vročina po operaciji slepiča (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


acidos -> vročina po operaciji slepiča (17.3.2015 13:49:52)

Zaradi bolečin v trebuhu smo v četrtrek peljali 5 letno hčerko pediatrinji nakar nas je napotila v bolnišnico jesenice in zaradi vnetega slepiča ji pri tem tudi odstranili. Naslednji dan je odlično okrevala čeprav ni imela apetita in je slabo kaj pojedla. Mislili smo da v soboto bo dobila odpusnico, ki pa se je na žalost stanje poslabšalo z povečano telesno temperaturo 38,5. Teperaturo so ji zbijali z sirupom in z pomočjo infuzije ker so mnjenja da gre za virozo. Preverili so ji tudi kri da ni slučajno kaj v zvezi operacije slepiča ampak so izvidi bili čisto uredu, rana na trebuščku je tudi uredu in trebušček je tudi mehak tepperatura pa še vedno prisotna zato smo v ponedeljek dobili tudi odpusnico in rekli če ne bo uredu naj jo peljemo pediatru. Danes v torek je še vedno prisotna temperatura (37,5-38,5) in bolečina v trebuhu in tudi apetita še vedno nima tko da sploh več nisem pameten kaj bi bil lahko vzrok tega. Najbolj me skrbi da ni kaj narobe v povezavi z operacijo. Popoldne gremo tudi k pediatrinji da vidimo kaj bo rekla, ker mi je malo čudno da bi 4 dni bila prisotna temperatura zaradi viroze. Zanima me vaše mnenje, kaj vi mislite o vsem tem in kaj bi lahko bilo




Stran: [1]