Poskodba noska, 4 letnik (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


LenaNena -> Poskodba noska, 4 letnik (24.2.2015 20:39:25)


Zdajle me je pa cisto v nesiguro tole spravilo.

Sina je vceraj v vrtcu nekdo mocno udaril po nosku. Se ko sem ga prisla iskat je jokal. Menda je malo krvavel. Tako mi je on rekel. Od vzgojiteljice nisem zvedela nic. Bilo je videti kje od strani v zgornjem delu noska je priletelo in jamral je, da ga boli. Danes je kazal, da ga boli bolj v predelu sinusov in meni ni potegnilo...In se ponoci sem ga poslusala kako tezko diha skozi nos. In rekel mi je, da je nekaj hecno v nosku, da tudi ce hoce ven pihnit, noce nikamor...nosnice zaprte ostajajo.
Prej pa gre spat in mi spet pojamra, da ga boli nosek, kjer je dobil udarec. Potipam nosek po sredini, od zgoraj navzdol in se kar udre pod prsti. Kot ne bi bila kost vec ravna po sredini. Zgornji del noska je povrhu kar poravnan in ob straneh nekoliko oteceno. To mi je padlo v oci, ampak nisem sla za tem, da bi potipala nosek ze prej.

Je mozno, da je nosek res poskodovan? In da v vrtcu niso opazili? In da jaz do danes nisem? Tudi doma se je na trenutke cisto lepo igral vceraj in danes popoldne. Ker se je pritozeval tudi nad bolecinami v trebuhu sem mislila, da je kaka viroza na poti....

Ah, mi lahko prosim kako pametno recete na to temo? Kake izkusnje? Delam samo paniko brez potrebe?

Hvala.






cacaca -> RE: Poskodba noska, 4 letnik (24.2.2015 21:02:50)

Oj
Mi bi ga peljal pokazat...pa ne vem ce bi moj moz zdrzu tolko casa sploh ce bi bil prisoten jok..
Poleti se je nas ob jasku poskodoval brado...meni ni delovalo nic...kri se niti ni dober ustavila..moj ga je peljal k dezurnemu in je sin dobil dva siva....
Tko da mi bi sli do dr...in tud pr nas se je zgodl da noben nic ne vidi v vrtvu...




jaz_sem_jaz -> RE: Poskodba noska, 4 letnik (25.2.2015 4:51:35)

Pojdite do zdravnika, tu težko ugibamo, kakšno je stanje.




Stran: [1]