anketa-pomoč starih staršev pri vzgoji predšolskih otrok (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Čvekamo o naših otrocih



Sporočilo


SandraSol -> anketa-pomoč starih staršev pri vzgoji predšolskih otrok (2.8.2015 21:26:24)

Pozdravljeni. Moje ime je Sandra Solina in sem študentka fakultete za Socialno delo. V sklopu priprave diplomskega dela, bom izvedla anketni vprašalnik z naslovom Pomoč starih staršev pri vzgoji predšolskih otrok, ki mi bo v pomoč pri izdelavi diplomske naloge. Na vprašanja lahko odgovarjajo starši predšolskih otrok, ki živijo v Mestni občini Ljubljana. Vprašalnik je anonimen in rezultati bodo uporabljeni izključno za mojo diplomsko nalogo. Anketa vam bo vzela 5 minut vašega časa. Za sodelovanje se vam prijazno zahvaljujem.
Sandra
Povezava do ankete: https://www.1ka.si/a/70866




petea -> RE: anketa-pomoč starih staršev pri vzgoji predšolskih otrok (3.8.2015 11:40:38)


IZVIRNO SPOROČILO: SandraSol

sem študentka fakultete za Socialno delo



Vsaj tik pred diplomo bi že lahko vedela, kako se pravilno napiše ime tvoje fakultete.




liliana -> RE: anketa-pomoč starih staršev pri vzgoji predšolskih otrok (4.8.2015 23:29:20)

Zakaj pa se morajo diplome lektorirati.....?[sm=zmeden.gif]




petea -> RE: anketa-pomoč starih staršev pri vzgoji predšolskih otrok (4.8.2015 23:41:52)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Zakaj pa se morajo diplome lektorirati.....?[sm=zmeden.gif]

nevem [sm=smiley14.gif]




liliana -> RE: anketa-pomoč starih staršev pri vzgoji predšolskih otrok (4.8.2015 23:59:47)


IZVIRNO SPOROČILO: petea

nevem [sm=smiley14.gif]



Verjetno zato......[sm=jezicek.gif]

p.s.: če že opozarjaš na napake, jih sama ne delaj.......




petea -> RE: anketa-pomoč starih staršev pri vzgoji predšolskih otrok (5.8.2015 0:40:51)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: petea
nevem [sm=smiley14.gif]

Verjetno zato......[sm=jezicek.gif]
p.s.: če že opozarjaš na napake, jih sama ne delaj.......


Zakaj ne?
Drugače spljoh ni zabavno. [sm=smiley2.gif]




liliana -> RE: anketa-pomoč starih staršev pri vzgoji predšolskih otrok (5.8.2015 22:06:19)

Neumno je......[sm=jezicek.gif]




petea -> RE: anketa-pomoč starih staršev pri vzgoji predšolskih otrok (6.8.2015 12:01:45)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Neumno je......[sm=jezicek.gif]

Ni!




Stran: [1]