Trump - bo prvi ali ne? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Stanislava_ -> Trump - bo prvi ali ne? (30.8.2015 17:47:57)

Make America great again! pravi on. Kaj pravite vi?

Bo zmagal in bo predsednik Amerike nekdo, ki je vssaj približno podoben možu in ne kavboju?

Meni se zdi dobro, tudi za nas, da ima rad Slovane, in še bolj Slovanke. Veliko boljša osnova kot napovedi hladnih vojn, ki nas spremljajo.




petea -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (30.8.2015 18:21:04)

Ne bo.




mateyka -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (30.8.2015 18:22:15)

[img]https://politicalmemestoday.files.wordpress.com/2015/08/we-shall-over-comb-tump-2016.jpg[/img]

[img]https://i.imgflip.com/n4mnb.jpg[/img]

[img]http://www.tageswoche.ch/images/cms-image-004638306.jpg[/img]






mateyka -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (30.8.2015 18:23:40)

ups [sm=jezicek.gif]




Stanislava_ -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (30.8.2015 18:25:06)


IZVIRNO SPOROČILO: petea

Ne bo.


Kje mu bo zmanjalo točk?




mateyka -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (30.8.2015 18:25:16)


IZVIRNO SPOROČILO: petea
Ne bo.


verjetno ne. čist zato , ker se ni zmenil s pravimi pobi, da mu dovolijo in solira.




Kerensa -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (30.8.2015 18:32:20)

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Make America great again! pravi on. Kaj pravite vi?

S tem se strinjam.

Ampak zmagal pa ne bo.




liliana -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (30.8.2015 19:13:17)


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: petea

Ne bo.


Kje mu bo zmanjalo točk?


V ZDA je že preveč "manjšin".....Iowa pa mu ne bo zadoščala......




petea -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (30.8.2015 20:08:00)

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: petea

Ne bo.


Kje mu bo zmanjalo točk?


ej, tega pa mi vedeževalka ni povedala ... [sm=smiley36.gif]

še enega klica pa zdaj zanj več ne bom delala ... [sm=jezicek.gif]

pa saj boš kmalu videla, kakšen bo rezultat [sm=smiley1.gif]



Aja, a ti mu hočeš pomagat in okrepit podporo v okrajih, kjer mu slabo kaže? [sm=smiley14.gif]




Stanislava_ -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (30.8.2015 20:29:53)


IZVIRNO SPOROČILO: petea


Aja, a ti mu hočeš pomagat in okrepit podporo v okrajih, kjer mu slabo kaže?


Ja, samo še mene čaka [sm=jezicek.gif]
.

Ne vem, kako mu kaže, je pa vsaj zanimiv beri politično nekorekten, ima rad Slovane tako in drugače in je v življenju že nekaj ustvaril. Pa boljši bi bil za Slovenijo in Evropo kot kavboji. Tako da navijam za njega, ja.




mateyka -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (30.8.2015 20:55:45)


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
.....
tako in drugače in je v življenju že nekaj ustvaril.


a dej nehi take klamfat [sm=jezicek.gif]




Stanislava_ -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (30.8.2015 21:01:53)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
.....
tako in drugače in je v življenju že nekaj ustvaril.


a dej nehi take klamfat [sm=jezicek.gif]


Baje so vsaj bankroti napol resnični. Ostalo pa ja...dobil s privatizacijo..in poceni uvozom iz vzhodne Evrope [sm=smiley36.gif]




mateyka -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (30.8.2015 21:35:11)

in podedoval atijeve miljone ter njegove veze v gradbeništvu (kar je pa glavna terna)....




Stanislava_ -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (30.8.2015 22:04:32)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

in podedoval atijeve miljone ter njegove veze v gradbeništvu (kar je pa glavna terna)....


Če bi bilo tako enostavno, naši tajkuni ne bi vsega samo zafrčkali .. brez da zraven še kaj ustvarijo.




nejcko -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (30.8.2015 22:33:19)

Popolnoma vseeno mi je. Vem, ne bi mi smelo biti, ampak mi pač je. Ga ni junaka, ki bi tole svetovno godljo uspel rešiti. Žal.




liliana -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (30.8.2015 23:10:56)


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Popolnoma vseeno mi je. Vem, ne bi mi smelo biti, ampak mi pač je. Ga ni junaka, ki bi tole svetovno godljo uspel rešiti. Žal.


Jaz bi namesto uspel, dala želel......ker tisto z miss tekmovanj "mir, sreča in zadovoljstvo za vse ljudi sveta" ni mogoče.......eni bodo vedno malo bolj trpeli, da bodo (bomo) drugi malo več imeli.......




mateyka -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (30.8.2015 23:20:19)

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

in podedoval atijeve miljone ter njegove veze v gradbeništvu (kar je pa glavna terna)....


Če bi bilo tako enostavno, naši tajkuni ne bi vsega samo zafrčkali .. brez da zraven še kaj ustvarijo.


sevede je tko simpel. samo našim kvizlingom je naročeno, da nas prodajo tujcem za drobiž, a nisi to še zaštekala?




liliana -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (30.8.2015 23:27:02)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

in podedoval atijeve miljone ter njegove veze v gradbeništvu (kar je pa glavna terna)....


Če bi bilo tako enostavno, naši tajkuni ne bi vsega samo zafrčkali .. brez da zraven še kaj ustvarijo.


sevede je tko simpel. samo našim kvizlingom je naročeno, da nas prodajo tujcem za drobiž, a nisi to še zaštekala?


Škoda, da Trump ne vidi poslovne priložnosti v Slovenskih železnicah, naši Pošti ali Telekomu........




mateyka -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (31.8.2015 0:23:10)

oh, misliš tako kot je videl priložnost za golf igrišče na zaščitenem ozemlju na škotski obali in zasral ljudem življenja, ker mu niso hoteli prodati svoje zemlje? mogoče je potem bolje da je ne vidi.....

plus, a veš da je potem še tožil škotsko vlado, ker je dovolila gradnjo eksperimentalnega mlina 2km od golfplaca in "kvari pogled"? samo je bila tožba zavrnjena afaik [sm=smiley36.gif]




alda -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (31.8.2015 10:28:18)

upam da ne, ker klovnov je že več kot preveč v političnem cirkusu




Vijoličarka -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (31.8.2015 11:40:41)

Do poletja 2016, ko bosta kongresa obeh strank, mu bo najbrž zmanjkalo sape. Zanimivo je tudi, da četudi mu najbolje kaže med republikanskimi kandidati, bi od vseh republikancev najbolj izgubil proti demokratskemu kandidatu.

Sama itak navijam za demokrate, pa naj bo Hilary ali pa Bernie.

Mogoče res ni junaka, ki bi lahko razvozlal to svetovno godljo, ampak republikanci imajo dosti junakov, ki lahko to godljo še bolj zgodljajo.




liliana -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (31.8.2015 19:44:58)


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Do poletja 2016, ko bosta kongresa obeh strank, mu bo najbrž zmanjkalo sape. Zanimivo je tudi, da četudi mu najbolje kaže med republikanskimi kandidati, bi od vseh republikancev najbolj izgubil proti demokratskemu kandidatu.

Sama itak navijam za demokrate, pa naj bo Hilary ali pa Bernie.

Mogoče res ni junaka, ki bi lahko razvozlal to svetovno godljo, ampak republikanci imajo dosti junakov, ki lahko to godljo še bolj zgodljajo.


Evropa je običajno, ko so vladali v ZDA demokrati, najkrajše potegnila........





liliana -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (31.8.2015 19:45:56)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

oh, misliš tako kot je videl priložnost za golf igrišče na zaščitenem ozemlju na škotski obali in zasral ljudem življenja, ker mu niso hoteli prodati svoje zemlje? mogoče je potem bolje da je ne vidi.....

plus, a veš da je potem še tožil škotsko vlado, ker je dovolila gradnjo eksperimentalnega mlina 2km od golfplaca in "kvari pogled"? samo je bila tožba zavrnjena afaik [sm=smiley36.gif]


Ne....nisem mislila na to.......mislila sem na super uspešne monopoliste v Sloveniji, leglo političnega kadrovanja........




mateyka -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (31.8.2015 20:12:18)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Ne....nisem mislila na to.......mislila sem na super uspešne monopoliste v Sloveniji, leglo političnega kadrovanja........


v njih naj bi videl "priložnost"? drugače je pa on bolj v gradbeništvu. sej ma tud druge neke manjše posle, samo gradbeništvo mu prinese največ afaik. tud pri gold igriščih gradi cel paket, fensi hotel in tuto kompleto..

a si vidla njegov pompozni flet? vse se kopa v zlati barvi, marmorju, bež barvi in ornamentih [sm=smiley36.gif]
http://www.idesignarch.com/inside-donald-and-melania-trumps-manhattan-apartment-mansion/




Stanislava_ -> RE: Trump - bo prvi ali ne? (31.8.2015 21:13:56)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Do poletja 2016, ko bosta kongresa obeh strank, mu bo najbrž zmanjkalo sape. Zanimivo je tudi, da četudi mu najbolje kaže med republikanskimi kandidati, bi od vseh republikancev najbolj izgubil proti demokratskemu kandidatu.

Sama itak navijam za demokrate, pa naj bo Hilary ali pa Bernie.

Mogoče res ni junaka, ki bi lahko razvozlal to svetovno godljo, ampak republikanci imajo dosti junakov, ki lahko to godljo še bolj zgodljajo.


Evropa je običajno, ko so vladali v ZDA demokrati, najkrajše potegnila........




Vidim, da obvladaš...napišeš, kdo je bil demokrat od zadnjih vlad?




Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>