razlike in tašča (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družina in partnerski odnosi



Sporočilo


AlejaNi -> razlike in tašča (24.4.2015 16:01:49)

Bi imele odnos s taščo, če bi v fazi selitvi in 4 mesečni nosečnosti slišale tole:
Kaj je pa otroka treba? (z možem sva srečno poročena in se super razumeva)
Jaz njunih otrok ne bom pazila!
Saj ona vse ima, kaj sem pa jaz imela?
Kar tja naj gredo in naj tam otroke vzgajajo!
Zakaj bi pa morali oni biti pri nas, če hčera ne živi tukaj? (živeli smo še prej v njuni hiši zgoraj, hčera je priženjena v drug kraj).
Vse to sem enkrat slišala iz drugega prostora.
Ko se je rodila vnukinja, jo tudi po nekaj mesecev ni videla. (živi 4 km stran).Stiki ji tudi nikoli niso bili onemogočeni. A vedno smo poslušali le o drugih vnukih. Nikoli se z vnukinjo ne igra, nikoli ne izrazi željo, da bi preživela kaj časa skupaj- že zaradi sebe ali pač?
Njeni kolegi za sina sploh ne vedo, da ima otroka, pa je star že dve leti in pol. Da ne govorim, da nas nikoli ne vidi.

Ker je mene z izjavami zelo prizadela (trudila sem se maksimalno za čim boljši odnos), še posebej pa vse nas z delanjem razlik in ignoranco, enostavno že leto dni nisem bila na obisku, mi na misel ne pride sploh it, ali imeti kakršnekoli posebne stike z njo.
Verjetno le upam, da bi bil odnos lahko boljši- naivno, ni mi všeč ,da je tako, verjetno se ne da nič spremeniti, vendar smo ubrali precejšnjo distanco. Mir je, vendar....bi lahko storili kako drugače?




bskrle -> RE: razlike in tašča (24.4.2015 16:11:28)

Pojma nimam.
Naj se tvoj mož pogovori z mamo.




AlejaNi -> RE: razlike in tašča (24.4.2015 16:13:15)

Ja, tudi to je že poskusil.
Sprememb ni bilo.

lp




ronja -> RE: razlike in tašča (24.4.2015 20:43:59)

Ker je njegova mama, je najboljše, da se on odloči - ker ti greš tja zaradi njega, ne zaradi nje. Če si on ne želi hodit, pa ne bi silila. Bi bila pa previdna, kaj si res želi.




Stran: [1]