Subvencija vrtca (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družinska zakonodaja



Sporočilo


sunflower11 -> Subvencija vrtca (9.6.2015 16:39:41)

Pozdravljene! Prosila bi mamice, ki imate z bivšimi partnerji otroka(e), da mi prosim povejo, ali moram k vlogi za subvencijo vrtca prilagati zravn potrdila, da mi bivši partner plačuje preživnino (namreč med prilogami piše Dokazilo o tem, da je preživninski zavezanec plačal preživnino)Navedla bom svoje in moževe podatke, saj smo mi trije sedaj družina, vendar bo csd iz uradnih evidenc izvohal tudi podatke biološkega očeta in bo zihr kaj takega potrebno. Npr ko sem uveljavljala za otr. dodatek so hoteli sklep iz sodišča, kjer je razvidna preživnina...Pa kaj točno sploh želijo imet, bančne izpiske pa za kakšno obdobje... Iz csdja sem dobila tako pomankljiv odg...Hvala za info in lp!




etika -> RE: Subvencija vrtca (10.6.2015 16:21:54)

zdravo,

moj primer:
Imam dve hčeri iz prvega zakona. Njun oče plačuje sodno določeno preživnino.
Nikoli mi ni bilo potrebno prilagato iz. posredovati nobene priloge, ničesar.
Vloga za otroški dodatek,vrtec - vglavni za vso uveljavljenje financ iz javnih sredstev je itq isti obrazec.
Jaz sem vnesla podatke zase, hčeri IN novega partnerja, vse sotalo so si sami pridobili in seveda UPOŠTEVALI plačilo preživnine pri otroških in vrtcu!




gsatalema -> RE: Subvencija vrtca (11.6.2015 8:49:30)

tako kot pravi etika [sm=smiley1.gif], ti vpiši za tebe, in novega partnerja, ostale podatke pridobijo sami in ti jih bodo upoštevali...




Stran: [1]