RE: Greste v kino? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Frodo Bisagin -> RE: Greste v kino? (18.2.2015 0:42:02)


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

http://www.lovelybooks.de/autor/Kerstin-Gier/Für-jede-Lösung-ein-Problem-144038490-w/

uff..moj googl je dober [sm=smiley1.gif] sem dala v iskalnik knjiga, ena zenska ki hoce naredit samomor in ze napise pisma in potem ne naredi samomora in mi je nasel to

torej, Kerstin Gier, Za vsako resitev en problem. bom zihr brala.


Tnx :)




Frodo Bisagin -> RE: Greste v kino? (18.2.2015 21:38:43)

evo nekaj analize zakaj je 50 odtenkov tako "popularnih" :

https://iskreni.net/druzba/aktualno/165661-pravi-razlog-za-neverjetni-uspeh-50-odtenkov-sive.html/





liliana -> RE: Greste v kino? (18.2.2015 23:14:01)

No, je ta fenomen od knjige in filma tudi pokazal, da glavna ženska spolna fantazija ni tisti moški, ki opravlja vsaj 50 % gospodinjskih opravil......[sm=jezicek.gif]

In ob vsem tem me še nekaj zanima.....zakaj mora biti vsaka knjiga in vsak film "globok in s pomenom".....? Za kaj ne more biti nekaj "samo za prebrat in pogledat in uživat, za sproščat".....

in je potrebno to na vse načine analizirat, vsak samozvani intelektualec lahko poda svojo analizo (pa pojdimo analizirat še te analizatorje, kaj jim manjka, kako navadni so, da rabijo eno slabo knjigo in en slab film da v bistvu pridejo do veljave, prej pa so bile ene navadne sivi miši, kot junakinja knjige in filma - povezavo v stilu "kar nekaj" se da hitro narediti[sm=smiley36.gif]).....

na 100 in en način analizirati bralce ene lahkotne knjige.....v bistvu pa gre pri tem fenomenu za čisti marketing....in največjega so naredili ravno tisti laični in strokovni analitiki, ki so knjigo in film najbolj popljuvali, brez da bi si ali prebrali ali pogledali......

Pa dajmo analizirat še fenomen svetovnega fuzbala.....ko moški svet obstane, ko je prvenstvo.....pije in zuri v televizor in ne dela dva tedna nič drugega.....in to že desetletja......





malaMravljica -> RE: Greste v kino? (18.2.2015 23:34:13)

tako, knjiga je bila meni boljsa kot film. Glavna igralka mi je bila od zacetka fajn, z njim sem se sprijaznila sele tja ob polovici filma, sam film pa.. kot dobra juha, ki pa je popolnoma ne slana, tako mi je deloval film.




ronja -> RE: Greste v kino? (19.2.2015 14:05:34)

No, je ta fenomen od knjige in filma tudi pokazal, da glavna ženska spolna fantazija ni tisti moški, ki opravlja vsaj 50 % gospodinjskih opravil...

Haha, če je tip tako bogat, da ima čistilko, potem ne[sm=jezicek.gif]. Sicer pa verjetno redke spolno fantazirajo o pucanju kuhinje. Tako kot ne fantaziramo spolno o tem, da ne krade, pa si vseeno velika večina želi bit z moškim, ki ne krade...

LIli, po moje ni nič narobe s knjigo samo za lahkotno branje ali filmom za možgane na pašo. To, kar nam je neverjetno je to, da je bila ta knjiga taka uspešnica in zato se sprašujemo, kaj ima takega, da je prepričala take množice ljudi. Od tod po moje analize. Ker vsaka knjiga za lahkotno branje se vendarle ne proda v 100 milijonih izvodov.




malaMravljica -> RE: Greste v kino? (19.2.2015 14:50:58)

Tiste, ki ste film gledale, a ni bila noro lepa tista vijolicna obleka z zadrgo.




Paštetka -> RE: Greste v kino? (20.2.2015 21:06:07)

Se ne spomnim obleke [sm=jezicek.gif]




liliana -> RE: Greste v kino? (20.2.2015 21:09:33)


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Se ne spomnim obleke [sm=jezicek.gif]


Ti si gledala zgolj njegovo roko, ko jo je prijel za ta zadnjo......[sm=jezicek.gif]




liliana -> RE: Greste v kino? (20.2.2015 21:18:30)


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

No, je ta fenomen od knjige in filma tudi pokazal, da glavna ženska spolna fantazija ni tisti moški, ki opravlja vsaj 50 % gospodinjskih opravil...

Haha, če je tip tako bogat, da ima čistilko, potem ne[sm=jezicek.gif]. Sicer pa verjetno redke spolno fantazirajo o pucanju kuhinje. Tako kot ne fantaziramo spolno o tem, da ne krade, pa si vseeno velika večina želi bit z moškim, ki ne krade...




Andrej Šifrer je bel....lepa dekleta ljubijo barabe......[sm=jezicek.gif]

LIli, po moje ni nič narobe s knjigo samo za lahkotno branje ali filmom za možgane na pašo. To, kar nam je neverjetno je to, da je bila ta knjiga taka uspešnica in zato se sprašujemo, kaj ima takega, da je prepričala take množice ljudi. Od tod po moje analize.


Zdaj ste pa že dosadne s tem, da se sprašujete in analizirate.....vsaj preberte knjigo ali poglejte film in se vsaj takrat začnite spraševati ter delati analize.....[sm=jezicek.gif] kar je meni smešno je to, da najbolj analizirajo tisti, ki so knjigo videli zgolj na policah knjigarn in se je kot kuge ogibajo v velikem loku....preberejo naj jo, pa potem analizirajo......ne pa kar nekaj nekladati tja v tri dni, brez podlage......

Ker vsaka knjiga za lahkotno branje se vendarle ne proda v 100 milijonih izvodov.


Vsaka ne....vsakih nekaj let pa katera vseeno se.....saj vsak film tudi ni uspešnica.....redki to postanejo.....[sm=smiley1.gif]









malaMravljica -> RE: Greste v kino? (20.2.2015 21:19:06)

Kako se ne spomnete tiste obleke, pri nas je bilo v dvorani slisat uaaaaau... Pa ni je nic za rit prijel, ker sta imela uni sestank za tisto veliko mizo.

No, kaj pa sedaj kaj berete. Kaksne dobre knjige.




liliana -> RE: Greste v kino? (20.2.2015 21:22:29)


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Kako se ne spomnete tiste obleke, pri nas je bilo v dvorani slisat uaaaaau... Pa ni je nic za rit prijel, ker sta imela uni sestank za tisto veliko mizo.

No, kaj pa sedaj kaj berete. Kaksne dobre knjige.


Seveda jo je prijel....pa ga je ona odrinila in dejala nekaj v tem stilu, da sedaj ni čas za to, da gresta na poslovni sestanek.....samo ti si za obleko vzdihovala in si to malenkost spregledala, ker se je hitro zgodilo[sm=jezicek.gif]......jaz sem pa tudi to malenkost opazila, ko jo je za rit prijel......






malaMravljica -> RE: Greste v kino? (20.2.2015 21:32:41)

joj pa res, zuni na hodniku. Matr kaj vse opazte, pokvarjenke, jaz sem seveda sam obleko opazla.




liliana -> RE: Greste v kino? (20.2.2015 21:41:21)

Jaz pa obleke nisem[sm=jezicek.gif].....vem samo, da je imela odzadaj fršluz......sem se pač vživela v sceno......[sm=smiley1.gif]




ronja -> RE: Greste v kino? (21.2.2015 15:10:30)

Vsaka ne....vsakih nekaj let pa katera vseeno se.....saj vsak film tudi ni uspešnica.....redki to postanejo...

Seveda, samo večina teh ima "tisto nekaj". In to verjetno stana sprašuje, kaj je.




liliana -> RE: Greste v kino? (21.2.2015 15:20:28)


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Vsaka ne....vsakih nekaj let pa katera vseeno se.....saj vsak film tudi ni uspešnica.....redki to postanejo...

Seveda, samo večina teh ima "tisto nekaj". In to verjetno stana sprašuje, kaj je.


In "tisto nekaj" bo našla, ko bo prebrala......ker "tisto nekaj" se ne da opisati...."tisto nekaj" pomeni pri nekaterih stud in zgražanje, pri drugih pa "tisto nekaj" pomeni plehkost, spet tretiji pa so nad "tisto nekaj" navdušeni, četrti so nad "tisto nekaj" navdušeni, vendar se to bojijo javno izraziti, ker bodo označeni s strani javnosti, če ne že kot psihopati, pa kot intelektualno plehki......

V bistvu "tisto nekaj" mora vsak sam najti.....je pa moč "tisto nekaj" v tem, da praktično nikogar ne pusti ravnodušnega......in to je to......[sm=smiley1.gif]




petea -> RE: Greste v kino? (22.2.2015 10:32:02)

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Andrej Šifrer je bel....


Ja, to pa res.[sm=smiley36.gif]
Vsako leto bolj ... [sm=jezicek.gif]




liliana -> RE: Greste v kino? (22.2.2015 14:53:00)


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Andrej Šifrer je bel....


Ja, to pa res.[sm=smiley36.gif]
Vsako leto bolj ... [sm=jezicek.gif]



Seveda.....tudi ti boš obledela, če še nisi, vsako leto bolj.....[sm=jezicek.gif]

Seveda pa to ne pomeni, da boš tudi ovenela.....




petea -> RE: Greste v kino? (22.2.2015 14:59:39)

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Andrej Šifrer je bel....


Ja, to pa res.[sm=smiley36.gif]
Vsako leto bolj ... [sm=jezicek.gif]

Seveda.....tudi ti boš obledela, če še nisi, vsako leto bolj.....[sm=jezicek.gif]

Seveda pa to ne pomeni, da boš tudi ovenela.....


Dokler me mlajši moški od mene še vedno kličejo gospodična, se glede tega še ne sekiram. [sm=smiley36.gif]




liliana -> RE: Greste v kino? (22.2.2015 15:04:47)


IZVIRNO SPOROČILO: petea


Dokler me mlajši moški od mene še vedno kličejo gospodična, se glede tega še ne sekiram. [sm=smiley36.gif]


A to tisti, tako mladi, ki še niso sposobni ločiti 30 letne ženske od 50 letne in potem to iz preventive naredijo, da te slučajno ne užalijo......?




petea -> RE: Greste v kino? (22.2.2015 17:15:08)

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: petea
Dokler me mlajši moški od mene še vedno kličejo gospodična, se glede tega še ne sekiram. [sm=smiley36.gif]


A to tisti, tako mladi, ki še niso sposobni ločiti 30 letne ženske od 50 letne in potem to iz preventive naredijo, da te slučajno ne užalijo......?


No, glede na njegovo delovno mesto in da je videl mojo osebno izkaznico, mislim, da že vsaj približno zna določiti, koliko sem stara ... [sm=smiley2.gif]
Pa sem še potem vedno bila gospodična ... [sm=smiley36.gif]




liliana -> RE: Greste v kino? (22.2.2015 19:07:33)

Saj....mogoče je pa mamon....in je tudi njegova mama še vedno gospodična in najlepša ženska na svetu....[sm=jezicek.gif]




petea -> RE: Greste v kino? (22.2.2015 20:00:45)

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Saj....mogoče je pa mamon....in je tudi njegova mama še vedno gospodična in najlepša ženska na svetu....[sm=jezicek.gif]


morda ... [sm=smiley2.gif]




liliana -> RE: Greste v kino? (22.2.2015 20:26:26)

Glej Petea....da ne boš slučajno narobe razumela......verjamem, da tudi ti dobro zgledaš......tudi Nicole Kidman in Cameron Diaz ful dobro zgledata.....samo kljub temu je opazovalcu jasno, da nimata več 25 let....[sm=jezicek.gif]




petea -> RE: Greste v kino? (22.2.2015 20:33:28)

liliana,
mi je čisto jasno, da nisem iz dneva v dan mlajša ... [sm=smiley36.gif]

no, upam pa, da še ne bom pretirano osivela prehitro [sm=jezicek.gif]




HuAnita -> RE: Greste v kino? (23.2.2015 11:01:40)

Ne grem gledat.
Skozi knjigo sem se pa, sploh skozi 3. del, komaj pretolkla - to se mi je nazadnje zgodilo pri knjigi esejev o ekonomiji. No, ve se, na čem kjjiga 'stoji', zgodba totalno 'pepelkasta', neverjetna, polna spolnih podrobnosti - a vseeno očitno prepričjiva za milijone 'razočaranih gospodinj'. Ampak vsak se sam odloči, kaj bo bral...
Mene pri vsem tem veseli, da ljudje sploh berejo! In če berejo pogrošno, pa naj, samo da BEREJO.
Okus se pa razvije po stotnjah prebranih knjig in posvetovanjih s frendicami (s podobnim okusom :-) ).




Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>