To bi rada videla pri nas.... (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Frodo Bisagin -> To bi rada videla pri nas.... (6.5.2015 10:29:11)

Da smo si vsi enaki .... tudi za pajke:

[img]http://shrani.si/f/2L/tW/1m2jrcKp/1/nekoruptivnost.jpg[/img]




ronja -> RE: To bi rada videla pri nas.... (6.5.2015 10:37:46)

Kaj za en avto pa daje gor? Policijski?




Frodo Bisagin -> RE: To bi rada videla pri nas.... (6.5.2015 20:56:35)


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Kaj za en avto pa daje gor? Policijski?


Je policijski.... redarji so policistom pobrali avto zaradi nepravilnega parkiranja :))))))))))))))))




patrino -> RE: To bi rada videla pri nas.... (6.5.2015 21:11:51)

Eh, ja ja. V bivši Jugi so policisti še bolj gor vzeti kot pri nas. Tole niso redarji ampak avtovleka.Tale avto je lepo napakiral pokvarjen policijski avto, ki ga niso mogli drugače odpeljati. [sm=smiley36.gif]




RIJA* -> RE: To bi rada videla pri nas.... (6.5.2015 23:19:19)

po moje se je tudi pokvaril [sm=smiley36.gif]




nananaja -> RE: To bi rada videla pri nas.... (6.5.2015 23:47:08)

Se je dogajalo pri nas, ko so redarji in policaji drug drugega ribali s kaznimi...




ronja -> RE: To bi rada videla pri nas.... (7.5.2015 17:07:32)

Je policijski.... redarji so policistom pobrali avto zaradi nepravilnega parkiranja :))))))))))))))))

Hehe. Veš, samo smo včasih smotani. Ko so kolegu ukradli bicikl in je prijavil policiji, so policaji rabili kar nekaj časa, da so v centru našli parkirno mesto in zato so bili pozni. KO je policist povedal, da se opravičuje, ker smo čakali, ampak da ni našel parkirnega mesta, so se pa vsi zgražali, češ policija pa ja lahko parkira kjerkoli... Tako da - očitno se pri nas nekateri policaji tega kar držijo:D.




liliana -> RE: To bi rada videla pri nas.... (7.5.2015 22:43:48)


IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

Se je dogajalo pri nas, ko so redarji in policaji drug drugega ribali s kaznimi...


Mi v prekmurski prestolnici pajka nimamo.......imamo pa zato zelo zagnane in zagrete redarje.......ki ribajo vsakega.......policaja in nepolicaja......




Frodo Bisagin -> RE: To bi rada videla pri nas.... (7.5.2015 22:51:58)


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Eh, ja ja. V bivši Jugi so policisti še bolj gor vzeti kot pri nas. Tole niso redarji ampak avtovleka.Tale avto je lepo napakiral pokvarjen policijski avto, ki ga niso mogli drugače odpeljati. [sm=smiley36.gif]


Pri vas ocitno redarji na roke odvazajo avtomobile [sm=smiley29.gif]




Frodo Bisagin -> RE: To bi rada videla pri nas.... (7.5.2015 22:54:52)


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Je policijski.... redarji so policistom pobrali avto zaradi nepravilnega parkiranja :))))))))))))))))

Hehe. Veš, samo smo včasih smotani. Ko so kolegu ukradli bicikl in je prijavil policiji, so policaji rabili kar nekaj časa, da so v centru našli parkirno mesto in zato so bili pozni. KO je policist povedal, da se opravičuje, ker smo čakali, ampak da ni našel parkirnega mesta, so se pa vsi zgražali, češ policija pa ja lahko parkira kjerkoli... Tako da - očitno se pri nas nekateri policaji tega kar držijo:D.


Kdo bi vedel... zadnjic sem enega (policisjkega) ujagala na mestu za invalide... sem jim se mudilo ocitno....

Poslikala sem pa spremljevalni kombi motoristicnih d(i)rkacev na mestu za invalide... ob polpraznem parkingu. Oboje mi je izjemno neprimerno in grdo.




patrino -> RE: To bi rada videla pri nas.... (8.5.2015 6:57:50)


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Eh, ja ja. V bivši Jugi so policisti še bolj gor vzeti kot pri nas. Tole niso redarji ampak avtovleka.Tale avto je lepo napakiral pokvarjen policijski avto, ki ga niso mogli drugače odpeljati. [sm=smiley36.gif]


Pri vas ocitno redarji na roke odvazajo avtomobile [sm=smiley29.gif]


Na roke odvažajo? Kako pa se na noge odvaža[sm=smiley36.gif] Nič jih jih ne odvažajo. Ne na roke in ne na noge.Kar štirje, vsak iz enega konca poprimejo, pa horuk. Veš naši dedci so hudo močni.Smo pač bolj divji in primitivni. Če ni štirih da bi poprijeli, pa dajo kar bombo spodaj in zadevo razstrelijo [sm=jezicek.gif]


Mimogrede... a pri vas pa pokvarjene avte odvlečete z volovsko vprego[sm=smiley36.gif]




Frodo Bisagin -> RE: To bi rada videla pri nas.... (8.5.2015 9:38:49)


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Eh, ja ja. V bivši Jugi so policisti še bolj gor vzeti kot pri nas. Tole niso redarji ampak avtovleka.Tale avto je lepo napakiral pokvarjen policijski avto, ki ga niso mogli drugače odpeljati. [sm=smiley36.gif]


Pri vas ocitno redarji na roke odvazajo avtomobile [sm=smiley29.gif]


Na roke odvažajo? Kako pa se na noge odvaža[sm=smiley36.gif]


Ne vem ali na delu tvoja neukost, nevednost, funkcionalna nepismenost ali neumnost, da ne vidis ocitno stilno figuro oz. frazeologizem. Glede na to, da ne razlikujes opremo pajka od opreme avtovleke, sem tudi v tem primeru prepricana, da sta tvoji neukost in nevednost ob tvoji samozagledanosti dali rezultat kakrsnega so pac dali.

Nič jih jih ne odvažajo. Ne na roke in ne na noge.Kar štirje, vsak iz enega konca poprimejo, pa horuk. Veš naši dedci so hudo močni.Smo pač bolj divji in primitivni. Če ni štirih da bi poprijeli, pa dajo kar bombo spodaj in zadevo razstrelijo [sm=jezicek.gif]


Stiri? Stiri dedce potrebujete... Bila sem prepricana , da to tvoj z zobmi prime in prestavi... [sm=smiley2.gif]

Mimogrede... a pri vas pa pokvarjene avte odvlečete z volovsko vprego[sm=smiley36.gif]


Ne, mi se z volovsko vprego vozimo okoli - se ne kvari ves... tebe pa imamo za kontrolo prometa - cenimo strokovno znanje [sm=smiley32.gif]




patrino -> RE: To bi rada videla pri nas.... (8.5.2015 20:13:17)

Ejeje Frodo. Kakor koli se obrneš imaš rit zadaj. Moja neukost itd in ne vem kaj še nista krivi, da tebe še vedno na trenutke muči slovenščina. Nič zato . V bistvu je na trenutke prav zabavno[sm=smiley36.gif]




liliana -> RE: To bi rada videla pri nas.... (8.5.2015 21:18:47)

Kot tvoje citiranje......[sm=jezicek.gif]




nananaja -> RE: To bi rada videla pri nas.... (9.5.2015 9:50:27)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

Se je dogajalo pri nas, ko so redarji in policaji drug drugega ribali s kaznimi...


Mi v prekmurski prestolnici pajka nimamo.......imamo pa zato zelo zagnane in zagrete redarje.......ki ribajo vsakega.......policaja in nepolicaja......

Zagnanost take vrste je vrlina mestnih/občinskih redarjev po vsej Sloveniji :)




malaMravljica -> RE: To bi rada videla pri nas.... (9.5.2015 10:40:08)

za lisice, ki jih namontirajo, pri napacnem parkiranju se niste slisali vsi?




liliana -> RE: To bi rada videla pri nas.... (9.5.2015 12:13:06)

Smo........čeprav v M.Soboti tudi lisic nimamo.......res je pa, da v Soboti parkiranje niti ni tak problem kot v kakih drugih, večjih mestih in redarji opravijo z vsemi "prestopniki" kot bi mignil.......zato tovrstnih živalskih vrst v mestu nimamo.......




patrino -> RE: To bi rada videla pri nas.... (9.5.2015 14:34:21)


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

za lisice, ki jih namontirajo, pri napacnem parkiranju se niste slisali vsi?

Na podlagi česa to sklepaš?




Frodo Bisagin -> RE: To bi rada videla pri nas.... (11.5.2015 16:44:21)

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Ejeje Frodo. Kakor koli se obrneš imaš rit zadaj. Moja neukost itd in ne vem kaj še nista krivi, da tebe še vedno na trenutke muči slovenščina. Nič zato . V bistvu je na trenutke prav zabavno[sm=smiley36.gif]


Potrebujes avtovleko ali pajka?




Stran: [1]