kje bi dobila.. (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


mini86 -> kje bi dobila.. (2.5.2015 18:31:46)

sin je čisto nor na mikroskop in raziskovanje stvari..
zraven mikroskopa so še take fajn okrogle posodice ki so prozorne da se vidi skozi..

pa smo šli danes na en piknik in sem predlagala da odnese te posodice, pinceto in stvari za raziskovanje živali sabo..itak je bila žurka da ni večje, ampak je bilo na kupu 5 otrok in so vse nekje pustili..
domov smo prinesli 2 stvari od šestih:(

seveda imam jaz slabo vest ker bi lahko to predvidela in tako je sin nekako "zaradi mene" brez stvari za v skovček os mikroskopa..

zdj me pa zanima ali kdo ve kje bi lahko dobila kakšne take prozorne posodice, iste mi je jasno da ne bom dobila nikjer:(




asyka -> RE: kje bi dobila.. (2.5.2015 18:50:41)

Verjetno mislis petrijevke (poguglaj ce je prava zadeva ker pisem preko mobizrla pa nr motem dati slikce). Lahko probas v kaksnem sanalaborju (stekla za mikroskopirna stekla vem da imajo) ali pa kaksno podjetje za opremo laboratorijev. Mogoce bi tukaj na fb lahko ronja kaj pomagala in kaksno priskrbela :) pa tudi ce poznas koga drugega na kaksnem naravoslovnen faksu




ronja -> RE: kje bi dobila.. (2.5.2015 18:52:16)

Vprašaj v Sanolaborju oz. preglej njihov laboratorijski katalog, je na netu.




mini86 -> RE: kje bi dobila.. (2.5.2015 18:52:47)

te so steklene-predvidevam, jaz bi tiste ki so bolj kot kozarček samo veliko manše..kot kak valj za zapret




mini86 -> RE: kje bi dobila.. (2.5.2015 18:53:31)

upam da najdem ker me bo kljub veselju ki so ga imeli v gozdu požrlo od slabe vesti[sm=smiley13.gif]




mini86 -> RE: kje bi dobila.. (2.5.2015 18:55:39)

čene druzga mu bom kupila te lončke za urin, čeprav so veeeliko večje od tistega kar je imel




ronja -> RE: kje bi dobila.. (2.5.2015 23:18:33)

Sanolabor ima svašta plastičnih lončkov, v Lj. si jih nekaj lahko ogledaš tudi v trgovini, večina je pa na netu. Petrijevke so pa lahko steklene ali pa plastične.




liliana -> RE: kje bi dobila.. (3.5.2015 8:40:52)

http://www.jecnik.si/?oddelek=4&NazivOddelka=Pove%E8evalne%20lupe,%20opazovalne%20posodice,%20mikroskopi&pododdelek=5393




Stran: [1]