Boli me. Ali to pomaga? Izkušnje? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


Mateja35 -> Boli me. Ali to pomaga? Izkušnje? (4.3.2015 12:41:59)

Živjo,

zadnje čase so me zaradi sedečega dela v službi pričela boleti ramena in me skeli med lopaticami. Počutim se tudi nekako otrplo, zategnjeno, ali kako bi rekla. V glavem, tole s hrbtom je vedno slabše in slabše. Delala sem že neke vaje, ki sem jih dobila na internetu, a mi ne pomagajo [sm=smiley19.gif]

Sodelavka, ki je imela podobne težave oziroma njo je bolj mučil križ in glavoboli, mi je rekla, da je obiskala neko alternativo, kjer da so ji naredili en kratek poseg na vretencu in so ji težave izginile. Glavoboli menda že kar isti dan, križ nekoliko kasneje. Zdaj, jaz tega ne znam opisat, ker si ne predstavljam najbolje, kako to naredijo, zato je tukaj link, ki mi ga je poslala: http://atlasprofilax.weebly.com/

Prebrala sem dosti mnenj, ki pa so si deljena, glede tega. Zdaj me zanima, če kdo od vas to pozna in je bil?
Sodelavka mi govori, da naj se grem vsaj pogledat, ker slabše kot imam zdaj, mi ne more biti. Jaz sem malo skeptična do alternative, ponavadi kar raje vzamem tableto proti bolečinam in mine za določen čas. Ampak, če dobro premislim, to na dolgi rok ni neka rešitev [sm=zmeden.gif]

Hvala že vnaprej za mnenja.

M.




Stran: [1]