Prosim bodoče mamice za mnenje (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Michaelaa -> Prosim bodoče mamice za mnenje (8.3.2015 16:27:56)

Lepo vas prosim za mnenje. Zanima me ugnezditvena krvavitev,če je katera imela kako izgleda..Pri meni je namreč tako da imam menstruacije na 24-28 dni. Delala sem O teste tako da sem vedela kdaj imam ovulacijo. Po 6 dnevih se mi je na hlačkah pojavil svetlo roza izcedek.Bilo ga je malo,zdaj tretji dan še vedno ampak zelooo malo.Do menstruacije imam še 11 dni. Boli pa me v spodnjem delu trebuha oz so zelo neprijetnosti....Je to mogoče vgnezditvena? Oz kako je izgledala pri vas. Hvala punce




Anonimen -> RE: Prosim bodoče mamice za mnenje (9.3.2015 8:37:25)

Dihaj... Veš, koliko je 11 dni? Več kot 1/3 ciklusa? Si ovulacijo že imela? Pred tremi tedni, če prav računam? Preživeti moraš teh 11 dni- če boš zanosila, bo test pozitiven, če ne, pa žal- več sreče prihodnjič. Tukaj punce žal nisemo vedeževalke, da bomo vedele, kaj bo čez 11 dni- rdečka ali plus?

Jaz sem 2x zanosila in nikoli nisem imela vgnezditvene krvavitve.




Anonimen -> RE: Prosim bodoče mamice za mnenje (9.3.2015 8:37:57)


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Dihaj... Veš, koliko je 11 dni? Več kot 1/3 ciklusa? Si ovulacijo že imela? Pred tremi tedni, če prav računam? Preživeti moraš teh 11 dni- če boš zanosila, bo test pozitiven, če ne, pa žal- več sreče prihodnjič. Tukaj punce žal nisemo vedeževalke, da bomo vedele, kaj bo čez 11 dni- rdečka ali plus?

Jaz sem 2x zanosila in nikoli nisem imela vgnezditvene krvavitve.


Popravek: tremi dnevi, ne tedni




lostan -> RE: Prosim bodoče mamice za mnenje (9.3.2015 9:11:09)

Pozdravljena,jaz sem sedaj,v četrti nosečnosti (zadnja je bila pred 14 leti)[sm=smiley36.gif] imela prvič vgnezditveno krvavitev.. Mi je bilo zelo nenavadno, oz.sem si predstavljala, da očitno ni uspelo in da bo sledila menstranica..krvavitev je bila tk,slabo,malo roza rjavega izločka.. Ja,tudi jaz sem imela to vgnezditveno krvavitev kr kmalu,10,11 dan po zadnji menstruaciji..sedaj sem v 21 tednu nosečnosti, brez težav [sm=bravo.gif].tako da upaj,mogoče ni nič izgubljenega.. [sm=bravo.gif] drži se [sm=nosecka.gif]




Stran: [1]