HSG (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Težave z zanositvijo



Sporočilo


Anonimen -> HSG (20.1.2015 16:59:38)

Punce, lepo pozdravljene,

z dragim se trudiva cca 1 leto in pol an bebici. Ovulacije so redne, menstruacije tudi. Ginekolog mi je dal za 3 mesece klomifen. Prvi mesec nama ni ratalo docakat pluska. Ta mesec sem v drugem ciklu klomifena. Danes sem bila pri ginekologu, pridelala sem 2 folikla v enem jajcniku in 1 v drugem. Ginekolog je rekel da ce ta in naslednji mesec ne bi ratalo, me caka HSG. Je pa rekel, da je za to potrebno bit en dan v bolnici. Zdaj me pa zanima, ali je mislil da je potrebno tam prespati ali se vse to resi v enem dnevu?

Hvala za odgovore :-)




pejka -> RE: HSG (21.1.2015 10:15:17)

Jaz sem šla zjutraj na kliniko in odšla ob peti uri domov. Niso mi delali pod narkozo. Želim ti, da ti ne bo potrebno it in da boš prej zagledala [sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif]
Srečno




ribica112 -> RE: HSG (21.1.2015 10:24:45)

Pozdravljena!

Po moje je odvisno od tega, kje ti opravijo HSG. Jaz sem šla domov takoj po opravljenem HSG-ju oz čez kakšne pol urce ko sem prišla h sebi. Tudi meni niso dali nobene narkoze, samo protibolečinske tablete.
Tudi jaz držim pesti zate, da prej zagledaš [sm=rozacrtici.gif] [sm=modricrtici.gif] [sm=smiley2.gif]




Anonimen -> RE: HSG (22.1.2015 8:28:48)

Hvala punce :-) jaz tudi upam, da ne bo potrebno in da nam rata tokrat zagledat plusek :)




molekulca -> RE: HSG (27.1.2015 19:06:51)

hojla! Jaz sem bila v PO in sem šla takoj domov. Malo sem se načakala, ampak prijaznost sester in zdravnikov oddtehta tiste ure[sm=smiley1.gif]. Sem prišla tja pa brez naročanja, mislim da 9 dan po M. Če se ti "mudi" greš lahko kar direkt tja.




bimba81 -> RE: HSG (13.4.2015 8:29:46)

Pozdravljene. Mene zanima, če je že katera opravljala HSG v Izoli. Kako to zgleda - si tam par uric ali greš takoj po opravljenem pregledu domov?




Stran: [1]