane človek fit.

Mene bolj zanima, če ti je modno še vedno všeč...ali si tako mlada, da se moda še ni bistveno sprememenila [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]?




petea -> RE: A že kaj hujšate? (8.1.2015 6:53:20)

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Mene bolj zanima, če ti je modno še vedno všeč...ali si tako mlada, da se moda še ni bistveno sprememenila [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]?


A ni to malo čudno vprašanje? [sm=zmeden.gif]

Moda se ja vsakih nekaj let vrne, tako da ji je čisto komot spet všeč. [sm=smiley36.gif]




skuštrana -> RE: A že kaj hujšate? (8.1.2015 10:33:07)

Hujšam ne, tečem pa ;-). Priblizno trikrat tedensko po eno urco ( to je okoli 10 km). Strinjam se da je dobro obuvalo zelo pomembno, jaz sem si z ihnucanimi mizunkami navlekla bolecine v kolku. Moja trma jih ni hotela zamenjat ker so pa ja se cist fajn;-). Trenutno imam BRooks. Od opreme so meni fajn se hitrosusece majice in tajice, sploh ker laufam medtem ko so mulci na zreningih in jih potem ponavadi se malo cakam pa mi ni ravno gajn v mokrem bombazu, sploh pozimi.




Hope2 -> RE: A že kaj hujšate? (8.1.2015 10:41:53)

Nikoli nisem marala teka in nisem nikoli tekla vec kot 60m. V bistvu sem sovrazila tek. Lani pa me je nekaj primlo in sem celo 1 mesec vsak dan po 1 uro tekla (hoja in tek), sem prav zacela uzivat v teku. Zdajle pa komaj cakam, da se mali odklopi in da ponovno zacnem- sem probala tect, pa mi joske ne pustijo.

Se pa strinjam z obutvijo, meni neprimerna takoj udari na koleno. Se najmanj mi paseje tale novejsa moda kao barefoot




skuštrana -> RE: A že kaj hujšate? (8.1.2015 10:52:53)

Jst tud nisem marala teka, bljek.... Potem pa sem se enkrat videla na plazi, celulit, uh, in sem sla.... Drgac nisem debela, ampak celulita sem pa imela ful. V glavnem, jaz sem slavin postala zasvojena ;-). Je pa tako, da je to meni kao meditacija, ne maram tect v paru in se pogovarjat, ne maram glazbe, jaz takrat cistim glavo... Poleti mi je sploh super ker tecem ponoci, okoli 11,12 ( ker je prej prevroce), nikjer zive duse just me in tisina.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>