Greste v kino? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Stanislava_ -> Greste v kino? (11.2.2015 18:08:56)

Na 50 odtenkov sive?




In zakaj ne [sm=jezicek.gif]?




LuLu -> RE: Greste v kino? (11.2.2015 18:10:03)

ne, ker je v barvah [sm=smiley36.gif]




RIJA* -> RE: Greste v kino? (11.2.2015 18:53:15)

ne.
bom počakala, da mi ne gužva [sm=smiley36.gif]




mojcaziga -> RE: Greste v kino? (11.2.2015 19:03:38)

Ne.

Sem prebrala vse tri dele, ker sem pač bila zaradi bolezni kar nekaj časa v postelji in sem se kratkočasila z vsemi sortami knjig. Moram rečt, da če mi je bil prvi del še kolikor toliko ok, sta bila preostala dva dela kopija prvega. Točno si vedel kdaj bo kdo kaj rekel, kako se bo končalo,.... V glavnem meni dolgočasno in čisto nič privlačno in seksi.

Da pa si ne bom ogledala filma pa je glavni razlog ta, da so me običajno filmi v kolikor sem prej prebrala knjigo, razočarali. Bile so dve, tri izjeme in to je to. Pa glavna igralca sta mi nekako ne-simpatična [sm=smiley1.gif] in sem si vsaj Kristjana predstavljala popolnoma drugače, recimo bolj seksi [sm=smiley36.gif]

Ne pravim, da ga ne bom nikoli gledala, ampak bom počakala na kritike in pohvale [sm=smiley1.gif]

lp




biba85 -> RE: Greste v kino? (11.2.2015 19:20:07)

Ne, tudi mene knjige niso prepricale. Najboljsi je bil prvi del, ostalo pa tako tako. Tudi jaz sem si igralca predstavljala malo drugace[sm=smiley36. Pa tak pomp je okrog tega...




liliana -> RE: Greste v kino? (11.2.2015 19:56:52)

Jaz bom pa šla.....[sm=jezicek.gif] samo ne danes ponoči.......bom še nekaj dni počakala......

Čeprav mi je pa bil glavni igralec v nadaljevanki The Fall z brado veliko bolj seksi kot v filmu brez brade......in tam v nadaljevanki je onega psihopata odlično odigral.....

Prebrala sem pa vse tri knjige.....in sploh niso bile tako slabe....precej boljše kot pa ostale erotične knjige, ki so se masovno pojavile po 50 odtenkov sive.......




malaMravljica -> RE: Greste v kino? (11.2.2015 21:44:00)

jaz pa grem ze naslednji teden. Smo se zmenili, da gremo. Ampak sedaj vrtijo reklamo in on ni tak kot v knjigi, me je ze minilo, po moje bom razocarana.
Meni je bila knjiga fajn, ker me je zanimalo kaksen bo konec, bo on njo potegnu v svoj stil al ona njega v njen.
Sem pa zacela s to knjigo spet brat in v tujen jeziku, sem rekla, da bo zihr dobro za izboljsanje tujega jezika. Ja, kvecjemu v postelji vem kaksen nov izraz [sm=smiley36.gif]




RIJA* -> RE: Greste v kino? (11.2.2015 22:29:00)

a je še kdo ob vsej tej euforiji dobil občutek, da 80 % svetovnega prebivalstva v 90 % seksa v temi v misionarskem položaju [sm=zmeden.gif]




LuLu -> RE: Greste v kino? (11.2.2015 22:37:16)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

a je še kdo ob vsej tej euforiji dobil občutek, da 80 % svetovnega prebivalstva v 90 % seksa v temi v misionarskem položaju [sm=zmeden.gif]


bi prej rekla, da mogoče 80% tistih, ki so knjigo prebrali [sm=smiley36.gif]




enea -> RE: Greste v kino? (11.2.2015 22:50:29)

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

a je še kdo ob vsej tej euforiji dobil občutek, da 80 % svetovnega prebivalstva v 90 % seksa v temi v misionarskem položaju [sm=zmeden.gif]


a si ti gledala danes film na pop tv, ker ta del je bil prej tamle,... hahahaha [sm=zz_giggle.gif]

aja, kar se pa 50 odtenkov tiče, upam da me moj mož pelje na valentinovo pogledat,.... [sm=zz_inlove.gif]




LuLu -> RE: Greste v kino? (11.2.2015 22:53:54)

slabo mu kaže [sm=smiley36.gif]

4322 IMDb users have given a weighted average vote of 3.5 / 10
1621 37.5% 10
2172 50.3% 1

v povprečju ocene
Males 2029 2.2
Females 1432 6.6




RIJA* -> RE: Greste v kino? (11.2.2015 22:59:50)


IZVIRNO SPOROČILO: enea

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

a je še kdo ob vsej tej euforiji dobil občutek, da 80 % svetovnega prebivalstva v 90 % seksa v temi v misionarskem položaju [sm=zmeden.gif]


a si ti gledala danes film na pop tv, ker ta del je bil prej tamle,... hahahaha [sm=zz_giggle.gif]

aja, kar se pa 50 odtenkov tiče, upam da me moj mož pelje na valentinovo pogledat,.... [sm=zz_inlove.gif]

Ne, katerega?




liliana -> RE: Greste v kino? (12.2.2015 6:11:23)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

a je še kdo ob vsej tej euforiji dobil občutek, da 80 % svetovnega prebivalstva v 90 % seksa v temi v misionarskem položaju [sm=zmeden.gif]


Ja....samo ne v tej evforiji.....že pred izidom knjige......[sm=smiley36.gif]
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

bi prej rekla, da mogoče 80% tistih, ki so knjigo prebrali [sm=smiley36.gif]


Zakaj.....?




nejcko -> RE: Greste v kino? (12.2.2015 12:15:58)

Ne, filma ne bom gledala, kakor tudi knjig nisem prebrala.




enea -> RE: Greste v kino? (12.2.2015 12:19:14)

danes sem nekje prebrala, da je to samo prvi del trilogije, menda sta 2 in 3 del tudi že v delu[sm=bravo.gif]




ronja -> RE: Greste v kino? (12.2.2015 12:51:06)

Jaz bi šla rajši na 5o odtenkov njive. Pa tudi lubija bi veliko lažje tja zvlekla[sm=jezicek.gif]




nananaja -> RE: Greste v kino? (12.2.2015 16:56:28)


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Jaz bi šla rajši na 5o odtenkov njive. Pa tudi lubija bi veliko lažje tja zvlekla[sm=jezicek.gif]

No pri nas je tud tko ;)

Se je mož čudil, da je moj brat šel v gledališče, dokler ni izvedel, da so šli gledat Pižamo.




liliana -> RE: Greste v kino? (12.2.2015 17:12:13)


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Jaz bi šla rajši na 5o odtenkov njive. Pa tudi lubija bi veliko lažje tja zvlekla[sm=jezicek.gif]


A brez lubija pa ne moreš v kino.....?




malaMravljica -> RE: Greste v kino? (12.2.2015 17:16:54)

jaz njive res ne bi sla gledat v kino, jo imam eno mini doma in kot otroci smo mogli pomagat na veliki. Rajsi grem sivino gledat. Po filmu zacnem pa nek mega roman o 2 svetovni vojni brat, da ne bom tolk plehka, ceprav tko za umirit mozgane me tudi plehki romani ne motijo.




liliana -> RE: Greste v kino? (12.2.2015 17:20:41)

Jaz si tudi po kakem filmu na tv, recimo v rangu 4 poroke in pogreb ali pa Mama Mia grem takoj pogledat Odmeve ali pa kako okroglo mizo, kjer o bankah debatirajo.....da slučajno ne ostanem plehka......[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Še dobro, da imam na tvju funkcijo ogleda za nazaj......




malaMravljica -> RE: Greste v kino? (12.2.2015 17:23:55)

ja, tista funkcija za nazaj je zdej fajn, da jaz gledam kako ameriski otroci Tini Maze Zdravljico pojejo.

Liliana, kaj pa zdej kaj beres, kaj brez soli ali full presoljeno [sm=smiley36.gif]




liliana -> RE: Greste v kino? (12.2.2015 20:11:00)

Pocukrano......[sm=smiley36.gif]




ronja -> RE: Greste v kino? (12.2.2015 20:43:37)

Se je mož čudil, da je moj brat šel v gledališče, dokler ni izvedel, da so šli gledat Pižamo.
[sm=jezicek.gif]

A brez lubija pa ne moreš v kino.....?

Point there:D. Samo mam same mamice za prijateljice, pol jih ni od tu... in se nekak zelo redko spravimo skup v kino... Tudi malo dvomim, da bi me katera ravno ta film povabila gledat oz. da bi glih tega izbrala, ampak pustimo se presenetiti:). Moram priznat, da res že celo večnost nisem bila brez njega v kinu (po pravici povedano tudi že zeloo dolgo nisva bila v kinu, čeprav sva bila kar filmofila včasih)... Ampak si mi dala mislit, bo treba nekaj naredit z mojim družabnim življenjem:).




liliana -> RE: Greste v kino? (12.2.2015 21:52:42)

Jaz grem z možem tudi v kino....samo ne vedno.....in ga ne "mučim" z gledanjem "babjih" filmov, kot so recimo Dnevnik Bridget Jones, Seks v mestu, 50 odtenkov sive......in je obema lepo, njemu, da mu ni treba v kino, meni pa zato, da mi ni treba poslušati njegovih komentarjev ob gledanju filma....[sm=smiley36.gif]




ronja -> RE: Greste v kino? (12.2.2015 22:20:20)

haha, dobra[sm=jezicek.gif]. No, lubi je na splošno bolj zadovoljen, če jaz zbiram filme kot če jih on, res pa je, da ne zbiram romantičnih komedij... Se vedno otepa, če rečem, da zdaj mora pa on izbrat. Ampak dobro, da vem, da je to babji film. Sva ravno gledala, da bi lahko šla kaj v kino, ker pride dedi na obisk (prespat, jupi:)... Samo so zvečer samo še teli odtenki, pa praktično nič durgega:(. Bomo šli pa vsi skup enkrat v bližnji prihodnosti gledat 7. palčka, a to šteje?[sm=jezicek.gif]




Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>