HB da ljudje nimajo nobenih drugih problemov... (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


RIJA* -> HB da ljudje nimajo nobenih drugih problemov... (22.9.2015 9:06:03)

...kot menjavo figuric [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




alda -> RE: HB da ljudje nimajo nobenih drugih problemov... (22.9.2015 12:46:44)

pa nalepk kvadrtaste spužve si pozabila!!

Sem pa videla reklamo, da se tudi za omw neki zbira, sam nevem kaj




enea -> RE: HB da ljudje nimajo nobenih drugih problemov... (23.9.2015 8:30:09)


IZVIRNO SPOROČILO: alda

pa nalepk kvadrtaste spužve si pozabila!!

Sem pa videla reklamo, da se tudi za omw neki zbira, sam nevem kaj


lončki Miki miška,... sej so simpatični [sm=kava.gif]
https://www.omv.si/portal/01/si/smile-and-drive




petea -> RE: HB da ljudje nimajo nobenih drugih problemov... (23.9.2015 8:51:11)

kaj, Rija, ti je dolgčas?

[sm=smiley36.gif]




RIJA* -> RE: HB da ljudje nimajo nobenih drugih problemov... (23.9.2015 9:00:52)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

malo mi je bilo res...pa odprm zadnja sporočila, brez čvekalnih, pa same figurice, takve i onakve [sm=jezicek.gif]

ko smo bili mi otroci, smo sami menjavali te zadeve..zdaj pa so mateRRe bolj goreče [sm=smiley36.gif]




petea -> RE: HB da ljudje nimajo nobenih drugih problemov... (23.9.2015 9:30:10)

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
ko smo bili mi otroci, smo sami menjavali te zadeve..zdaj pa so mateRRe bolj goreče [sm=smiley36.gif]


hja takratni otroci so zrasli, stRRast pri njih pa je očitno ostala ... [sm=smiley36.gif]




HuAnita -> RE: HB da ljudje nimajo nobenih drugih problemov... (23.9.2015 9:55:42)

Nam še manjklajo 4 Lidlove figure. Sem pa carica, ker sem ob nakupu prejšnji teden dobila 1 samcato, kupiti se jih ni več dalo, so me gledale, če sem z lune... Pa so mi jih sodelavci nanosili toliko, da imamo skoraj cel komplet. Deca pa srečna do nebes...




liliana -> RE: HB da ljudje nimajo nobenih drugih problemov... (25.9.2015 20:13:12)


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
ko smo bili mi otroci, smo sami menjavali te zadeve..zdaj pa so mateRRe bolj goreče [sm=smiley36.gif]


hja takratni otroci so zrasli, stRRast pri njih pa je očitno ostala ... [sm=smiley36.gif]


Verjetno podobno tistemu, da ati rajši zlaga lego kocke kot otrok.......

Sicer je meni ta manija mam po menjavanju sličic, nalepk itd. tudi smešna.....še posebno ko na začetku akcije zapišejo v temo, katere številke sličic jim še manjkajo.....in teh številk je potem ene 97, ker samo 3 že imajo.....

So pa te Lidlove figurice očitno zapalile......že na polovici "akcije" jih je zmanjkalo, tudi tistih, ki se jih je delilo za 10 EUR.....[sm=smiley36.gif]




Stran: [1]