smčanje - mandeljni (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


pinkiponki -> smčanje - mandeljni (4.3.2015 14:12:26)

Mamice, prosim, pomagajte mi z izkušnjami. Moj 6letnik ima težave s smrčanjem, pa ne majhne, smrči zelo močno in včasih težje pride do sape. Pred dvema letoma sva dala ven žrelnico, pa ni čisto nič boljše. Na ORL nama je takrat rekla, da ima mandeljne sicer povečane, samo ne vidi nobene potrebe, da bi jih dali ven in da bo itak to prerasel. Sedaj nama je pa pediatrinja dala kar napotnico za mandeljne, ker jih ima povečane, saj je prehlajen....zanima me samo, če je kaj pomagalo pri smrčanju, da ste dali otroku ven mandeljne. Pri nas nima zaenkrat nobenih drugih težav, kot so angine, ušesa, govor.....
Hvala za pomoč :-)




LenaNena -> RE: smčanje - mandeljni (4.3.2015 23:34:58)

Zelo je pomagalo. Nic vec ne smrci, ni skozi preutrujen. Ne dela pavz pri dihanju.
Od odstranitve mandljev zivi(mo) veliko boljse.




skuštrana -> RE: smčanje - mandeljni (5.3.2015 12:18:01)

Jaz sem prebrsla mandelnji in smucanje pa mi ni hilo nic jasno ( se vidi da smo veliko na snegu zadnje case he he)

Mi smo dali ven mandeljne in zrelnico pri najstarejsi, je tudi full smrcala pa slisala je slabse ( to je povezano s povecano zrelnico). Imela je zelo povisane streptokoje v krvi , zarisce pa so bili mandeljni. Angino je imela samo enkrat. Nasi so operirali vse naenkrat in od takrat nima nobenih tezav vec. Najboljse da gres na pregled na orl pa ti bodo tam povedali kako in kaj, mogoce pa ne bo potrebe dajat mandeljne ven.




pinkiponki -> RE: smčanje - mandeljni (6.3.2015 7:51:57)

hvala punce za odgovore....




Stran: [1]