polip na materničnem vratu (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


sivko -> polip na materničnem vratu (16.4.2015 15:46:00)

Pozdravljene!Sem v 15 tednu nosečnosti in imam polip na materničnem vratu.Dvakrat sem že krvavela,bila tudi v bolnici.Pravijo da se to ne odstranjujejo v nosečnosti.Zanimame če je imela katere podobne izkušnje kot jaz in kako je potekala nosečnost.Hvala za odgovore..




šrimpf -> RE: polip na materničnem vratu (2.5.2015 9:45:15)

tudi jaz sem imela polip v prvi nosečnosti, res se tega ne odstranjuje med nosečnostjo, sem pa celo nosečnost imela rahle krvavitve, spolni odnosi so bili prepovedani, drugega pa nič takega. porod se je sicer začel spontano, končal pa se je s carskim rezom zaradi zastoja, tako da se s polipom niti niso ukvarjali. po nosečnosti pa je polip sam izginil




sivko -> RE: polip na materničnem vratu (14.5.2015 11:49:15)

O..hvala za odgovor...sem že obupala,da mi nobena ne bo odgovorila zato sem se še bolj razveselila tvojih informacij..[sm=bravo.gif]Imam pa še vprašanja zanima me če ti je delau gin.morfologijo..moj namreč ne ve če bi mi delau vaginalni ultrazvok..strah ga je da bi zakrvavela..jaz sem zdaj v 17 tad.in nisem krvavela imam pa skoz izcedek..v katerem tednu si rodila? Si imela strogo mirovanje..hvala še enkrat..[sm=smiley1.gif]




šrimpf -> RE: polip na materničnem vratu (14.5.2015 15:14:57)

vaginalni pregled je bil samo prvi, potrditveni, vse ostale preglede, vključno z morfologijo, mi je ginekologinja naredila čez trebuh. strogega mirovanja nisem imela, sem hodila do konca v službo, rodila sem pa v 42. tednu, torej 8 dni čez rok. izcedki so bili pa pri meni tudi kar stalno prisotni.




sivko -> RE: polip na materničnem vratu (14.5.2015 15:34:49)

Hvala ..




Stran: [1]