lefery acr krema (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


mala zirafa -> lefery acr krema (24.3.2015 14:07:26)

Ali res verjamete v to?ima kdo izkušnje z njo?
http://lefery-galerija.com/lepota/lefery-28-day-formula-n-nh/




Hope2 -> RE: lefery acr krema (24.3.2015 14:46:23)

ne verjamem nobeni kremi, se najmanj proti celulitu in gubam.

Res ne vem na kom delajo raziskave, ker se nobena do zdaj ni pomagala. Al sem pa jaz izvenserijska[sm=zmeden.gif]




LuLu -> RE: lefery acr krema (24.3.2015 17:31:51)

ne verjamem. Nasploh takim oglasom, ki so prej in potem in podobne slike. Že videno nategovanje kupcev.
Verjamem pa ZPS testu, ki je pokazal, da je Lidlova krema proti gubam še najboljša od vseh Nivej, Višijev.... ampak še vedno ne dela čudežev, so povdarili.
Sem si Lidlovo kupila, meni proti pričakovanju odgovarja pa imam kar mešano kožo na obrazu in si le tu pa tam namažem z Niveo Soft, ki je preverjeno že več kot 20 let v kopalnici moje mame, ki ima bolj resne težave s kožo in ji ta krema odgovarja. Njena koža je pa lepša od marsikatere ženske, ki je 30 let mlajša od nje.
Že več kot 10 let ne padam na te nove kreme... razen Lidlove [sm=smiley1.gif] So me kupli, ker je cena nekje 2,50€
Četudi mi ne bi odgovarjala, bi jo brez slabega filinga vrgla v koš.




LuLu -> RE: lefery acr krema (24.3.2015 17:34:46)

ja.. je za čisto mickeno manj viden celulit zato, ker sem en čas laufala. Krema mi nobena ni pomagala. Vem, da si želiš boljši odgovor, da bo 40€ rešil vse težave, vendar... žal [sm=smiley36.gif]




JozicaH -> RE: lefery acr krema (24.3.2015 22:52:17)

V par primerih na tej spletni strani je ista fotka sfotošopirana. Npr. sivolasega starejšega gospoda... (popolnoma enaka frizura, do najmanjših kodrčkov) in nekaj detajlov oči, ustnic... Kot bi si delali norce iz človekove naivnosti...




mala zirafa -> RE: lefery acr krema (27.3.2015 11:32:20)

Se mi je kar zdelo.Seveda je ne bom naročila.Sedaj uporabljam od diadermine iz Mullerja in mi še kar odgovarja.Manj sonca manj gubic[sm=smiley1.gif]




Stran: [1]