Krstni boter - kaj kupiti? (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Poroka, krst, obletnice ...



Sporočilo


kimmii -> Krstni boter - kaj kupiti? (21.9.2005 14:05:56)

Kaj kupiti kot botrca za krst punčkici.

Hvala




CIPRESA -> RE: Krstni boter - kaj kupiti? (21.9.2005 14:13:54)

Verižico ki ji bo lahko celo življenje v spomin. To sem jaz kupila mojemu nečaku. Meni se zdi lep spomin.




dejčka2 -> RE: Krstni boter - kaj kupiti? (21.9.2005 14:14:20)

Svečo, prtiček, oblačilo in verižico z križcem, taka je pač pri nas navada.Aja, pa torto.




Anonimen -> RE: Krstni boter - kaj kupiti? (21.9.2005 14:17:33)

Pri nas pa verižico, svečo, prtiček in pa torto.




lex -> RE: Krstni boter - kaj kupiti? (21.9.2005 14:21:58)

Nam je boter prinesel svečo, prtiček in verižico, torto sem pa sama spekla. Oblekla pa sem ga v bele hlače, zelen body in jopico bele barve (vse sem dobila kot darilo ob rojstvu) in ker je bilo full vroče sem ga takoj preoblekla ko smo prišli domov.

Mu je pa vsak od povabljenih nekaj malega kupil - za spomin.




sezam -> RE: Krstni boter - kaj kupiti? (21.9.2005 21:53:40)

Pri nas je pa boter kupil svečo in verižico, botra pa prtiček in zapestnico.




puncica -> KRST (22.9.2005 7:43:43)

Pri nas boter kupi svečo prtiček, dobila pa je še zlato verižico s križkom, jaz kot dojenček sem dobila pa zapestnico




rija -> RE: Krstni boter - kaj kupiti? (26.9.2005 21:39:45)

Jaz pa bom raje kot verižico odprla varčevalni račun za štipendijo. Svečo, prtiče in torto pa itak.




Pupica -> RE: Krstni boter - kaj kupiti? (27.9.2005 22:09:29)

Odvisno...ali boš sama, ali imaš še botra. Tiia je dobila uhančke, zapestnico in ogrilco z obeskom. Pa še vse malenkosti, ki smo jih rabili (konfete, pletenko,album,porcelanasto punčko kot spomin) sta priskrbela botra.
Sicer pa ni nujno, daš toliko kot lahko. Jaz sme skoz govorila, da ne bodo kaj velikega kupovali. ampak vem, da je obema botrci in botru ful pomenilo, da sta lahko botra.Tako da se nisem preveč jezila[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




MB -> RE: Krstni boter - kaj kupiti? (4.11.2005 20:43:29)

Zanima me, kako se je izšlo z odprtjem varčevalne knjižice. To sem tudi sama hotela storiti, vendar lahko samo starši odprejo varčevalni račun tako na SKB kot na NLB. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] V bistvu bi moral biti nekdo od staršev zraven, tega pa niso hoteli storiti (kao preveč).




b.nika -> RE: Krstni boter - kaj kupiti? (4.11.2005 20:56:49)

Najinem sinu sta stara mama in ata sama odprla račun pri ljubljanski banki-vsak mesec jima trgajo iz računa in direktno nakazujejo na sinov račun.Mož je moral dati samo osebno izkaznico-da je pooblaščen, drugih opravkov pa nisva imela.




vesna.com -> RE: Krstni boter - kaj kupiti? (4.11.2005 22:52:55)

Lahko ji na pošti odpreš hrčkovo knjižico,luštna zadeva.Gor da pa lohk kolikor hočeš oz. lahko.




KODA -> RE: Krstni boter - kaj kupiti? (4.11.2005 22:56:37)

Naš je od botrice dobil ful lepo zapestnico,ki mu bo lep spomin.




Anonimen -> RE: Krstni boter - kaj kupiti? (7.11.2005 11:38:10)

Jaz sem bila dvakrat krstna botrca punčkama. Kupila sem svečo, prtiček, oblačilo, verižico s križcem, album, kakšno posebno lepo igračo zraven, pa še potem po krstnem obredu doma za preoblečt in seveda torto. Vse to je (baje) v navadi.
Pa še mi je sestrina tašča pred tem naštevala, kaj vse druge botrce in botri (predvsem v njihovi žlahti) kupujejo (od otroškega vozička dalje ... )  ...   Sama res več nisem zmogla.




tijana -> RE: Krstni boter - kaj kupiti? (7.11.2005 11:44:03)

hranilne knjigice se mi zdijo čudovota ideja. seveda če potem starše ne "oropajo" teh knjižic. moj sin pa je dobil od botrice zlato verižico z obeskom, pravzaprav dvema. lep spomin.




Stran: [1]