RE: II pričakujemo aprila 2015 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


MauMow -> RE: II pričakujemo aprila 2015 (23.3.2015 7:30:04)


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Punce dobro jutro .. pa je ponedeljek .. upam, da ste maksimalno izkoristle vikend ...
Zanima pa me, kako pa približno veste kdaj ovulirate .. a mate kakšne simptome?


Krči ene 5 dni, tako zelo zelo močni vmes. Polno izcedka. In pa velika velika želja po [sm=sloncek.gif]




Janchek81 -> RE: II pričakujemo aprila 2015 (23.3.2015 7:30:42)

Zanimivo .. k jst mam samo beli tok, drgač pa drugo pa nč ... [sm=smiley1.gif]




MauMow -> RE: II pričakujemo aprila 2015 (23.3.2015 7:31:25)

Jaz včasih nič mela kakršnih koli problemov od operacije 9 let nazaj pa čutim.




Janchek81 -> RE: II pričakujemo aprila 2015 (23.3.2015 7:33:47)

Men so edin rekl, da kao po porodu bom pa vedla kdaj mam O .. pa se zadeva ni nč spremenila [sm=smiley36.gif]




MauMow -> RE: II pričakujemo aprila 2015 (23.3.2015 7:37:10)

Meni niso pred operacijo nič rekli ampak po njen sedaj vedno čutim orng.




Janchek81 -> RE: II pričakujemo aprila 2015 (23.3.2015 7:38:57)

No sj midva itak na 2 dni sexava, če ne že vsak dan [sm=smiley36.gif] sam tko mi je zanimivo, ker ponavad mam potrebo po sexu ( res uno na polno ) takoj po [sm=hudicek1.gif] oz. ko jo je konec [sm=smiley36.gif]




perla* -> RE: II pričakujemo aprila 2015 (23.3.2015 8:49:21)

Jaz bi najrajš imela svoj ultrazvok doma! [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Da bi vedela zakaj se gre tam spodaj. [sm=jezicek.gif] Tako bi bila zihr glede O.
Vsakič je malo drugače, včasih nisem niti pozorna. Zadnje mesece spremljam sluz. O testi itak skoz. in je zanimivo da na par mesecev namesto 15. dan pridem do 18. dne ko je O. Špikanje in ostalo pa raje odmislim, ker se mi zdi, da je velik v moji glavi. Danes sem 16. dan, test je bil včeri pozitiven. Sva se cel vikend imela rada [sm=smiley36.gif]




She1 -> RE: II pričakujemo aprila 2015 (23.3.2015 8:50:31)

Pozdravljene, II pričakujem okrog 20.4. :P




Janchek81 -> RE: II pričakujemo aprila 2015 (23.3.2015 8:52:41)


IZVIRNO SPOROČILO: perla*

Jaz bi najrajš imela svoj ultrazvok doma! [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Da bi vedela zakaj se gre tam spodaj. [sm=jezicek.gif] Tako bi bila zihr glede O.
Vsakič je malo drugače, včasih nisem niti pozorna. Zadnje mesece spremljam sluz. O testi itak skoz. in je zanimivo da na par mesecev namesto 15. dan pridem do 18. dne ko je O. Špikanje in ostalo pa raje odmislim, ker se mi zdi, da je velik v moji glavi. Danes sem 16. dan, test je bil včeri pozitiven. Sva se cel vikend imela rada [sm=smiley36.gif]


Ne, sj pravm, midva drgač vsak dan sexava, če pa že ne, pa na vsake 2 dni ... samo vseen mi je bla to od nekdej misija nemogoče [sm=smiley36.gif] res ne poznam svojga telesa ... sploh pa nimam nbenih krčev in nč, sploh ne čutm špikanja kot ene ženske .. sam sluz je, pa še to jo je tok minimalno, da vdno pri sexu uporabiva lubrikant gel ...[sm=smiley36.gif]




MauMow -> RE: II pričakujemo aprila 2015 (23.3.2015 8:52:52)


IZVIRNO SPOROČILO: perla*

Jaz bi najrajš imela svoj ultrazvok doma! [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Da bi vedela zakaj se gre tam spodaj. [sm=jezicek.gif] Tako bi bila zihr glede O.
Vsakič je malo drugače, včasih nisem niti pozorna. Zadnje mesece spremljam sluz. O testi itak skoz. in je zanimivo da na par mesecev namesto 15. dan pridem do 18. dne ko je O. Špikanje in ostalo pa raje odmislim, ker se mi zdi, da je velik v moji glavi. Danes sem 16. dan, test je bil včeri pozitiven. Sva se cel vikend imela rada [sm=smiley36.gif]


Je moj rekel daj odmisli, pa sem rekla pa daj ti če ti rata, če me pa tk zvija ko je okoli O [sm=jezicek.gif]. Sem mu pa rekla da bi en mesec prez testov, sam bo treba bit en čink bolj priden, pa reče ne.... Ti kar delaj res sam meni ne povej pa sam pripravi kaj ko bo treba [sm=jezicek.gif]

O je pri meni vedno okoli 16-19 dneva. Edino po splavu je prišla že 13 dan.




MauMow -> RE: II pričakujemo aprila 2015 (23.3.2015 8:54:00)


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: perla*

Jaz bi najrajš imela svoj ultrazvok doma! [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Da bi vedela zakaj se gre tam spodaj. [sm=jezicek.gif] Tako bi bila zihr glede O.
Vsakič je malo drugače, včasih nisem niti pozorna. Zadnje mesece spremljam sluz. O testi itak skoz. in je zanimivo da na par mesecev namesto 15. dan pridem do 18. dne ko je O. Špikanje in ostalo pa raje odmislim, ker se mi zdi, da je velik v moji glavi. Danes sem 16. dan, test je bil včeri pozitiven. Sva se cel vikend imela rada [sm=smiley36.gif]


Ne, sj pravm, midva drgač vsak dan sexava, če pa že ne, pa na vsake 2 dni ... samo vseen mi je bla to od nekdej misija nemogoče [sm=smiley36.gif] res ne poznam svojga telesa ... sploh pa nimam nbenih krčev in nč, sploh ne čutm špikanja kot ene ženske .. sam sluz je, pa še to jo je tok minimalno, da vdno pri sexu uporabiva lubrikant gel ...[sm=smiley36.gif]


Kateri gel? Pazi da je na vodni osnovi.... Midva tudi morava ampak preberem da je na vodni - on iz Millerja piše da je. Ker drugi uničujejo semenčece




Janchek81 -> RE: II pričakujemo aprila 2015 (23.3.2015 8:55:46)


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: perla*

Jaz bi najrajš imela svoj ultrazvok doma! [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Da bi vedela zakaj se gre tam spodaj. [sm=jezicek.gif] Tako bi bila zihr glede O.
Vsakič je malo drugače, včasih nisem niti pozorna. Zadnje mesece spremljam sluz. O testi itak skoz. in je zanimivo da na par mesecev namesto 15. dan pridem do 18. dne ko je O. Špikanje in ostalo pa raje odmislim, ker se mi zdi, da je velik v moji glavi. Danes sem 16. dan, test je bil včeri pozitiven. Sva se cel vikend imela rada [sm=smiley36.gif]


Ne, sj pravm, midva drgač vsak dan sexava, če pa že ne, pa na vsake 2 dni ... samo vseen mi je bla to od nekdej misija nemogoče [sm=smiley36.gif] res ne poznam svojga telesa ... sploh pa nimam nbenih krčev in nč, sploh ne čutm špikanja kot ene ženske .. sam sluz je, pa še to jo je tok minimalno, da vdno pri sexu uporabiva lubrikant gel ...[sm=smiley36.gif]


Kateri gel? Pazi da je na vodni osnovi.... Midva tudi morava ampak preberem da je na vodni - on iz Millerja piše da je. Ker drugi uničujejo semenčece


Skoz itga uporabljam .. ne vem , če je na vodni osnovi [sm=smiley36.gif] sm tud prejšnjič vedno s tem tud zanosila [sm=smiley36.gif] ker pač enostavno brez gela skor nikol ne morm sexat, ker nimam sploh nč vlažnosti spodej [sm=zmeden.gif]




perla* -> RE: II pričakujemo aprila 2015 (23.3.2015 8:57:19)

O moj Bog, jst imam pa vedno poplavo spodaj [sm=smiley36.gif] upam, da ta poplava ne odnese vseh semenčec in zato ne rata! [sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




MauMow -> RE: II pričakujemo aprila 2015 (23.3.2015 8:58:08)


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: perla*

Jaz bi najrajš imela svoj ultrazvok doma! [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Da bi vedela zakaj se gre tam spodaj. [sm=jezicek.gif] Tako bi bila zihr glede O.
Vsakič je malo drugače, včasih nisem niti pozorna. Zadnje mesece spremljam sluz. O testi itak skoz. in je zanimivo da na par mesecev namesto 15. dan pridem do 18. dne ko je O. Špikanje in ostalo pa raje odmislim, ker se mi zdi, da je velik v moji glavi. Danes sem 16. dan, test je bil včeri pozitiven. Sva se cel vikend imela rada [sm=smiley36.gif]


Ne, sj pravm, midva drgač vsak dan sexava, če pa že ne, pa na vsake 2 dni ... samo vseen mi je bla to od nekdej misija nemogoče [sm=smiley36.gif] res ne poznam svojga telesa ... sploh pa nimam nbenih krčev in nč, sploh ne čutm špikanja kot ene ženske .. sam sluz je, pa še to jo je tok minimalno, da vdno pri sexu uporabiva lubrikant gel ...[sm=smiley36.gif]


Kateri gel? Pazi da je na vodni osnovi.... Midva tudi morava ampak preberem da je na vodni - on iz Millerja piše da je. Ker drugi uničujejo semenčece


Skoz itga uporabljam .. ne vem , če je na vodni osnovi [sm=smiley36.gif] sm tud prejšnjič vedno s tem tud zanosila [sm=smiley36.gif] ker pač enostavno brez gela skor nikol ne morm sexat, ker nimam sploh nč vlažnosti spodej [sm=zmeden.gif]


Isti problem... Moja je v pravem stanju šele po tem ko je že zdavnaj fertik vse.... [sm=jezicek.gif]




MauMow -> RE: II pričakujemo aprila 2015 (23.3.2015 8:58:38)


IZVIRNO SPOROČILO: perla*

O moj Bog, jst imam pa vedno poplavo spodaj [sm=smiley36.gif] upam, da ta poplava ne odnese vseh semenčec in zato ne rata! [sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


To je samo odlično za plavalce.




Janchek81 -> RE: II pričakujemo aprila 2015 (23.3.2015 8:58:53)


IZVIRNO SPOROČILO: perla*

O moj Bog, jst imam pa vedno poplavo spodaj [sm=smiley36.gif] upam, da ta poplava ne odnese vseh semenčec in zato ne rata! [sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] kok si me nasmejala ...
Jaz pa NIČ od nič .. sj k grem na WC mam sluz, ki se tud vleče, ker tko ugotavljam kdaj so resnično UNI dnevi ane .. sam ko pride do igranja, sexa ... pa je treba vedno namazat .. ponavad namaževa res bore malo, samo, da je mal vlažno, sj pol se pa tud sama tamala navlaži tekom sexa [sm=smiley1.gif]




She1 -> RE: II pričakujemo aprila 2015 (23.3.2015 8:59:33)

Jaz tudi šele par let sedaj opažam (stara sem 28) špikanje par dni pred ovulacijo in sluz, včasih je več dni opazna, včasih le kak dan ... kupila sem si zdaj oni mikroskop pa bom s tistim delala, ker ti testi preveč stanejo, če bi ji npr. delala vsak dan 2x ...




Janchek81 -> RE: II pričakujemo aprila 2015 (23.3.2015 9:00:23)


IZVIRNO SPOROČILO: She1

Jaz tudi šele par let sedaj opažam (stara sem 28) špikanje par dni pred ovulacijo in sluz, včasih je več dni opazna, včasih le kak dan ... kupila sem si zdaj oni mikroskop pa bom s tistim delala, ker ti testi preveč stanejo, če bi ji npr. delala vsak dan 2x ...


Sj ta mikroskop FUL priporočajo, ker deluje na osnovi sline ... [sm=smiley1.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (23.3.2015 9:06:32)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Janchek81 -> RE: II pričakujemo aprila 2015 (23.3.2015 9:11:38)


IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

No sj midva itak na 2 dni sexava, če ne že vsak dan [sm=smiley36.gif] sam tko mi je zanimivo, ker ponavad mam potrebo po sexu ( res uno na polno ) takoj po [sm=hudicek1.gif] oz. ko jo je konec [sm=smiley36.gif]


Jst tut takrat! [sm=smiley36.gif] Najslabs sem razpolozena tik pred [sm=hudicek1.gif]..
Jst ovulacij ne cutim, vsaj opazila nisem kakih ponavljajocih se dogodkov, ki bi nakazovali ovulacijo. Sluz pa kokr kdaj, spremljam ne, sam vcasih opazim kak vecji kos lepljive sluzi, pa se to samo v zadnjih mesecih, prej pa nikoli.. [sm=zmeden.gif]



Ja, jst tud to opazim npr ko grem na wc in se obrišem, vidm sluz, pač en 'pljunek' in pol v tistem dnevu maybe še 1x al pa največ 2x in je to to ... navlažena sm tud takoj po [sm=hudicek1.gif], pri sexu ane ... tko, da takrt ne rabva lubrikanta, pol pa vedno [sm=smiley36.gif] sj drgač gor piše, da to zavira zanositev .. sam WTF .. če sm 2x zanosila že z uporabo le-tega [sm=jezicek.gif]




Marčevka2010 -> RE: II pričakujemo aprila 2015 (23.3.2015 9:13:40)

Mene pa precej špika po jajčnikih. Ta mesec me je kar konkretno, da sem se kar zvijala na trenutke. [sm=zmeden.gif]




MauMow -> RE: II pričakujemo aprila 2015 (23.3.2015 9:15:16)


IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Mene pa precej špika po jajčnikih. Ta mesec me je kar konkretno, da sem se kar zvijala na trenutke. [sm=zmeden.gif]


Poznano.... Ampak rezultata še vedno ni. Očitno moram biti preko glave z delom zaposlena in pa niti časa za spat imeti da se bo kaj prijelo




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (23.3.2015 9:26:58)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




MauMow -> RE: II pričakujemo aprila 2015 (23.3.2015 9:29:18)


IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen


IZVIRNO SPOROČILO: perla*

O moj Bog, jst imam pa vedno poplavo spodaj [sm=smiley36.gif] upam, da ta poplava ne odnese vseh semenčec in zato ne rata! [sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Pri meni je tudi poplava tam spodaj [sm=smiley9.gif] v glavnem je dovolj ze, da samo pomislim na seks, takrat ponavadi jst napadam mojga, ki je glih kontra naravnan kar se potreb tiče, samo na sreco se ga da hitro spravit 'in the mood' [sm=smiley36.gif] ko pa on rine vame, pa jaz nisem pri volji, mu pa ne pustim blizu, dokler me ne navlazi, pa je tut ze ugotovil par trikcev, ki delujejo in potem akcija.. V tistem tut jst iz 'pejt stran' presaltam na 'kaj se cakas' [sm=jezicek.gif] [sm=smiley36.gif]


Jaz sem lahko res noro noro zagreta za vse samo vseeno ni dovolj vlažnosti.... In je moja G rekla da vsi pač nimajo in da itak priporoča potem gel. In res je zakon, brez njega ne grema nikamor.




perla* -> RE: II pričakujemo aprila 2015 (23.3.2015 9:29:54)


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Mene pa precej špika po jajčnikih. Ta mesec me je kar konkretno, da sem se kar zvijala na trenutke. [sm=zmeden.gif]


Poznano.... Ampak rezultata še vedno ni. Očitno moram biti preko glave z delom zaposlena in pa niti časa za spat imeti da se bo kaj prijelo


Sporoči, če deluje! [sm=smiley36.gif] Sva vmes že poroko imela, se stokrat selila, norišnica v službi...nič! In do obdobij, ko je bilo vse mirno, sem cel cajt lahk meditirala [sm=smiley36.gif]....nič! [sm=zmeden.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>