bolečine v nosečnosti (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


roca -> bolečine v nosečnosti (20.1.2015 21:06:33)

punce prosim za nesvet oz. pomoč..
ima oz. je ima katera probleme z menstrualnimi bolečinami med nosečnostjo, sem namreč v 5 tednu nosečnosti in me precej boli v spodnjem delu trebuha, kot da bom glih kar dobila menstruacijo [sm=smiley13.gif]
ali je to normalno? je to moja prva nosečnost in me mal skrbi da ne bo šlo naprej




strukla -> RE: bolečine v nosečnosti (20.1.2015 21:38:53)

Hej :) to smo mele vecinoma vse na zacetku. Krce cutis, ker se maternica siri. Drugac ti pa res polagam na srce, da se ne zivciras prevec ker si delas samo skodo. Karkoli se zgodi itak nimas nobenega vpliva nad tem. Bodi pozitivna [sm=smiley1.gif][sm=rozica.gif]




jesse16 -> RE: bolečine v nosečnosti (21.1.2015 8:46:07)

Živijo
Roca ti krči so normalni, da so krči bolj znosni pomaga magnezij, jaz sem pila šumeče tablete magnesol. Se pa kot ti je že predhodnica napisala širi maternica in ni to nič hudega.
Ne se obremenjevati z takimi stvarmi ampak glej pozitivno in uživaj v občutku da v tebi raste novo življenje.

LP




bskrle -> RE: bolečine v nosečnosti (21.1.2015 9:40:16)

Odvisno, kako močne so bolečine, se moraš uleči, moraš mirovati ali lahko delaš ...
Drugače pa magnezol, kot so ti napisale predhodnice. Srečno!




roca -> RE: bolečine v nosečnosti (21.1.2015 11:57:32)

hvala vam punce da ste me potolažile [sm=smiley31.gif]
bskrle te bolečine so znosne, večinoma me boli tko dvakrat na dan, pa najbolj ko ležim oz. sedim




Stran: [1]